Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

دیروز ، سیدنی پاول اتهامات خارق العاده ای را درباره توطئه های جهانی به عنوان دنباله های قهوه ای از ریمل مژه و ابرو (؟؟؟) از دل پیچه های روده ای جولیانی به پایین سرازیر شد. اگر این دو سوار اتوبوس شما می شدند ، در ایستگاه بعدی بیرون می روید. و اما در اینجا آنها نماینده رهبر جهان آزاد در دادگاه هستند.

تیم ترامپ روز گذشته چندین دادخواست را در مورد قاضی منطقه متیو بران رد کرد جیب توضیح اینکه چرا دادگاه باید تصویب شمارش آرا Pennsylvania پنسیلوانیا را که برای روز دوشنبه برنامه ریزی شده است ، دستور دهد. به طرز حیرت انگیزی ، هیچ یک از آنها به توطئه جهانی گرایی اشاره نکردند که توسط هوگو چاوز و توسط جورج سوروس برای “تلنگر” دادن رأی به جو بایدن آغاز شد. در حقیقت ، اتهامات مربوط به کلاهبرداری مربوط به این انتخابات دقیقاً صفر بود.

در عوض ، وکلای ترامپ استدلال کردند که هزاران رأی منعکس کننده اراده رأی دهندگان واجد شرایط و ثبت نام شده به طور غیرقانونی شمارش شده و اکنون باید مطابق فرمولی مفید ارائه شده توسط گویلیانی و همکاران بیرون ریخته شود.

بلافاصله ، اگر کشف کشف شود ، قبل از جلسه دادرسی ، شاکیان این پاکت ها را بررسی می کنند تا درصد آرا mail نامه های پستی که به طور غیرقانونی شمارش شده است را تعیین کند – جوزف بایدن ، نامزد دموکرات ، تقریباً 75٪ و رئیس جمهور ترامپ 25٪ ، 50٪ حاشیه برای بایدن شاکیان ، از طریق تجزیه و تحلیل آماری متخصص ، این درصد را به 1.5 میلیون رأی نامه پستی برون ریزی می کنند. این تمرین ساده تعیین می کند که آیا شاکیان می توانند پرونده خود را ثابت کنند – یعنی تعداد آرا illegal غیرقانونی کافی شمرده شده که نتیجه انتخابات را تغییر داده است. در این صورت ، دادگاه باید این آرا را کنار بگذارد و ترامپ را برنده اعلام کند.

راحت!

اکنون ، یک برچسب ممکن است استدلال کند که انداختن برخی از آرا abs غایب تعریف شده توسط رودی ، لزوماً تاثیری در کاهش آرا خواهد داشت ، زیرا رأی دادن غیرقانونی برای همه نژادها ، نه فقط بالای بلیط غیرقانونی است. اما نگران نباشید ، زیرا “شاکیان به دنبال صدور مجوز برای سایر انتخابات پنسیلوانیا نیستند.” اگر دادگاه فقط به آنها اجازه دهد از Trump Math برای حق رای دادن از حق رای دهندگان و اعطای 20 رای انتخابی پنسیلوانیا به دونالد ترامپ استفاده کنند ، شاکیان در راه خواهند بود و دیگر مشکلی ایجاد نمی کنند.

دادخواست های صدور دستور و استیضاح برای طرح شکایت اصلاح شده دیگر طولانی است که نتیجه گیری می شود و کوتاه مدت شواهد. با استناد به دادگاه عالی “جناحی” پنسیلوانیا ، که روز سه شنبه اعلام کرد مقامات انتخاباتی اختیار دارند که روشهای خود را برای ناظران نظرسنجی تعیین کنند ، آنها اصرار دارند که “متهمان در یک سیستم بسیار متخلخل ، قانون آیین دادرسی را برای ترجیح دادن بایدن بیش از ترامپ نقض کردند “و خواستار بازپس گیری همه آرا شمارش شده هنگام مشاهده” كنترل كنندگان نظرسنجی جمهوری خواهان “شد. (آنها مستثنی نبودند.)

شاکیان از ادعاهای غیرمستند استفاده لیبرالی می کنند و می نویسند که “دبیر بوكوار مدتهاست كه از مقامات ایالتی حمایت می كند باید تعداد آرا mail نامه های پستی بیشتری را از آنچه قانون مجاز است شمرد” و او را به دادن توصیه های متفاوت به مقامات شهرستان های دموكرات و جمهوری خواه متهم كرد. به عنوان مدرک آنها استناد می کنند راهنمایی در تاریخ 21 اکتبر برای اجازه دادن به رأی دهندگانی که برگه های رایانامه نامه آنها از نظر چهره دارای نقص بود ، می توانند به طور موقت حضوری رأی دهند و صادر شد پست الکترونیک به صراحت به مقامات اجازه می دهد نتایج پیش از باند را برای مقامات حزب منتشر کنند تا آنها بتوانند رأی دهندگان خود را برای درمان آرا معیوب جمع کنند. هر دوی آنها به هر یک از هیئت های انتخابات شهرستان ها می رفت.

رودی و سوپر دوستان درخواست کرده اند اصلاحیه دیگری ارائه دهند که همه ادعاهایی را که پس از حکم دادگاه سوم مبنی بر عدم وجود جایگاه کاندیدایی برای اجرای قانون انتخابات ایالتی مطرح شده است ، پس دهد. اما این درخواست هنوز پذیرفته نشده است و همانطور که دبیر بووکوار در او اشاره کرد حرکت پاسخ دهید، وکلای ترامپ ادعای خود را در مورد تسویه حساب بر اساس ادعاهایی تشکیل می دهند که در دادخواست فعلی هیچ کجا یافت نمی شود. “اولین شکایت اصلاحی عملیاتی است و نمی توان آنرا از طریق یک خلاصه مخالفت اصلاح کرد که به طور غیرمنصفانه به شکایت اصلی و شکایت اصلاح شده استناد می کند.”

لحن پرونده تشکیل وزیر امور خارجه را می توان ناراحتی خفه شده توصیف کرد. و بعد از یک هفته خواندن اینها درخواست های gobbledygook و استماع به آن شنیدن گونزو، به من اعتماد کن ، احساس می کنم بله.

شاید انتخاب یک وکیل که به ظاهر فدرال وارد نشده است از سال 1992 و در عوض تمام وقت خود را صرف می کند مزخرف فریاد زدن در YouTube کمی خطای استراتژیک بود؟

آه ، خوب ما درست ایستاده ایم.

دونالد ج. ترامپ برای رئیس جمهور ، شرکت در برابر Boockvar [Docket at Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer