Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دروغ بزرگی که در محافل راست گرایان به راه افتاده و شورشی را دامن می زند ، این است که تقلب گسترده ای در انتخابات صورت گرفته و دونالد ترامپ برنده انتخابات 2020 است. اما این درست نیست و این مهم است.

Smartmatic را وارد کنید. آنها یک شرکت فناوری انتخاب هستند که توسط فاکس نیوز ، لو دابز ، ماریا بارتیرومو ، ژانین پیرو ، رودی جولیانی و سیدنی پاول مورد هدف قرار گرفته اند و به عنوان بازیگر بدی انتخاب شده اند که انتخابات جو بایدن را پیش برد (مهم نیست که آنها فقط Los را تأمین می کردند فناوری انتخابات شهرستان آنجلس برای انتخابات سال 2020). باز هم ، این نادرست است. اما این نتوانسته است نظریه های توطئه را متوقف کند. همانطور که می توان تصور کرد ، این یک دروغ فوق العاده مضر است که باید در مورد شرکتی منتشر شود که کل مدل تجاری آن تأمین انتخابات آزاد و عادلانه است. بنابراین ، بله ، آنها یک دادخواست افترا 2.7 میلیارد دلاری علیه فاکس ، دابس ، بارتیرومو ، پیرو ، جولیانی و پاول تشکیل داده اند.

و من ، آه ، شکایت با یادداشتی بسیار گزنده آغاز می شود:

زمین گرد است. دو به علاوه دو برابر با چهار است. جو بایدن و کمالا هریس در انتخابات 2020 رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده پیروز شدند. انتخابات دزدیده نشده ، تقلب نشده و ثابت نشده است. اینها حقایق است. آنها قابل اثبات و غیر قابل انکار هستند.

متهمان همیشه این حقایق را می دانند. آنها می دانستند که جو بایدن و کامالا هریس در انتخابات 2020 آمریکا پیروز شدند. آنها می دانستند که انتخابات دزدیده نشده است. آنها می دانستند که انتخابات تقلبی یا ثابت نبوده است. آنها این حقایق را می دانستند همانطور که می دانستند زمین گرد است و دو به علاوه دو برابر با چهار است.

متهمان نمی خواستند که جو بایدن و کمالا هریس در انتخابات پیروز شوند. آنها می خواستند رئیس جمهور دونالد ترامپ و معاون رئیس جمهور مایکل پنس در انتخابات مجدد پیروز شوند. متهمان ناامید شدند. اما آنها همچنین فرصتی را دیدند تا با ابداع یک داستان از محبوبیت رئیس جمهور ترامپ استفاده کنند. متهمان تصمیم گرفتند به مردم بگویند انتخابات از رئیس جمهور ترامپ و معاون رئیس جمهور پنس به سرقت رفته است.

هوم ، کسی از قرنطینه خود برای شرکت در یک کلاس استاد در زمینه نوشتن جذاب استفاده کرده است؟

در این دادخواست ادعا می شود که ، علی رغم نقش محدود Smartmatic در انتخابات سراسری سال 2020 ، داستانهایی درباره این شرکت پخش می شد زیرا “داستان خیر در برابر شر ، نوعی که باعث خشم مردم می شود ، فقط در صورتی جواب می دهد که قصه گو مخاطبان را تأمین کند. با کسی که بدی را مجسم می کند. ” و این دروغ ها “چیزی بیش از صرف درآمد متهمان و به خطر انداختن بقای Smartmatic نبود. این داستان اعتقاد مردم به دموکراسی را از بین برد. ” سپس این شکایت جزئیاتی از آنچه به عنوان “یک کارزار گسترده ضد اطلاعات” توصیف می شود را شرح می دهد و در ادامه لیست کمپین رسانه ای که در آن داستان دستفروش می شد را ذکر می کند.

این اولین پرونده افترا نیست که در انتخابات سال 2020 ایجاد شده است. شرکت فناوری رقیب Dominion ، که همچنین به دروغ عنوان شده است که “انتخابات برای بایدن را” سرقت کرده است ، قبلاً علیه جولیانی و پاول.

شکایت کامل را در زیر بخوانید.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer