Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هیچ رازی نیست که انفرادی ها در انطباق با وکالت دوره همه گیری ، با چالش های منحصر به فرد تجاری روبرو هستند.

یک مطالعه اخیر نشان داد که پزشکان انفرادی بیشترین ضربه را در درآمد و موارد جدید داشته اند.

روندهای حقوقی موسسات حقوقی انفرادی گزارش توسط Clio نشان می دهد که ، در بهار و پاییز سال 2020 ، بیش از 66٪ از تکنوازی ها نگران موفقیت در عمل قانونی خود بودند.

در این گزارش ، Solos در پرونده های جدید و درآمد بیشتری در مقایسه با شرکت های بزرگ کاهش بیشتری داشته است ، “نشان می دهد که وکلای انفرادی به طور قابل توجهی تحت تأثیر همه گیری قرار گرفتند.”

همانطور که در وبلاگ LawSites به تفصیل آمده است، این گزارش همچنین به بررسی چگونگی کمک فن آوری به جبران این کمبود درآمد پرداخته است:

اما حتی در حالی که تکنوازی ها در ماه های ابتدایی همه گیری رنج می بردند ، کسانی که از فن آوری های کلیدی خاصی استفاده کردند نه تنها توانستند تأثیر اولیه را کاهش دهند ، بلکه بهبودی خود را نیز تسریع کنند ، در نتیجه این تکنوازی های با استفاده از فناوری به طور متوسط ​​50 هزار دلار بیشتر در درآمد کسب می کنند درآمد نسبت به سایر تکنوازی ها. “

ادامه مطلب را در زیر بخوانید.

با توجه به نتایج مطالعه Clio ، سخت افزارهای همه گیرانه به شدت جدی ظاهر می شوند ، اما کاربران فناوری بهتر عمل می کنند [Lawsites]
گرایشهای حقوقی شرکتهای حقوقی انفرادی [Clio]


جرمی بارکر مدیر بازاریابی محتوا برای Breaking Media است. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید با س questionsال یا نظر و به در LinkedIn متصل شوید.

logo-footer