Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وقتی کشور سال گذشته وارد قفل شد ، Veritext CTO Tony Donofrio تخمین می زند که فقط در حدود 5 تا 10 درصد از حجم کار شرکت مربوط به مراحل از راه دور باشد. حتی در آن زمان ، تعداد معدودی از مشارکت کنندگان کاملاً از راه دور در مقابل یک مدل ترکیبی با فعالیتهای غیرحضوری شخصاً و پیوستن یک یا چند طرف دیگر از راه دور وجود داشتند.

امروز ، او تخمین می زند که 95 درصد از Veritext است کار از راه دور است و گرچه ممکن است روزهای رسوبات کاملاً از راه دور با تسریع در واکسیناسیون به پایان برسد ، اما Veritext معتقد است که بخش عمده ای از کارهای پیش رو حداقل درجاتی از مشارکت از راه دور را شامل خواهد شد.

دونوفریو به من گفت: “همه علاقه مند به افزایش کارایی بودند.” “این برای همه عالی بوده است.” در واقع ، آن شده است به طور فزاینده ای روشن می شود که شرکت های حقوقی با کاهش هزینه های سفر تا حدی در طی همه گیری رشد کردند، چیزی که Veritext احساس می کند پس از پایان شیوع آن با ماندگاری مجدد هر دو شرکت و مشتری ، در مورد هزینه “ضروری” تأخیر خواهد داشت.

با این درک ، Veritext در حال کار بر روی مربیان وکالت است تا در شرایط عادی جدید فعالیت کنند و پیشرفت کنند. بهترین روش ها برای راه اندازی اتاق ، حداقل نیاز به تجهیزات و سازوكارهای جدید برای توزیع نمایشگاه فقط برخی از موانعی است كه این حرفه با آنها دست و پنجه نرم خواهد كرد. برای نیاز اخیر ، Veritext Exhibit Share tool نمایشگاه ها را به صورت الکترونیکی توزیع و علامت گذاری می کند تا همه را در همان صفحه فرسنگ ها دور نگه دارد. یا … تصور می کنم “صفحه” دیجیتال.

اما حتی وقتی وکلا با جلسات از راه دور سازگار می شوند ، یک اصل اصلی همچنان اساسی است: خبرنگار دادگاه. با نگاهی به گذشته ، من یک سال پیش با Donofrio صحبت کردم – زمانی که تأثیر COVID غیر قابل تصور بود – و او بر همان نکته تأکید کرد. پس از جابجایی مراحل کاملاً از راه دور ، وی حتی اطمینان بیشتری خاطر نشان کرد که این روندی است که نمی تواند عنصر انسانی را به طور کامل از بین ببرد.

شما به یک نفر احتیاج دارید. برخی از بازیکنان می گویند “ما می توانیم خودکار را داشته باشیم” – ما این را به طور مداوم موثر نمی دانیم. تسهیل ، کنترل ، مشروعیت ، قاضی مستقل در روند کار. مسائل صوتی ما هنوز هم به جوانب مثبت احتیاج داریم.

دادوستد خبرنگار دادگستری قطعاً یک وصله خشن را تحمل می کند. کهنه سربازان در حال بازنشستگی هستند و دیگر به عنوان شغل ثابت طبقه متوسط ​​سابق مشاهده نمی شود. و فناوری در این میان نقش مهمی ایفا می کند ، با پیشرفتی که حجم کار خبرنگاران برای انجام کار را کاهش می دهد – ماشین تحریر کلاسیک استنوگرافی ممکن است به زودی کاملاً از رده خارج شود – اما در پایان روز ، یک انسان هنوز هم باید بخشی از فرآیند. دونوفریو به من گفت: “این کل تجربه آن را تأیید کرده است.”

همانطور که وارد “Legalweek” امسال می شویم که با عنوان Legalyear تغییر نام داده شده است – زیرا همه چیز مانند یک ابدیت احساس می شود ، بنابراین چرا نمایشگاه های فنی را نشان نمی دهیم – شاید مهمترین درسی که باید در ذهن داشته باشید این است که هیاهوی زیادی در آنجا وجود دارد ، اما در در پایان روز ، یک نیاز واقعی همیشه وجود خواهد داشت.

زودتر: ربات ها جایگزین گزارشگران دادگاه نمی شوند … بازنشستگی جایگزین گزارشگران دادگاه است


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer