Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دادگاه عالی ایالات متحده (توسط جو راوی از طریق ویکیمدیا – CC-BY-SA 3.0)

هر فصل SCOTUS ، احساس می کنم نظریه های فوق العاده عجیب ESPN را تماشا می کنم. در طول دهه ها تفسیر تغییر نکرده است ، اما بازیکنان تغییر می کنند. آنچه در حال حاضر در مورد دادگستری بریر نوشته می شود ، به عنوان مثال در مورد دادگستری گینسبورگ نوشته شده است. مد دهه 70 سرانجام مد ژنرال Z می شود. دایره زندگی ادامه دارد.

من تصمیم گرفتم عشقم به فیلمهای هیولا را با عشقم به تفسیر SCOTUS ترکیب کنم. تمام تفسیرهای SCOTUS را می توان در مورد هر هیولایی در یک تفسیر مشابه قرار داد. به عنوان مثال ، من از Monster Zero ، King Ghidorah استفاده خواهم کرد. هر پاراگراف برداشت جداگانه ای از فعالیت های هیولا است.

دادگاه را بسته بندی کنید: اگر فقط Monster Zero سر بیشتری داشت ، فکر می کنم به سمت خوب تبدیل شود. از این گذشته ، ما فقط پادشاه غیدورا را با سه سر دیده ایم. گسترش تعداد سرها باعث تغییر ساختار نهادی خود و روی آوردن به آزادی برای همه آمریکایی ها خواهد شد.

بازنشسته ، عدالت بریر: اگر فقط سر میانی Monster Zero از بین برود ، سر آن جوانتر و دوستانه تر جایگزین می شود.

اگر فقط گودزیلا یک سرش را گاز نمی گرفت و اگر فقط سر مریک گارلند نیز رشد می کرد ، این یک پادشاه غیدورا بسیار متفاوت و دوستانه بود.

تأثیر جامعه فدرالیست: من فکر می کنم شرکت مونارچ نظارت بیش از حد بر چگونگی رشد سر شاه غیدوره دارد. آیا آنها روی سرها تأثیر می گذارند تا در یک جهت در مقابل جهت دیگر فکر کنند؟ روند کار کاملاً مات است.

شرکت مونارچ یک میزگرد با عنوان “چرا هیولاهای خارج از کنترل برای آمریکا خوب هستند” برگزار خواهد کرد.

پنل شامل:

  • کاس سونستاین ، “همه نیازهای غیدورا کمی تندخویی است”
  • آدریان ورمول ، “هیولای مشترک خوب”
  • جاش هاولی ، “چرا بدیهی است که غیدورا یک کمونیست است”
  • تد کروز ، “چرا غیدورا هرگز از کانکون دیدن نمی کند”
  • جان لوت ، “اسلحه های بیشتر ، کمتر غیدورا”

پیش بینی ها: پادشاه غیدورا از زمین زدن زمین امتناع ورزید قلیه امروز خانه این بدان معناست که احتمالاً فردا هم نخواهد بود.

مفسران پیش بینی می کردند که شاه غیدورا امروز به گل فروشی آرلین حمله خواهد کرد. اما او این کار را نکرد. من حدس می زنم که این نشان می دهد مردم نادرست در مورد Monster Zero نگران بوده اند.

مشاهده اتحاد و تقسیم: من شخصاً فکر می کنم پادشاه غیدورا وقتی فقط سه ساختمان را خرد کرد بسیار محافظه کارانه عمل کرد. این بدیهی است که تأثیر سر وسط بود.

سران پادشاه غیدورا همیشه موافق نیستند. تقسیم 1-1-1 را مشاهده می کنید؟ بله ، آنها در بلوک های رای گیری برابر هستند زیرا توکیو را نابود می کنند.

در یک پیچش غافلگیرانه ، Head 2 ، که معمولاً با Head 1 حمله می کند ، تصمیم گرفت که به Head 3 بپیوندد در حالی که Head 1 به تنهایی حمله می کند.

علی رغم ادعای تقسیمات حزبی ، سران پادشاه غیدورا با اتفاق نظر غافلگیرانه ای عمل می کنند.

پادشاه غیدورا که با اکثریت آرا two دو سوم رانده می شود ، با نادیده گرفتن آریزونا ، به کالیفرنیا حمله می کند.

اقدامات پادشاه غیدورا بسیار شگفت آور بوده است ، با توجه به موافقت سر چپ و سر راست با فرکانس بیشتر. این شاید نشان دهنده تمایل هیولا برای صحبت به عنوان یک بدن باشد.

اصلاحات: یک کمیسیون دو حزبی تشکیل شده است تا تعیین کند که آیا ایجاد یک Mecha-Ghidorah مفید است یا شاید گودزیلا یک سن بازنشستگی اجباری را برای هر رئیس تأمین کند.

شخصاً فکر می کنم اگر دوربینی به فعالیت غیدورا نزدیک بود ، بهتر می توانستیم رفتار آن را پیش بینی کنیم.

***

اشتباه نکنید ، خواندنش سرگرم کننده و خوب است. اما نمی توانم توجه نکنم که ما فراموش می کنیم که این نهاد ادامه دارد و فرد متعجب است که مسیر آن موسسه چیست. ما می توانیم روی سرهای Monster Zero تمرکز کنیم هرچه می خواهیم ، اما به نظر می رسد آن بدن در یک جهت ادامه دارد. و عدم تمایل برخی از سرها برای ادامه کار ، با تخریب توکیو ، اعتبار بیشتری به بدن می بخشد. سلام ، حداقل بعضی از سرها در مورد آن تعارض داشتند ، درست است؟


LawProfBlawg یک استاد ناشناس در 100 دانشکده برتر حقوق است. می توانید بیشتر از علاقه های او را ببینید اینجا. او ادعا می کند که او در رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) برای او از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

logo-footer