Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هیچ چیز نمی گوید دعوای حق ثبت اختراع 2021 مانند یک محل برگزاری مسابقه خوب. همانطور که بارها از جمله در ماه دسامبر در این صفحات اشاره کردم ستون در جنگ های ثبت اختراع گوگل / سونوس ، “محل برگزاری یک م criticalلفه مهم در دعوای حق ثبت اختراع است ، از طرح دعوی برای طرح دعوی قبل از طرح دعوی تا زمان طرح پرونده پس از تشکیل پرونده.” به همین دلیل ، به عنوان یک صاحب حق ثبت اختراع ، احتمال موفقیت – خواه از طریق تسویه حساب یا از نظر رسیدگی به دادگاه – بسته به محل رسیدگی به پرونده ، تفاوت فاحشی دارد. از زمان بندی تا شانس قضاوت خلاصه تا احتمال انتقال ، کاملاً مشهور است که مناطق مختلف به پرونده های ثبت اختراع بسیار متفاوت برخورد می کنند. همچنین مشخص شده است که جذاب ترین منطقه در حال حاضر برای دارندگان حق ثبت اختراع منطقه غربی تگزاس است ، جایی که آلن آلبرایت محترم برخی از اقدامات دوستانه شاکی را در موارد ثبت اختراع در نظر گرفته است. شاید از همه مهمتر ، با تشکیل پرونده هایی در بخش Waco از WDTX ، شاکیان می توانند از رسیدگی به پرونده آنها توسط قاضی البرایت اطمینان حاصل کنند ، مزیتی که در سایر قلمروها یافت نمی شود ، به ویژه در مواردی که پرونده ها را با استفاده از نسخه الکترونیکی چرخ SDNY قدیمی تعیین می کنند .

یکی از مزایای اصلی دارندگان حق ثبت اختراع در دادگاه آلبرایت تمایل وی به به تعویق انداختن تصمیم در مورد درخواست های انتقال بوده است. از آنجا که متهمان ثبت اختراع پیچیده تقریباً همیشه به دنبال انتقال پرونده ها – به ویژه خارج از تگزاس – به مناطق زادگاه خود هستند ، امتناع آلبرایت از اجازه چنین انتقال های انتقالی برای به هم ریختن روند پرونده های پیش از خود ، فشار قابل توجهی را به متهمان وارد می کند. برای اولین بار ، اگر متهم نه تنها با ادعای مراحل ساخت و ساز روبرو شود (همانطور که در اوایل پرونده های WDTX است) ، بلکه حتی ممکن است کشف نیز باشد ، ممکن است جذابیت شروع شود. نه اینکه آلبرایت مخترع این رویکرد برای رسیدگی به حرکات نقل و انتقالات باشد ، زیرا مدت هاست که همکاران وی در منطقه شرقی تگزاس از رویکرد آهسته پیاده روی مشابهی در این زمینه برخوردار بوده اند. اضافه کنید که دادگاه های تگزاس تمایل عمومی به انتقال پرونده ها را نشان ندادند ، مگر اینکه کاملاً مجبور به این کار شوند و به راحتی می توان فهمید که چرا صاحبان حق ثبت همچنان تگزاس را به عنوان یک انجمن ترجیحی برای تشکیل پرونده خود در نظر می گیرند.

در یک پیچ و تاب اخیر ، عمل آلبرایت در امتناع از تصمیم گیری در مورد حرکات منتسب به انتقال “اولویت اصلی” تحت حمله پژمردگی از مدار فدرال قرار گرفت. واقعیت های اساسی رویه ای ساده هستند. نت لیست ، شاکی باتجربه ثبت اختراع ، در مارس سال گذشته علیه غول بزرگ نیمه هادی کره ای SK hynix شکایت کرد. در ماه مه ، SK hynix برای انتقال پرونده از WDTX به منطقه مرکزی کالیفرنیا نقل مکان کرد. علیرغم تلاش SK hynix برای ماندن پرونده در انتظار حل و فصل تصمیم خود برای انتقال ، خود را به سرعت در حال رسیدگی به دادرسی ماركمن در مارس 2021 دید. بنابراین این دادخواست برای مانداموس در مدار فدرال ثبت شد ، که در 2 فوریه رسیدگی شد سفارش. حکمی که دادگاه منطقه را به دلیل “تأخیر شدید و بی اعتنایی آشکار به سابقه” با اجازه دادن به درخواست انتقال SK hynix “بدون دلیل در اسکله” در حالی که دادگاه منطقه احزاب را ملزم به ادامه رسیدگی به دادخواست می کند ، “” معاف کرد. به عنوان تسکین ، مدار فدرال به دادگاه منطقه دستور داد “کلیه مراحل مربوط به موضوعات اساسی در پرونده را تا زمانی که حکم مربوط به طرح انتقال را صادر می کند ، قادر به بررسی استیناف معنی دار دلایل تصمیم خود است.”

از آنجا که دادگاه منطقه قبل از دستور مدار فدرال جلسه دادرسی راجع به درخواست انتقال تعیین کرده بود ، تصمیم در مورد صلاحیت حرکت SK hynix دیری نپایید که منتفی شد. یک روز پس از دریافت دستور مدار فدرال ، آلبرایت با صدور یک تصمیم 17 صفحه ای ، درخواست انتقال SK hynix به طور کامل را رد کرد. اول ، دادگاه استدلال SK hynix را در مورد قاعده انتقال پرونده به كالیفرنیا (كه در آن پرونده های قبلی مربوط به اختراع ثبت شده از همان خانواده همان مواردی كه در تگزاس ادعا می شد توسط Netlist تنظیم شده بود) رد كرد ، زیرا حق ثبت اختراعات مربوط بود ، اما یکسان با آنهایی که قبلاً ادعا شده بودند نبود. علاوه بر این ، اقدامات قبلی مورد بحث در کالیفرنیا در انتظار تصمیمات IPR ، بدون تعیین مارکمن یا تاریخ دادرسی ، در مقابل پیشرفت اساسی در تصمیم گیری درباره شایستگی هایی که قبلاً در ساعت مچی آلبرایت اتفاق افتاده بود ، متوقف شده بودند. به همین ترتیب ، دادگاه با توجه به علاقه محلی در حل اختلافات و زمان سریعتر برای حل و فصل با ماندن در پرونده در تگزاس ، از انتقال پرونده برای سهولت خودداری كرد. سرانجام ، دادگاه درخواست SK hynix را برای انتقال حداقل پرونده از واکو به آستین رد کرد ، زیرا دادگاه واکو در حالی که آستین بسته است به دلیل COVID-19 باز است.

علاوه بر انکار حرکت انتقال SK hynix ، آلبرایت با سرعت بخشیدن به برنامه ساخت ادعا – و تعیین تاریخ دادرسی در 6 جولای ، محکم کاری را محکم کرد. در پاسخ ، ما می توانیم فرض کنیم که SK hynix به دنبال هدایت شرکت هایی مانند اپل ، که در ماه نوامبر با یک انتقاد داوطلبانه ماندموس خود را برنده شد ، تصمیم می گیرد تصمیم البرایت در مورد انتقال را بررسی کند. خطوط نبرد مشخص است. مدار فدرال ابراز نگرانی در مورد رفتار عادلانه با متهمان در WDTX کرده است ، در حالی که آلبرایت همچنان به تلاش برای رسیدگی سریع به پرونده های حق ثبت اختراع ادامه می دهد. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که متهمان همچنان به فشار برای خروج از تگزاس در هر فرصت ادامه دهند. در حال حاضر ، تگزاس هر زمان که بتواند آنها را نگه می دارد.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق gkroub@kskiplaw.com یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران مارکمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مرتبط با تمرکز قوی بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در gkroub@kskiplaw.com یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer