Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در بهار سال 2020 – زمان خستگی پزشکان و پرستاران ، کمبود تجهیزات و سردخانه های موقت در کامیون های کانتینر دار یخچال دار – ارائه دهندگان خدمات بهداشتی برای برقراری ارتباط ایمن با بیماران و کاهش فشار از یک سیستم بیش از حد مالی ، به telehealth و telemedicine متوسل شدند.

ظهور سلامتی از راه دور – که شامل کنفرانس ویدیویی ، تصویربرداری فروشگاهی ، رسانه های جریانی و سایر ارتباطات است – اکنون یک داستان موفقیت است.

اما طبق معمول با مراقبت های بهداشتی همه چیز پیچیده بود. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، مقامات ایالتی و فدرال و شرکت های بیمه مجبور بودند با هم کار کنند تا قوانین را آرام کنند و سیستم هایی را برای کنترل افزایش پزشکی از راه دور ایجاد کنند.

جیم آر مچتینسکی ، وکیل مدافع Greensfelder Hemker & Gale ، گفت: “در ماه های اول COVID ، اواخر مارس یا اوایل آوریل 2020 ، مشتریانی داشتم که هرگز از پزشکی از راه دور استفاده نکرده بودند و ناگهان 90 درصد از آن استفاده می کردند.” ، رایانه شخصی ، در شیکاگو که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با برنامه های telehealth و انطباق و بازپرداخت نظارتی کمک می کند. “انصاف است که بگوییم همه گیر حداقل یک دهه استفاده از سلامت از راه دور را تسریع کرد.”

1135 چشم پوشی

Telehealth ، “واقعاً راه حل بود” ویلیام A. تاننباوم ، شریک موسی و سینگر LLP در نیویورک که همچنین رئیس موسسه حقوقی تمرین است 2021. فناوری مراقبت های بهداشتی برنامه و رئیس آن است برون سپاری 2021 برنامه وی افزود: “مردم مجبور نبودند به بیمارستان ها مراجعه كنند. این مسئله بلافاصله مشکل را حل و به خوبی حل کرد ، اما برای انجام این کار ، باید تغییراتی در مقررات و ساختار بازپرداخت ایجاد شود. “

یکی از مهمترین اقدامات به اصطلاح معافیت 1135 بود ، که به بخشی از قانون تأمین اجتماعی اشاره دارد که به دبیر HHS اجازه می دهد تا از برخی از الزامات معمول ارائه دهنده برای بازپرداخت توسط Medicare ، Medicaid و بهداشت کودکان چشم پوشی کند. برنامه بیمه (CHIP). بخش 1135 فقط درصورت اجرا در می آید که رئیس جمهور فاجعه یا یک وضعیت اضطراری ملی مانند بیماری همه گیر را اعلام کرده باشد.

طبق مراکز خدمات مدیکر و پزشکی (CMS) ، موارد منتفی شامل قوانینی در مورد مکان خدمات ، الزاماتی است که پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی در ایالتی که در آن خدمات ارائه می دهند مجوز دارند ، شرایط پیش از تأیید ، محدودیت های خارج از خدمات ارائه دهندگان شبکه ، و مهلت عملکرد و جدول زمانی ، که ممکن است تنظیم شود اما از آن چشم پوشی نشود.

تانن باوم خاطرنشان كرد: “عمل پزشكي در آن سوي مرزهاي دولت آرام بود.” “این فقط مراقبت از بیمار را تحت تأثیر قرار نداد ، بلکه شامل تحقیق روی یک موضوع انسانی بود که می تواند با استفاده از فناوری از راه دور انجام شود و توسط COVID تسریع شود.”

HIPAA

تقریباً همه جنبه های مراقبت های بهداشتی تحت تأثیر قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه سلامت در سال 1996 (HIPAA) قرار دارند ، قانونی فدرال که بر حفظ حریم خصوصی اطلاعات بهداشت شخصی تأکید دارد. Telehealth از این قاعده مستثنی نیست. در طی همه گیری ، دفتر حقوق مدنی – بخش HHS که HIPAA را اجرا می کند – اعلام کرد که با تعلیق اجرای برخی قوانین و چشم پوشی از مجازات ها ، خدمات مراقبت های بهداشتی از راه دور را افزایش می دهد.

OCR “اطلاعیه اختیار اجرا” را صادر کرد که شامل کلیه سرویس هایی است که می توان از طریق دور بهداشت در شرایط اضطراری ملی ارائه داد. این موضوع تا زمانی که دبیر HHS اعلام کند که اورژانس بهداشت عمومی به پایان رسیده است ، همچنان پابرجا خواهد بود.

ماتچینسکی گفت: “این اظهارات جسورانه ای از طرف OCR بود ، به نظر من ، بگویم در این مدت ما می فهمیم که چقدر از سلامت دور است.” “این فرصت های زیادی را بین ارائه دهنده و بیمار ایجاد کرده است ، اما مملو از چالش است. ارائه دهندگان باید هنگام انتقال اطلاعات سلامتی بیماران از آنها محافظت کنند ، بنابراین هیچ کس نمی تواند آنها را هک کند. “

ماتچینسکی گفت بسیاری از مشتریان وی امنیت درگاه های خود را تقویت کرده اند تا از این طریق افزایش سلامت از راه دور را کنترل کنند.

“من فکر می کنم حتی قبل از همه گیری ، وقتی HIPAA در حال تکامل بود ، مردم در مورد سرقت هویت و شناسه بیمار بسیار باهوش تر می شدند ، و از اطمینان از نام بیمار ، تاریخ خدمت و اطلاعات بیمه مطمئن بودند. محافظت از همه شناسه های بیمار مهم بوده است. ”

OCR یک برگه حقایقی صادر کرد که در آن آمده است ، هر زمان ممکن است ، ارائه دهندگان نیاز دارند از محصولات ارتباط غیر از راه دور “غیر عمومی” به عنوان یکی از راه های محافظت از شناسه های مهم استفاده کنند. به طور پیش فرض ، این محصولات “فقط به طرف های مورد نظر اجازه می دهند تا در ارتباطات شرکت کنند.”

آنها شامل سیستم عامل هایی مانند Apple FaceTime ، چت تصویری مسنجر فیس بوک ، ویدیوی Google Hangouts ، چت ویدیویی Whatsapp ، بزرگنمایی یا Skype هستند.

“به طور معمول ، این سیستم عامل ها از رمزگذاری انتها به انتها استفاده می کنند ، که فقط به یک فرد و شخصی که فرد با او در ارتباط است اجازه می دهد ببیند چه چیزی منتقل می شود.”

برنامه های Telehealth

ماتچینسکی گفت ، حتی قبل از این که بیماری همه گیر بیماری دور از بیماری همه گیر را به یک امر ضروری تبدیل کند ، ارائه دهندگان خدمات در آن مسیر حرکت می کردند. به عنوان مثال ، نظارت و پیگیری از راه دور در حال حاضر برای بیمارانی که به آنها دستگاه CPAP برای درمان آپنه خواب داده شده است ، معمول است.

همچنین ، “دقیقاً قبل از همه گیری ، CMS با کدهای جدیدی برای بیماری کلیه در مرحله نهایی منتشر شد” ، ماتچینسکی با اشاره به کدهایی که در مدیریت مراقبت های بهداشتی برای مطابقت با خدمات با صورتحساب و بازپرداخت مناسب استفاده می شود ، گفت. وی افزود که قوانین مربوط به محل شروع درمان سست شده است.

”Medicare قبلاً فقط خدمات از راه دور مناطق روستایی را جبران می کرد. در غیر این صورت ، برای دریافت هزینه ، محل خدمات باید یک سایت معتبر Medicare مانند بیمارستان ، خانه سالمندان یا مطب پزشک باشد. “

با آرامش قوانین در طی همه گیری ، نظارت بر بیمار از راه دور رایج شد. ماتچینسکی به بیماران قلبی اشاره کرد که علائم حیاتی آنها از راه دور قابل بررسی است و همچنین بیماران بعد از جراحی انکولوژی.

ماتچینسکی توضیح داد: “زنی که تحت عمل جراحی قرار گرفته است ممکن است از جایی از بدن خود عکس گرفته و آن را به بخش انکولوژی ارسال کند و پزشک در مورد نیاز بیمار تصمیم می گیرد.”

وی افزود: این فرآیند به عنوان فروشگاه و فروش شناخته می شود ، که “همیشه یک مسئله سخت در پزشکی از راه دور بود زیرا در زمان واقعی نبود و سوال در مورد سایت مبدا وجود دارد.”

غالباً ، بازپرداخت نیاز به ورود “محل خدمت” صحیح به سیستم دارد ، به همین دلیل چشم پوشی از 1135 بسیار مهم شد.

ماتچینسکی گفت: “فروشگاه و فروش یک تغییر بزرگ است.” “بیمار می تواند یک عکس بگیرد و آن را ارسال کند و بعداً پزشک می تواند آن را ارزیابی کند.”

وی گفت ، این به پزشکان اجازه می دهد تا از وقت خود به طور موثرتری استفاده کنند ، اما چالش این است که اطمینان حاصل شود که فروشگاه و حمل و نقل به موقع پیگیری می شود.

ماتچینسکی ادامه داد: “اگر این یک وضعیت اضطراری باشد ، شما نمی خواهید یک عکس در جایی در ایمیل نشسته باشد.” “بسیاری از پزشکان پزشک من تریاژ انجام داده اند ، با استفاده از یک پزشک پرستار یا دستیار پزشک به تصاویر نگاه می کنند و می بینند چه کسی نیاز به پیگیری سریع دارد ، اگر این یک مسئله جدید یا اضطراری است.”

در مورد زمان واقعی همه گیری تمام شده ، مچینسکی فکر می کند که برخی از سستی های اجرای HIPAA و بررسی در پزشکی از راه دور می تواند دائمی باشد.

وی گفت: “این یک دورگه خواهد بود.” “برخی از بیماران مایل به مراجعه حضوری و استفاده از پزشکی از راه دور هستند ، اما برخی از بیماران واقعاً دوست دارند از راه دور مراقبت کنند. فکر می کنم براساس نیازها و ترجیحات بیمار باشد. “

تانن باوم با ارزیابی او موافق است. وی گفت: “مراقبت از راه دور” انجام شد و مقررات احتمالاً آرام خواهند ماند زیرا مزایای آن واقعی است. ” “COVID باعث افزایش استفاده بیشتر از پزشکی از راه دور خواهد شد.”


الیزابت ام. بنت خبرنگار تجاری بود که وقتی در دادگاه های دلاور فعالیت می کرد ، به روزنامه نگاری قانونی روی آورد ، ضرب و شتمی که باعث شد وی به مدرسه حقوق برود. پس از چند سال به عنوان وكیل دادگستری در منطقه فیلادلفیا ، وی به شمال غربی اقیانوس آرام فرار كرد و به گزارشگری و ویرایش مستقل بازگشت.

logo-footer