BC قانون تشخیص اعتبار بین المللی را معرفی می کند

[ad_1]

توسعه “بحرانی” برای رشد اقتصادی

تعدادی از ذینفعان از قانون جدید BC استقبال کردند

پل هولدن، رئیس و مدیر عامل شرکت، گفت: «شناخت اعتبار خارجی برای رشد اقتصادی فراگیر حیاتی است. هیئت تجارت برنابی. “برای مدت طولانی، جوامعی مانند برنابی مملو از متخصصان با استعدادی بوده اند که به دلیل یک فرآیند زمان بر، پرهزینه و گیج کننده اعتبارسنجی، قادر به انجام پتانسیل خود نبوده اند. پس از سال‌ها کار روی این موضوع، ما بسیار خوشحالیم که شاهد این حرکت استان هستیم.»

دیوید لی، مدیر اشتغال، زبان و شرکت اجتماعی در MOSAIC – یک موسسه خیریه ثبت شده که به جوامع مهاجر، پناهنده، مهاجر و جریان اصلی در BC کمک می کند – گفت. اخبار سی بی سی او نسبت به قانون جدید امیدوار بود.

بر اساس این گزارش، او گفت که MOSAIC اغلب کارگران ماهر آموزش دیده بین المللی را می بیند که به دلیل مشکلات برای به رسمیت شناختن مدارک خارجی خود در کانادا مجبور به بازگشت به کشورهای خود می شوند.

در همین حال، سبحنا جایا مدهوان، استادیار و مدعو دانشگاه دانشگاه سایمون فریزر، گفت از طریق لینکدین: «به رسمیت شناختن مدارک خارجی گامی حیاتی برای مهاجران است تا از دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های خود برای ایجاد تغییر در کانادا و داشتن تجربه مثبت مهاجرت استفاده کنند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *