Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ووه! این افزایش کاردانی واقعاً سریع و خشن انجام می شود! مطمئناً احساس می شود همه – خوب ، حداقل کسانی که در بالای انبوه Biglaw هستند – مایلند به همکاران خود اطلاع دهند که چقدر مورد استقبال قرار گرفته اند. … و امیدوارم که آن همکاران ارزشمند را درست در جایی که هستند و خارج از بازار داغ جانبی نگه دارید.

آخرین شرکتی که روز پرداخت شرکای خود را به پایان رسانده است ، هیچ کس جز O’Melveny & Myers نیست. این شرکت 835،097،000 دلار درآمد ناخالص در سال 2020 به خانه خود برده است تصمیم گرفته است که در تقسیم این ثروت با همکاران به همتایان خود بپیوندد. در یک پیام صوتی گسترده ، اعلام شد که غرامت کاردانی به مقیاسی که هفته گذشته دیویس پولک تعیین کرده است منتقل می شود. حقوق جدید ، از اول ژوئیه ، از 205،000 دلار برای کلاس 2020 تا 365،000 $ برای کلاس 2013+ متغیر است.

به همکاران زحمتکش به خاطر افزایش حقوقشان تبریک می گویم!

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer