Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


ما قبلاً در مورد جنجال اسلحه و اینکه آیا پسر رئیس جمهور با تکمیل نادرست فرم مورد نیاز ATF قوانین اسلحه را نقض کرده است صحبت کردیم.

هانتر بایدن با وجود سوء مصرف طولانی مدت مواد مخدر و الکل و همچنین سابقه افسردگی، یک تفنگ دستی کالیبر 38 به دست آورد. در سال 2018، اسلحه توسط هالی بایدن، بیوه برادر متوفی هانتر، به سطل زباله در ویلمینگتون پرتاب شد. پس از مرگ برادرش بو، هانتر با هالی رابطه جنسی برقرار کرد و ظاهراً نگران این بود که او با اسلحه چه کند. این دقیقاً نگرانی در مورد قوانین پرچم سرخ است. از بسیاری جهات، اقدام او منعکس کننده نیاز به چنین قوانینی بود. او در ناامیدی اسلحه را دور انداخت اما متأسفانه یک سطل زباله را در فاصله ای نه چندان دور از مدرسه انتخاب کرد.

مطابق با واشنگتن اگزمینرهانتر از اینکه هالی برای محافظت از او اسلحه را بیرون انداخت و او را شبیه یک «پدوفیل متجاوز با تمایلات آدمکشی» کرد، عصبانی بود. در تبادلات طولانی در 23 اکتبر 2018، هانتر از هالی پرسید که آیا “می‌خواهی من بمیرم” و گفت: “من هرگز از این وضعیت بهبود نخواهم یافت.”

او سپس با بقیه اعضای خانواده اش از جمله شوهر مرده اش مقایسه کرد: «در خانه پدری 5 اسلحه وجود دارد. در اتاق پسران شما اسلحه های بیشتری وجود دارد و در اسلحه خانه. f- up من چیست؟ صاحب یک تفنگ؟…بیو صاحب یک تفنگ دستی بود که توسط دولت صادر شده بود و من[t] در قسمت جلوی دستکش ماشینش بود. بنابراین f— شما.»

هالی سعی کرد توضیح دهد که می ترسد او از اسلحه “استفاده” کند.

در پاسخ، هانتر گفت: “آنها فکر می کنند می ترسی به تو شلیک کنم” و او را “ف-نگ یک سوراخ” نامید. او سپس اضافه کرد: «شما اکنون مرا به عنوان یک پدوفیل بدسرپرست با تمایلات آدمکشی دارید. و این اکنون در دست FBI است.»

گزارش شده است که ماموران سرویس مخفی ظاهر شدند در پرونده و مدارک مربوط به اسلحه را از فروشگاهی که آن را خریداری کرده بود درخواست کرد. هنوز مشخص نیست چرا. هرگز توضیح داده نشده است و بیشتر رسانه ها علاقه کمی نشان داده اند.

سال‌ها بعد، هانتر برای کتاب جدیدش به یک تور رسانه‌ای رفت.چیزهای زیبا.مصاحبه‌ها عمدتاً حنایی بود و از رسوایی‌های گذشته یا سؤالات بعدی اجتناب می‌کرد. با این حال، در یک مصاحبه، آنتونی میسون از CBS News در CBS امروز صبح از هانتر در مورد حادثه اسلحه و اینکه چرا هالی اسلحه را دور کرد پرسید. هانتر پاسخ داد: “من فکر می کنم او … بله. بله، من فکر می کنم او فقط نگران من بود و ادامه داد که “زندگی من سخت بود. … قصد هالی این بود که مطمئن شود من کاری برای آسیب رساندن به خودم انجام نداده ام. او اضافه کرد:

.

ما می دانستیم که اسلحه گم شده است، که هالی آن را در سطل زباله انداخته است. و من به او گفتم تو نمی‌توانی این کار را انجام دهی وقتی فهمیدم که رفته است. و بنابراین او دوباره برگشت و سپس آنها، پلیس، برای کمک به بازیابی اسلحه آمدند، که بازیابی شد، یک نفر به سطل زباله رفته بود و آن را برداشته بود و فکر می کنم ظرف چند ساعت آن را پیدا کردند. و این پایان داستان بود.»

سپس میسون پرسید که آیا سرویس مخفی درگیر شده است یا خیر و هانتر پاسخ داد: «من هیچ نظری ندارم. من نمی‌دانم که آیا سرویس مخفی بودند یا نه، یا چرا باید باشند. من فکر نمی کنم که این درست باشد، تا آنجا که من می دانم.

به عنوان نیویورک پست گزارش داد در آن زمان، قبلاً شناخته شده بود پیام متنی از ژانویه 2019 ارسال شده توسط هانتر ماه ها پس از حادثه ای که در آن اعتراف کرد که سرویس مخفی درگیر بوده است:

​”او اسلحه را از جعبه قفل صندوق عقب من دزدید و آن را در سطل زباله پر تا بالای جانسنز انداخت. [sic]. سپس به من گفت که این مشکل من است که باید با آن برخورد کنم. سپس وقتی پلیس اف‌بی‌آی، سرویس مخفی وارد صحنه شد، گفت که او آن را از من گرفته است، زیرا می‌ترسید به خاطر مشکل مواد مخدر و الکل و روابط ناپایدارمان و اینکه برای بچه‌ها می‌ترسید، به خودم آسیب برسانم.

برای پس گرفتن هفت تیر، بایدن در مورد سوابق تراکنش اسلحه که از او پرسیده بود که آیا او یک ماده مخدر یا هر ماده کنترل شده دیگری «مصرف کننده غیرقانونی یا معتاد به» بوده است، پاسخ «نه» داد. دروغ گفتن در آن فرم فدرال می تواند منجر به پیگرد قانونی تحت چندین مفاد شود. قانون ایالات متحده، “ارائه هر گونه اظهارات شفاهی یا کتبی نادرست یا ساختگی” برای به دست آوردن سلاح گرم را تا 10 سال زندان مجازات می کند. اگرچه پیگرد قانونی نادر است، اما این باید یک داستان مهم باشد یا حداقل مستلزم بررسی دقیق رسانه ها باشد. از این گذشته، پسر رئیس جمهور ممکن است مرتکب یک جنایت فدرال شده باشد و پدرش خواستار گسترش بیشتر و اجرای قوانین مربوط به مجوز اسلحه بوده است. اکنون، موضوع مالکان بی ثبات اسلحه یکی از محورهای اصلی اصلاحات پیشنهادی رئیس جمهور بایدن است.

نتیجه، اظهارات متناقضی از هانتر است. با این حال، به استثنای چند رسانه، رسانه ها علاقه چندانی به پیگیری چنین سوالاتی ندارند.

Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer