Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از JIM WATSON / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

آلن ویسلبرگ مدیر مالی سازمان ترامپ مدتهاست که نهنگ سفید ناظران ترامپ است. حسابدار 73 ساله کار خود را در دهه 70 با انجام کتابهای پدر ترامپ رئیس جمهور سابق آغاز کرد و او از آن زمان در این شرکت بوده است و با پدر و مادر دون جونیور و اریک عملیات روزمره را انجام می دهد. به کاخ سفید در سال 2017. و اکنون ، با توجه به نیویورک تایمز، دادستان های دادستانی دادگستری منهتن در تحقیقات خود درباره امور مالی دونالد ترامپ ، وی را به صفر رسانده اند.

همانطور که آدام دیویدسون نیویورکی در سال 2018 نوشت مقاله در مورد وایسلبرگ ، اگر اجسادی برای یافتن در ترامپ لند وجود دارد ، او مردی است که می داند کجا دفن شده اند. بنابراین ویسلبرگ توافق نامه مصونیت محدود در سال 2018 برای شهادت دادن به ناحیه جنوبی نیویورک در مورد شرایط طوفانی دانیلز که بازپرداخت پول باعث طوفان گمانه زنی های ترامپ شد واقعی این بار، که … خوب ، مشخص نیست که.

اما شهادت ویسلبرگ به دادستان کل سابق نیویورک باربارا آندروود در مورد تجارت شخصی در “خیریه” ترامپ خانواده را به دست آورد بنیاد منحل شد، در حالی که ترامپ و بچه هایش مجبور شدند 2 میلیون دلار پول جمع كنند و به آموزش و پرورش بپردازند تا یاد بگیرند كه بین تلاش های خیرخواهانه قانونی تفاوت قائل شوند و از صندوق های خیریه برای خرید نقاشی ترامپ برای خرید در باشگاه خصوصی خود استفاده كنند.

در حال حاضر ویسلبرگ در حال رقصیدن همان رقص با لتیتیا جیمز جایگزین آندروود است که در حال بررسی مجموعه ای از ادعاها در مورد امور مالی ترامپ است. ما در این تحقیقات مداوم چشمگیر نیستیم ، اما این بخش از آگوست 2020 است حرکت برای اجرای احضاریه NYAG می خواهد بداند آیا سازمان ترامپ در سال 2012 100 میلیون دلار بخشودگی وام به عنوان درآمد دریافت کرده است یا خیر ، و این شرکت می خواهد وایزلبرگ سوگند یاد کند که آنها این کار را انجام داده اند و نه اثبات مالیات برای اثبات آن .

در طی تحقیقات خود ، OAG صرفاً تأیید کرده است که مبالغ بخشیده شده توسط قلعه در نهایت به عنوان درآمد شناخته شده است (یا توضیحی در مورد اینکه چرا سازمان ترامپ ملزم به این کار نبوده است). اولین همکاری ¶ 84. OAG این موضوع را در 7 آوریل 2020 یا در حدود 7 آوریل 2020 با سازمان ترامپ مطرح كرد و پس از بحث و گفتگوهای بعدی ، سازمان ترامپ اظهار داشت كه مدیر ارشد مالی آن ، آلن ویسلبرگ ، در مورد آن موارد مربوطه شهادت می دهد. شناسه. 85-86 پوند آقای وایسلبرگ دانش شخصی نداشت و متعاقباً سازمان ترامپ از تهیه اسنادی برای تأیید این حقایق اساسی خودداری کرد. شناسه. 87-93 پوند.

واضح است که آنچه ویسلبرگ مایل است برای رئیس خود انجام دهد محدودیت هایی دارد. و به نقل از تایمز ، ونس سوالاتی را در مورد پسران حسابدار ، باری وایسلبرگ ، که پیست یخی ولمن را برای سازمان ترامپ مدیریت می کند ، و جک وایسلبرگ ، که در نردبان سرمایه ، یکی از وام دهندگان بزرگ دونالد ترامپ کار می کند ، مطرح کرده است. همانطور که قبلا توسط گزارش شده است بلومبرگ، باری وایسلبرگ از مجوزهای گران قیمت متعددی با اخذ مجوز از خانواده ترامپ ، از جمله اجاره رایگان بهره مند شده است که در صورت اعلام نادرست ، ممکن است عواقب مالیات بر درآمد داشته باشد. بنابراین ، واضح است که ونس در صورت تصمیم برای استفاده از آن ، از قدرت بالقوه بیش از وایزلبرگ برخوردار است.

به گفته تایمز ، دادستان منهتن بر برخی از معاملات املاک و مستغلات متمرکز شده است که NYAG در حال تحقیق است ، به ویژه اینکه آیا سازمان ترامپ برنامه های وام را با ارزیابی های تورم جعل کرده است ، و یا اینکه آیا این شرکت به درستی هزینه پرداخت سریع به استورمی دانیلز را حساب کرده است .

به یاد داشته باشید که رودی جولیانی ، وكیل خود ترامپ قبلاً به تلویزیون رفته و گفته است كه این شركت با “قرار دادن وی در مخزن نگهدارنده” ، مبلغ 130،000 دلار را كه وی برای بازپرداخت مقابل مایكل كوهن جبران كرد ، عملی كه وی آن را به عنوان روش عملیاتی استاندارد برای وكلا توصیف كرد.

جولیانی به شان هانیتی گفت: “وقتی شنیدم كه نگهدارنده كوهن 35K دلار است و او هیچ كاری برای رئیس جمهور انجام نمی داد ، گفتم كه اینگونه او را پس می گیرد.” “با کمی سود و کمی حاشیه برای پرداخت مالیات.”

این تقریباً ده دقیقه قبل بود که گرینبرگ تراوریگ به جولیانی گفت دفتر خود را تمیز کنید. احتمالاً یک تصادف است! (همچنین ، خاطراتی از یک دوره گذشته که تنها چیزی که روی سر رودی نشت می کرد دهان او بود.)

بنابراین آیا سیروس ونس وایزلبرگ را وادار می کند تا کالاها را کنار بگذارد؟ چه کسی می داند! اما شاید او خوش شانس شود و رودی به لورا اینگراهام شهادت دهد و به ما بگوید که چه اتفاقی افتاده است.

دادستان هایی که ترامپ را بر رئیس امور مالی وی متمرکز می کنند [NYT]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer