Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

خوب ، سال 2021 است و همه چیز هنوز در آتش است. اما در حالی که همه منتظر هستیم ببینیم آیا مایک پنس قبل از دانشگاه کالج انتخابات را به آتش می کشد یا خیر پسران مغرور DC را بسوزانیم ، ما باید لحظه ای از اضطراب برای منطقه شمالی جورجیا ، جایی که رئیس جمهور دادستان ایالات متحده Byung J. “BJay” Pak اخراج کرد ، دریغ کنیم.

همانطور که برای اولین بار توسط TPM، پاک قصد داشت در 20 ژانویه هنگام افتتاح بایدن ، پست خود را ترک کند. در عوض ، او روز دوشنبه به دلیل “شرایط پیش بینی نشده” ناگهان استعفای خود را اعلام کرد. این فقط یک روز پس از انتشار نشریه تماس تلفنی بدنام جایی که ترامپ وزیر امور خارجه جورجیا راف رافنسپرگر را تحت فشار قرار داد تا “11،780 رأی پیدا کند ، که یک رای بیشتر از ما است”

زمان بندی میتوانست تصادفی باشد ، اگرچه ترامپ در این تماس از پاک به عنوان “وکیل ایالات متحده شما که هرگز ترامپر نیست” نام برد. شاید ترامپ به دلیل انتقام جویی محض ، پاک را که او را در سال 2017 به عنوان نامزد انتخاب کرده است ، اخراج کند.

اما شاید اینجا اتفاق دیگری نیز رخ دهد.

ما قبلاً دیده ایم که بیل بار که اخیراً ترک کرده است سعی می کند قتل عام شنبه شب دادستانی ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورک با اعلام استعفا جفری برمن و جی کلایتون رئیس SEC. برمن این کار را نکرده است و به لطف بازیهای بار ، کلایتون این کار را نکرد. آن دفتر دارای در انتظار تحقیق با حضور وکیل / فیکس کننده / تماشای عمومی ترامپ رودی جولیانی.

به همین ترتیب ، وكیل DCUS ، جسی لیو نیز بود ناخواسته مجبور شد و نامزدی خود را برای پست در خزانه داری پیدا کرد… که پس از آن لغو شد. در غیاب او ، بار دوست خود تیموتی شی را نصب کرد، و پیگرد قانونی مایکل فلین به طرز مرموزی از بین رفت.

و در ماه ژوئیه ، دادستان ایالات متحده در منطقه شرقی نیویورک ، ریچارد دونوگو ، ناگهان بود به دادگستری اصلی منتقل شد، تجارت با معاون دستیار اصلی دادستان کل ، ست دوچارم ، یکی از متحدان نزدیک Barr. آن دفتر است ، یا بود ، بررسی بی نظمی ها در مراسم تحلیف ترامپ

به وضوح سابقه دارد که دولت ترامپ در موقعیت های کلیدی وزارت دادگستری افرادی را برای پوشش جناح گسترده رئیس جمهور نصب کند. و اینجا ، همانطور که Terney Sneed خبرنگار TPM بود ابتدا یادداشت کنید، به نظر می رسد ترامپ علاقه شخصی به اداره این دادستانی خاص ایالات متحده داشته است. ترامپ با دور زدن یک مقام شغلی که به طور معمول مسئولیت را به عهده می گرفت ، شخصاً بابی کریستین ، وکیل دادگستری ایالات متحده در منطقه جنوب جورجیا را برای اداره همزمان منطقه شمال نصب کرد.

طبق گفته کریستین ، “در 4 ژانویه 2021 ، با دستور کتبی رئیس جمهور ، بابی به عنوان سرپرست دادستان ایالات متحده در منطقه شمال جورجیا انتخاب شد” DOJ بود.

که هست طبیعی نیست. چرا رئیس جمهور اینقدر نگران این است که پسر خود را فقط 15 روز قبل از ترک دفتر منصوب کند؟ اتاق اکو راست فکر می کند براد رافنسپرگر قرار است به جرم ضبط تماس دستگیر شود ، در این باره ترامپ بارها و بارها برای پیگرد قانونی یک کارگر انتخاباتی در جورجیا دست به تحریک زد که به اعتقاد او با همان تعداد 18000 رأی گیری با سه برابر شمردن. در همان زمان ، ترامپ در تلاش است تا فرماندار و وزیر خارجه این ایالت را مجبور به جعل نتایج انتخابات کند. همه اینها زمینه هشدار دهنده ای برای رفتن ناگهانی دادستان عالی کشور است.

شاید چیزی نباشد اما شاید اینطور نباشد ، بنابراین بهتر است توجه کنیم.

اختصاصی: ترامپ از دادستان عالی شغلی عبور می کند تا وکیل دادگستری جدید ایالات متحده را در آتلانتا معرفی کند [TPM]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer