Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برنامه های کاردانی تابستانی در بسیاری از شرکت ها اگر هنوز به پایان نرسیده اند ، در حال پایان هستند و مصاحبه های استخدام زودهنگام در کمتر از یک هفته در دانشکده های حقوق سراسر کشور برای محصول همکاران تابستانی سال آینده آغاز می شود. چه زمان بهتری برای انتشار رتبه بندی Vault برای تماشای بهترین برنامه های کاردانی تابستان است؟

داغ داغ رتبه بندی Vault از معتبرترین شرکتهای حقوقی و شرکت های حقوقی با بهترین کیفیت زندگی رتبه بندی بهترین برنامه های کاردانی تابستان در Biglaw در وب سایت شغلی است. از همکاران ارشد (وکلای سال اول تا سوم) که در شرکتهای فعلی خود شرکت می کردند ، خواسته شد تا تجربیات خود را در مورد میزان لذت برنامه و میزان آمادگی آنها برای زندگی در شرکت از طریق شش دسته مختلف رتبه بندی کنند (تعاملات وکالت ، اساسی تکالیف ، آموزش و راهنمایی ، آمادگی برای زندگی در شراکت ، کیفیت رویدادها و رضایت از فرصت های اجتماعی و تعاملات اجتماعی مورد حمایت شرکت). از این رتبه بندی ها ، Vault بهترین برنامه های کاردانی تابستان در سه دسته: تعاملات وکالت ، توسعه شغلی و تجارب اجتماعی است. تعجب آور نیست که بسیاری از شرکتهایی که برای داشتن بهترین کیفیت زندگی در لیست 10 بالا قرار گرفتند ، 10 برنامه برتر را برای داشتن بهترین برنامه کاردانی تابستان قرار دادند.

در این سال جابجایی عظیمی در 10 کشور برتر وجود داشت – و البته وجود داشت ، زیرا این اولین تابستان پس از دور شدن اکثر مشاغل صنفی به دلیل همه گیری بود. کدام شرکت ها برش داده اند؟ بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در اینجا موارد زیر است 10 شرکت برتر با بهترین برنامه های کاردانی تابستان بر اساس نظرسنجی همکار سالانه Vault برای سال 2022:

 1. مک درموت ویل و امری
 2. اوملونی و مایرز
 3. کلیفورد شانس آمریکا
 4. Eversheds Sutherland US
 5. ویلیامز و کانلی
 6. اوریک
 7. پروسکاور رز
 8. BakerHostetler
 9. مونگر تولس و اولسون
 10. مورگان لوئیس و بوکیوس

مک درموت ، ام ملونی ، کلیفورد چنس ، اوریک ، پروسکوئر ، بیکرهاستلر و مورگان لوئیس هرکدام در 10 شرکت برتر با کیفیت زندگی ظاهر شدند. بیایید این تشویق ها را به خاطر خوشحال نگه داشتن وکلای خود از روزهای تابستان تا روزهای همکاری در رده های پایین به شرکت ها تحسین کنیم. (مطمئن هستیم که پاداش های ویژه آنها نیز صدمه ای ندید.)

در اینجا 3 برنامه برتر تابستانی برای تعاملات وکالت:

 1. اوملونی و مایرز
 2. کلیفورد شانس آمریکا
 3. مک درموت ویل و امری

در اینجا 3 برنامه برتر تابستانی برای پیشرفت شغلی:

 1. مک درموت ویل و امری
 2. اوملونی و مایرز
 3. کلیفورد شانس آمریکا

در اینجا 3 برنامه برتر تابستانی برای تجارب اجتماعی:

 1. مونگر تولس و اولسون
 2. مک درموت ویل و امری
 3. کلیفورد شانس آمریکا

تبریک به 50 شرکت Biglaw که آخرین نسخه از Vault Best Summer Associate Program را کسب کرده اند. شرکت شما چگونه کار کرد؟ برای ما ایمیل بزنید، برای ما به شماره (646) 820-8477 پیامک کنید ، یا برای ما توییت کنید atlblog تا به ما بگویید چه احساسی دارید.

بهترین برنامه های کاردانی تابستان (2022) [Vault]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer