Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو، سال‌ها توسط مطبوعات تحت فشار بوده است. او رزومه اولترا لیبرال یک شهر فوق لیبرال را داشت. بودین پسر تروریست های Weather Underground و مترجم سابق کاخ ریاست جمهوری هوگو چاوز در ونزوئلا است. اکنون، در اقدامی نادر، رای دهندگان سانفرانسیسکو، بودین را در سرزنش نه تنها به او، بلکه برای شکست سایر رهبرانی که جنایات فزاینده در شهرهای بزرگ ما را کم اهمیت جلوه می دهند یا منحرف می کنند، برکنار کردند.

در سانفرانسیسکو کرونیکل، است گزارش نویسی که 60 درصد از رای دهندگان بودین را بیرون انداختند. این شهر گرفتار جنایات خشونت آمیز، جنایات خرد کردن و دستبردن در طول روز، دزدی از مغازه و آسیب اموال بوده است.

بودین “میلیاردرهای دست راستی” را مسئول شکست خود دانست. انتقاد کنایه آمیزی بود با توجه به حمایت او از میلیاردر جورج سوروس.

شایان ذکر است که سانفرانسیسکو نیز اخیراً اعضای هیئت مدیره مدرسه چپ افراطی را برکنار کرد که متهم به اجرای سیاست های بحث برانگیز در مدارس دولتی بودند.

فراخوان بودین باید برای دموکرات هایی که برای این DAهای جدید و “تصور مجدد” عدالت کیفری فشار آورده اند، عمیقا نگران کننده باشد. بیشترین نگرانی باید جورج گاسکون باشد که قبلاً این سمت را در سانفرانسیسکو داشت. او همچنین متهم شد که اجازه داد جرم و جنایت بی وقفه افزایش یابد و شهر را ترک کرد – بعداً با همان سیاست هایی که منجر به مخالفت او در سانفرانسیسکو شد، برای دادستان منطقه لس آنجلس نامزد شد.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer