Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در طول یک سال گذشته ، وکلا از نزدیک شاهد تأثیر همه گیر و رکود اقتصادی بر مشتریان موافق خود بوده اند. برای بسیاری ، افزایش نیاز عزم آنها برای انجام کارهای بیشتر را تقویت کرده است. از بنگاه های بزرگ گرفته تا شرکت های کوچکتر منطقه ای و از سازمان های غیرانتفاعی قوی گرفته تا بنیادهای کوچکتر جامعه ، متخصصان دور هم جمع شده اند تا تخصص و منابع را به اشتراک بگذارند – دنبال عدالت، یک سری پادکست از Practising Law Institute (PLI)، داستان های خود را تعریف کرده است.

میزبان همکار دانشکده PLI آلیشیا آیکن، مدیر مرکز وکالت استراتژیک دانو و مدیر موسسه رازداری مرکز دانو ، دنبال عدالت بحث های عمیق با وکلا در وکالت خصوصی ، وکلای خدمات حقوقی و سایر موارد در مورد موضوعات مورد علاقه جامعه حقوقی.

یک شرکت Biglaw همه کارها را انجام می دهد

همزمان با بروز همه گیری در بهار گذشته ، آیکن با پاول ، رئیس ویس ، برد کارپ ، در مورد پاسخ شرکت خود صحبت کرد. با پیش بینی تأثیر تعطیلات در “آسیب پذیرترین افراد در جامعه ما” ، از جمله کارگران مهمان نوازی ، خرده فروشی و خدمات غذایی ، و همچنین چالش های کشف PPP و سایر برنامه های امدادی ، کارپ به همه وکلای دادگستری در Paul ، ویس ، از کسی که می خواهد در یک پروژه pro bono برای کمک به افراد و مشاغل کوچک کار کند ، پرسید. در عرض دو ساعت ، بیش از 400 وكیل – حدود 40 درصد از شركت – ثبت نام كردند و پیشنهاد كردند هر كاری را كه برای جمع آوری و انتقال اطلاعات ضروری انجام می شود ، انجام دهند.

به قسمت گوش دهید ، “Pro Bono in a Pandemic: یک شرکت حقوقی همه کارها را انجام می دهد

ایجاد جامعه با حمایت از مشاغل کوچک

با پیشرفت بیماری همه گیر ، آیکن با وکلای معاملاتی و نمایندگان غیرانتفاعی مستقر در دیترویت دیدار کرد تا در مورد ابتکارات خیرخواهانه با هدف کمک به جامعه اطلاعات کسب کند. در حالی که مشاغل کوچک به طور نامتناسبی متحمل خسارات ناشی از تعطیلی شدند ، استیو روچ ، مدیر اصلی در میلر کانفیلد ، به دنبال راه هایی برای وام مهارت معاملات تیم خود به مشاغل محلی بود. روچ و همکارانش از کمک به اولین فروشگاه دوچرخه متعلق به زنان در منطقه با وام های خرد و املاک و مستغلات گرفته تا مشاوره مشاغل و حاکمیت شرکتی در طی همه گیری ، امور مختلفی را برای تقویت دیترویت با حمایت از مشاغل کوچک به عهده گرفتند.

آیکن همچنین با شامل مایا دابز ، مدیرعامل شرکت منابع جامعه میشیگان، در مورد چگونگی کمک سازمان به ارتباط حدود 400 سازمان غیرانتفاعی و جامعه محور با مشاوره و منابع حقوقی.

به قسمت گوش دهید ، “کمک به مشاغل کوچک از طریق معاملات حرفه ای بونو

طرفدار بونو در خانه شروع می کند: یک وکیل به جامعه خود کمک می کند

اخیراً ، آیکن جداول خود را برای مصاحبه برگردانده است ، و در مورد زندگی طولانی خود به عنوان یک وکیل خدمات حقوقی و شخصاً بیشتر ، تلاش های خود برای تقویت حرفه خود را در طول همه گیر بحث کرده است. در قسمت دوم یک مکالمه ، آیکن در مورد چگونگی پیدا کردن فرصت هایی برای کمک به افراد جامعه خود ، مشاوره در مورد مشكلات مشكل كار و موارد دیگر صحبت می كند.

به قسمت گوش دهید ، “صحبت واقعی در مورد Pro Bono


موسسه حقوقی تمرین یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی است که به نگه داشتن وکلا و سایر متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص دارد. PLI توسط Regents از دانشگاه ایالت نیویورک منشور شده است و در سال 1933 توسط هارولد پی سلیگسون تاسیس شد. این سازمان بالاترین کیفیت ، برنامه های معتبر ، مداوم حقوقی و حرفه ای را در قالب های مختلف ارائه می دهد که توسط بیش از 4000 هیئت علمی داوطلب از جمله وکلای برجسته ، قضات ، بانکداران سرمایه گذاری ، حسابداران ، مشاوران شرکت ها و تنظیم کننده های دولت ایالات متحده و بین المللی ارائه می شود. PLI کتابخانه جامعی از رساله ها ، کتاب های درسی ، کتاب های پاسخ و مجلات را که از طریق بستر آنلاین PLI PLUS نیز در دسترس است ، منتشر می کند. ماهیت مأموریت PLI تعهد آن به جامعه pro bono است. پخش های اینترنتی آینده PLI را مشاهده کنید اینجا.

logo-footer