Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

خسته شده اید که در میان یک جلسه تحقیق دیگر در اواخر شب ، سر خود را به دیوار ضرب المثل بزنید؟

Casetext برای کمک به یک ابزار جستجوی جدید و فریب آمیز ساده – که نتایج ناخوشایند مربوط به آن توسط یک وکیل به عنوان “صاف کردن جادوگری” توصیف شده است ، اینجا است.

محصول جدید شرکت تحقیقات حقوقی ، به نام “جستجوی موازی” ، به شما امکان می دهد یک جمله کامل را در یک نوار جستجو تایپ کنید و بلافاصله مواردی را که مربوط به معنای ورودی شما هستند ، پیدا کنید. به عبارت دیگر ، نتایج مربوطه ارائه خواهد شد – حتی اگر کلمات دقیق شما کاملاً در پرونده اصلی وجود نداشته باشد.

این ابزار شما را قادر می سازد فراتر از ناامیدی ناشی از جستجوی کلمات کلیدی تحت اللفظی و پیچیده بروید. همچنین می تواند روند تحقیق شما را ساده کند ، به شما کمک می کند تا در هنگام دستیابی به نتایج جامع برای موضوعاتی که به دنبال آنها هستید ، به صحیح بودن گزاره هایی که می دانید درست هستند ، بیابید.

در حالی که هنوز یک پیشنهاد نسبتاً جدید است ، جستجوی موازی قبلاً به عنوان یک دستیار تحقیقاتی بسیار مفید – به ویژه از میان جمعیت گاهی سخت در Twitter Legal – ستایش گسترده ای دریافت کرده است:

تجربه جستجوی موازی

در حالی که قابلیت های جستجوی موازی پیچیده است ، رابط کاربری بسیار ساده است.

هنگامی که برنامه جستجوی موازی را باز می کنید ، یک درخواست ساده برای وارد کردن “جمله ای کامل که می خواهید با استفاده از قوانین قضایی از آن پشتیبانی کنید” دریافت می کنید ، همچنین گزینه ای برای اصلاح جستجوی شما بر اساس حوزه قضایی و اینکه آیا تصمیمی منتشر شده است یا خیر.

سپس نتایج شما در یک استناد از موارد ذکر شده ، با متن مربوطه برجسته ارائه می شود.

به طور قابل توجهی ، نتایج جستجو محدود به کلمات کلیدی نیستند ، بلکه در عوض بر معنای جستجوی شما متمرکز شده اند. به عنوان مثال ، در تصویر زیر ، جستجوی موازی در پاسخ به سeryالی مبنی بر اینکه “یک عمل فرضی” تبعیض آمیز است “جمله ای را پیدا می کند که عبارت” به دلیل نژاد او “را شامل می شود.

سپس می توانید پرس و جو خود را اصلاح کرده یا جستجوی جدیدی را شروع کنید.

موارد استفاده بالقوه برای این ابزار گسترده است ، که در نهایت به شما امکان می دهد بیانیه ای بنویسید و بلافاصله بفهمید که دادگاه ها به آن رسیدگی کرده اند ، چگونه به آن پرداخته اند و در نهایت در مورد این موضوع چه تصمیماتی گرفته اند.

همانطور که کاربران جستجوی موازی اشاره کرده اند ، این عملکرد برای نویسندگان مختصر حقوقی به طور بالقوه موجب صرفه جویی در وقت می شود ، یا راهنمای مفیدی برای وکلا است که به دنبال راهنمایی در مورد چگونگی مشاوره با مشتری با توجه به یک اقدام خاص هستند.

Going Beyond Boolean

Casetext برای ایجاد عملکرد جستجوی موازی ، قابلیت های یادگیری ماشین خود را در کل قوانین عادی اعمال کرد و شبکه های عصبی را آموزش داد تا عملکرد جستجو را به کار ببندد که کلمات را به روشی مشابه تفکر وکلا متنی می کند.

به عنوان مثال ، این کار آموزش داده شد تا کلمه “اراده” را با وارد کردن آن در عباراتی مانند “آخرین” درک کند

و وصیت نامه. ” اما جستجوی موازی می فهمد که “اراده” می تواند به عنوان نام یا نشانگر اتفاقی در آینده یا در یک عنوان به عنوان مثال ظاهر شود ، زیرا این محصول با عباراتی که در آن از “اراده” استفاده شده است آموزش داده شده است آن زمینه ها نیز هست.

به همین دلیل تابع جستجوی موازی ، در مقایسه با یک رشته از کلمات کلیدی ، از یک جمله کامل استفاده می کند.

به عنوان مثال جستجوی موازی ، حکم فصل 11 را در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا عملی “از نظر اخلاقی ورشکسته” است ، به ارمغان نمی آورد و همچنین به طور معمول توصیف یک استدلال “کاملاً باورنکردنی” را به عنوان ستایش تفسیر می کند – علی رغم کلمه ” باورنکردنی “دارای بار معنایی مثبت در کاربردهای دیگر.

شروع شدن

کاربران جدید Casetext می توانند سه جستجوی رایگان قبل از درخواست ورود به سیستم دریافت کنند. سپس می توانند سه جستجوی رایگان دیگر دریافت کنند.

پس از اتمام این شش جستجوی رایگان ، آنها می توانند برای استفاده نامحدود در یک بازه زمانی 24 ساعته با پرداخت 19 دلار یک روز هزینه دریافت کنند. یا می توانند با 49 دلار اشتراک ماهانه دریافت کنند.

برای دسترسی به ابزار اینجا کلیک کنید و امروز جستجو را شروع کنید.

logo-footer