Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

تمام شد.

روز جمعه ، رئیس دادگستری رابرتز گفت دادستان کل تگزاس کن پاکستون برای پیاده شدن از چمنش ، و گرفتن آن دوستان hoodlum AG با او. صبح امروز دادگاه عالی ویسکانسین تلاش ترامپ را برای جمع آوری 250 هزار رأی در بزرگترین شهرستانهای این ایالت برانگیخت. و کالج انتخاباتی قبلاً رای گیری خود را آغاز کرده است ، احتمالاً آخرین درخواستهای فدرال را تحت الشعاع قرار داده است.

هر چیز دیگری ممکن است در حال خراب شدن باشد ، اما قوه قضاییه این کار را انجام داد.

یا ممکن است … یک مورد قلدری به طرز وحشتناکی اشتباه انجام شده باشد؟ استفان میلر ، رئیس ارشد کاخ سفید ، بامداد امروز با یک خدمه شکاک در فاکس و دوستان بحث کرد.

KILMEADE: تیم حقوقی شما ، تقریباً در هر ایالت – 50 بار – شکست خورده است. برخی با قضات ترامپ. بنابراین ، آیا شما بدترین تیم حقوقی را دارید که فقط به نظر نمی رسد پرونده خوبی داشته باشد؟ یا خیلی دیر شده اید و این پرونده باید قبل از انتخابات مطرح می شد؟

میلر: ما این موارد را قبل از انتخابات آوردیم. اما آنچه شما باید بدانید و بدانید این است که فشار رسانه های فاسد شرکتی برای غارنوردن و خم شدن همه بسیار طاقت فرسا است. طاقت فرسا است. بنابراین ، بله ، قضات مشغول غارنوردی هستند.

بله ، قضات گورسوچ ، كاواناو ، رابرتز و بارت با بی رحمانه ای مورد تجاوز قرار گرفتند و آن را رد كردند مورد بسیار عالی چهار هفته پس از انتخابات بر اساس حق تگزاس برای به چالش کشیدن قوانین رأی گیری پنسیلوانیا آورده شد. فقط قضات آلیتو و توماس به اندازه کافی شجاع بودند که سر خود را بر روی چله زیر چشمی نگاه کنند و بگویند که پرونده را تأیید می کردند ، اگرچه “هیچ گونه تخفیف دیگری نخواهند داد.”

بدیهی است که “رسانه های فاسد شرکتی” رسید به “قاضی ترامپ” ناحیه ایالات متحده ، برت لودویگ ، او را مجبور به ترس از ترس کرد ، خط زدن، “یک رئیس جمهور مستقر که در داوطلبی خود برای انتخاب مجدد پیروز نشد ، از دادگاه فدرال برای کنار گذاشتن رای مردم بر اساس موضوعات مورد اختلاف در اداره انتخابات ، موضوعاتی که وی به وضوح می توانست قبل از رای گیری مطرح کند ، کمک کرده است. این دادگاه به شاکی فرصت داده است تا پرونده خود را مطرح کند و او در محاسن خود ضرر کرده است. در پاسخ مختصر خود ، شاکی “درخواست می کند که از قانون قانون پیروی کند.” بوده است.”

وقتی مدار سوم “قاضی ترامپ” استفانوس بیباس نوشت برای یک هیئت وحدت رویه از قضات منصوب جمهوری خواهان که “اتهامات غیرمنصفانه جدی است. اما ناعادلانه خواندن انتخابات باعث می شود که چنین نباشد. این اتهامات نیاز به ادعاهای خاص و سپس اثبات دارد. ما هیچکدام را اینجا نداریم. “او احتمالاً فقط نگران این بود که مارک الیاس قرار باشد روی او بنشیند و پول ناهار او را بدزدد.

همانطور که عادت او نیست ، میلر امروز صبح بسیاری از شربت ها را بیان کرد – ما معتقدیم این اصطلاح فنی است. وی قول داد که گزینه های متفاوتی از انتخاب کنندگان در ایالت های در حال چرخش وجود داشته باشد ، ادعا کرد که “بیش از زمان کافی” برای لغو نتایج رای گیری کالج انتخاباتی وجود دارد و دموکرات ها را مسئول تغییر یک جانبه قوانین انتخابات در مکان هایی مانند جورجیا دانست.

جنا الیس ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، به همان اندازه مهره دار ، اما دقیق تر بود.

آنچه دیوان عالی کشور به آن احتیاج دارد ، عیسی مسیح است ، همانگونه که پدران بنیانگذار آن را در نظر داشتند.

فقط سی و هشت روز تا زمانی که دیگر هرگز مجبور به گوش دادن به این افراد مسخره نشویم.


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer