Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من دارم آزمایش های فکری می کنم

لطفاً با من همراه شوید و این سه سوال را در ذهن خود برگردانید.

اول: فرض کنید که باراک اوباما در کاخ سفید سخنرانی محرمانه ای داشته باشد و باعث شده است که گروهی به سمت کنگره بروند و به پایتخت حمله کنند و منجر به کشته شدن چندین نفر شوند.

جمهوری خواهان چه می گفتند؟

دوم: فرض کنید گروهی از تروریست های خارجی موفق شده بودند ساختمان Capitol را زیر پا بگذارند ، محل را خراب کنند و اعضای کنگره را برای ایمنی درگیر کنند. در این حمله چندین نفر کشته شدند.

پس از دفع حمله چه اتفاقی می افتد؟

آیا من اشتباه می کنم که فکر می کنم اعضای کنگره ، دموکرات ها و جمهوری خواهان ، به اسلحه دست می یابند ، به پله های ساختمان Capitol می روند ، با هم آواز “آمریکای زیبا” (اشک برای همه کسانی که تماشا می کنند اشک می آورند) به جلسه برگردید تا قانون دو حزب را به طور مناسب به خشونت پاسخ دهد؟

سرانجام (و البته سخت ترین آزمایش فکری از همه): فرض کنید ، طی دو هفته آینده ، مجلس نمایندگان به اتفاق آراment استیضاح را تصویب کرد ، و سنا به اتفاق آرا رئیس جمهور دونالد ترامپ را محکوم کرد ، وی را از این سمت برکنار و از تصدی منصب منصرف کرد. از نو.

چرا این امر باعث تفرقه خواهد شد؟

این وحدت بخش است. هنگامی که رئیس جمهور یک گروه را به حمله به آن دعوت می کند ، کنگره به درستی پاسخ می دهد.

(اگر شما اعتقاد ندارید که ترامپ دقیقاً جمعیت را برای حمله به پایتخت تحریک کرده است ، لطفاً آزمایش چهارم را انجام دهید: تصور کنید او سخنرانی نکرده است. آیا حمله رخ داده است؟)

استیضاح و محکومیت یکپارچه ترامپ را به خاطر اقداماتش مجازات خواهد کرد. هیچ رئیس جمهور آینده هرگز جرأت تحریک جمعیتی برای حمله به پایتخت را ندارد. و مردم در سراسر جهان – از جمله در ایالات متحده – می بینند که آمریکا از اعتراض مسالمت آمیز محافظت می کند ، اما این کشور متحد می شود و با انتقام از کسانی که دست به خشونت می زنند ، سقوط می کند.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاه هاو (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer