Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


مانند هیلاری کلینتون توصیه می کند دموکرات‌ها برای کناره‌گیری از بحث حقوق ترنس‌ها، یک دولت دانشجویی رویکرد متفاوتی را در تلاش برای منع دیگران از صحبت علیه چنین حقوقی در پیش گرفته است. دانشجویان بر ممنوعیت هرگونه باشگاه ترنس هراسی از محوطه دانشگاه تاکید دارند. دولت دانشجویی در دانشگاه تگزاس شمالی به آخرین نهاد دانشجویی تبدیل شد که با اعلام مضر بودن دیدگاه‌های مخالف، به دنبال کاهش حقوق آزادی بیان سایر دانشجویان بود. این یک نمونه جدید از جنبش رو به رشد “گفتار هراسی” در دانشگاه ما است.

انجمن دولت دانشجویی تصویب شد یک قطعنامه در پایان ترم که خواستار تعلیق فوری برای “هر سازمان دانشجویی UNT که درگیر آزار، تبعیض، جنایات نفرت، و/یا نقض خط‌مشی UNT از طریق پست‌ها، بیانیه‌ها و اقدامات ترنس‌هراسی می‌شود.” دانشجویان صرفاً سخنرانی دیگران را مضر اعلام کردند و گفتند که دانشگاه مجبور است چنین دیدگاه‌هایی را برای “حفاظت از سلامت روانی، عاطفی و جسمی دانشجویان تراجنسیتی در UNT” ممنوع کند.

این قطعنامه پاسخی به رویدادی بود که توسط بخش محافظه‌کاران جوان تگزاس برگزار شد جف یونگر، که به خاطر مبارزه اش برای جلوگیری از تلاش همسر سابقش برای بزرگ کردن پسرش به عنوان یک دختر توجه ملی را به خود جلب کرد. این مراسم توسط معترضان قطع شد.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که شصت و شش درصد از دانش آموزان معتقدند که جلوگیری از صحبت کردن، آزادی بیان است.

ما درباره ویراستاران دانشجویی و رهبران دولت دانشجویی بحث کرده‌ایم که از مواضع خود برای انتقام از اعمال آزادی بیان توسط دانشجویان دیگر با حمایت اساتید استفاده می‌کنند. ما شاهد حرکت دولت دانش آموزی برای جلوگیری از سخنرانان، دانشجویان، یا گروه هایی در مدارسی مانند دانشگاه ایلینویز، استنفورد، ایالت آیووا، کالج اسکیدمور، کرنل، هاروارد و سایر مدارس بوده ایم.

این قطعنامه شامل هرگونه «پست ترنس هراسی» است [and] بیانیه ها» به عنوان مبنایی برای ممنوعیت. این احتمالاً شامل گروه‌های مذهبی می‌شود که مخالفان مذهبی با حقوق ترنس‌ها هستند. به عنوان یک دانشگاه دولتی، چنین تلاشی احتمالاً با اصلاحیه اول مغایرت دارد.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer