Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

اگر سیدنی پاول هرگز از دست دادن دعاوی مربوط به توطئه های تقلب در انتخابات خسته شود ، ممکن است بخواهد شغل خود را در این کشور در نظر بگیرد برچسب تعقیب جهانی لیگ. در پرونده ای با اشاره به اینکه دومینیون به درخواست پاول برای تمدید پاسخ به شکایت افترا اعتراض نخواهد کرد ، ناظر دادگاه مقیم رویترز برد هیت این زبان را گرفت.

البته پاول هیچ تعهدی برای آسان کردن روند کار ندارد ، اما دومینیون حق دارد توجه داشته باشد که وقتی او از دادگاه اقامتگاههایی را خواستار می کند که روند کار را به طول می انجامد ، کارمن سندیگو خود او این کار را انجام داده است. حرکتی عجیب و غریب از آنجا که وی به مطبوعات پیشنهاد کرده بود که هیچ جای نگرانی از آن ندارد این دادخواست “توهین آمیز”:

پاول ، در یک ایمیل ، گفت: “من هیچ اطلاعیه یا نسخه ای از دادخواست Smartmatic دریافت نکرده ام.”

وی گفت: “این فقط یک مانور سیاسی و” قانون آزار دهنده “توهین آمیز توسط چپ رادیکال است که هیچ اساس و قانونی ندارد.”

به نظر می رسد ممکن است نگرانی های او بیش از آنچه که اجازه داده است باشد.

دومینیون چگونه پاول را پشت سر گذاشت؟ حتی اگر همه ما به لطف این پرونده های قضایی آدرس خانه او را داشته باشیم ، در نهایت پاول در تگزاس یافت نشد ، بلکه در کارولینای شمالی یافت شد که محققان خصوصی دومینیون او را پیدا کردند. کار خوب ، کفش راحتی! و حالا … Rockapella!

در آن مرحله ، ظاهراً Dominion پلیس را وارد آن کرد:

بعد این زن مرموز بین المللی کجا ظاهر خواهد شد؟


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer