Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جمع بندی رویداد

الیزابت پرلوگار اظهارات آغازین خود را در کمیته قضایی سنا در جریان استماع نامزدی خود ارائه می دهد.

الیزابت پرلوگار ، نامزد رئیس جمهور جو بایدن برای وکالت عمومی ، بعد از ظهر سه شنبه در جلسه سریع نامزدی شرکت کرد. وی در حضور در کمیته قضایی مجلس سنا با تحسین شدید دموکرات ها ، عقب نشینی محدود جمهوری خواهان و در کل س fewالات کمی مواجه شد.

از مراسم تحلیف بایدن در 20 ژانویه تا او نامزدی در 11 اوت ، Prelogar به عنوان وکیل کل خدمت کرد. به دلیل نوعی عجله در قانون اصلاح جای خالی فدرال، او مجبور شد از نقش بازیگری خود کنار رود در حالی که سنا نامزدی وی را برای تصدی دائمی این پست در نظر می گیرد. وکیل عمومی نماینده منافع دولت فدرال در دادگاه عالی است و گاهی اوقات به دلیل نفوذ این شغل به عنوان “دهمین دادگستری” شناخته می شود.

دو جمهوریخواه به منظور تغییر وضعیت حقوقی دولت در تعدادی از موارد پس از تغییر دولت ، از دفتر وکیل عمومی استفاده کردند. سناتور چاک گرسلی ، آیووا ، به نقل از a مقاله قانون بلومبرگ دولت بایدن “در مسیر تغییر وضعیت دولت در پرونده های بیشتر در دیوان عالی در مقایسه با وزارت دادگستری در اولین دوره کامل ریاست جمهوری دونالد ترامپ است.” گراسلی از پرلوگار سوال کرد که آیا ادامه روند مشابه می تواند اعتبار این دفتر را با چالش مواجه کند؟

با حضور پرلوگار به عنوان سرپرست دفتر ، این دفتر مواضعی را که دولت ترامپ در موارد برجسته مانند آن تغییر داد تغییر داد کالیفرنیا علیه تگزاس (که در آن دفتر از قانون مراقبت مقرون به صرفه دفاع کرد) ، مهد کودک Cedar Point علیه حصید (که در آن دفتر با سازمانهای اتحادیه در درگیری با صاحبان املاک طرف بود) ، و تری علیه ایالات متحده (که در آن دفتر از کاهش مجازات برای برخی از متخلفان کوکائین حمایت کرد). هر دو گرسلی و سناتور تام کاتن ، آر-آرک ، از پرلوگار به خاطر نقشش در تغییر موقعیت ها انتقاد کردند.

Prelogar تأیید کرد که هر تغییر در موقعیت پس از بررسی دقیق صورت گرفته است. وی خاطرنشان کرد که این دفتر نظرات همه سازمان های فدرال را جلب کرده است که در هر مورد سهم آنها برای درک منافع دولت در نظر گرفته شده است ، و از مشاوران دولتی توصیه هایی کرد تا اطمینان حاصل شود که این اداره به بهترین درک خود از قانون رسیده است. او می گوید: “ما در دفتر وکالت عمومی فرایند بسیار خوبی برای جلب نظرات در سراسر جهان داریم.” “خوشبختانه من مجبور نبودم آنجا بنشینم و سعی کنم آن را بفهمم.”

Prelogar از سراسر جامعه حقوقی ، از جمله در a حرف تأیید نامزدی وی از وکلای سابق عمومی از دو دولت دموکرات و جمهوری خواه. در صورت تایید سنا ، وی دومین زنی خواهد بود که به طور دائم این شغل را بر عهده دارد.

logo-footer