Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

جنا الیس تأثیرگذار است. فقط معمولاً خیلی خوب نیست.

اینکه آیا مشاور حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ در کنار رودی جولیانی فاش شده ایستاده است لاف زدن درباره نیروی اعتصاب نخبگان که به زودی انتخابات را لغو خواهد کرد ، یا تهدید کننده CNN برای انتشار نظرسنجی های گویا افتراآمیز ، یا توضیح دادن چه مدرکی به دادستان کل بیل بار ، مردم توصیف خود را به یاد می آورند وکیل قانون اساسی.

بنابراین وقتی نیویورک تایمز به دنبال کپی آبدار در مورد آن رفت دکتر جنا الیس ، JD Esquire، آنها مقدار زیادی پیدا کردند.

استفانی استاوت ، وکیل کلرادو ، زمانی که با وکیل رئیس جمهور همکاری می کرد به تایمز گفت: “برای من حیرت آور است که او به این مرحله رسیده است.” “او فقط بریده قانونی نداشته است.”

کریگ سیلورمن ، یکی دیگر از وکلای کلرادو ، وی را “وکالت یک موفقیت ناچیز” توصیف کرد.

سیلورمن گفت: “وقتی” مشاور ارشد حقوقی “را دیدم ،” Wow “بود. “برای داشتن عنوانی مانند آن ، هیچ کس نمی دانست که او از این نوع وكیل باشد.”

زیرا ، در واقع ، او نبود “آن نوع وکیل” اولین شغل حقوقی او به عنوان دادستان در روستای Weld County ، کلرادو بود ، و پس از آن چند سال را در حرفه خصوصی به کار موجر و مستأجر و کار مهاجرت پرداخت. همه اینها راهی کاملاً شرافتمندانه برای تأمین معاش است ، اما هیچ ارتباطی با قانون اساسی یا دادخواست های پیچیده انتخابات ندارد.

در حالی که الیس در یک بیانیه کتبی به تایمز اصرار داشت که “یک وکیل و متخصص بسیار باتجربه و باتجربه در زمینه من است” ، اما به نظر می رسد این صلاحیت در دانشگاه محترم Fake It Til You Make It ساخته شده است نه در واقعی دادگاه

در اینجا اتفاقی افتاده است که تایمز از مبارزات انتخاباتی ترامپ در مورد تجربه الیس در پرونده های قضایی فدرال و / یا انتخابات پرسید.

مبارزات انتخاباتی ترامپ نام یک پرونده فدرال را ارائه داد که در آن گفته شد خانم الیس در سال 2012 شرکت کرده بود ، زمانی که یک سال از دانشکده حقوق خارج بود. اما نام وی در میان وکلائی که در آن ذکر شده اند وجود ندارد تصمیم، و پرونده در یک دادگاه منظم فدرال رسیدگی نشد ، بلکه در یک دادگاه اداری رسیدگی شد.

در سال 2015 ، فقط چهار سال از تحصیل در دانشکده حقوق ، وی خود را منتشر کرد کتاب فریب دادن اخلاق آمریکایی پس از پوست بالایی تصمیم قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان. در همان زمان ، وی بعنوان کمکی در دانشگاه مسیحی کلرادو مشغول تدریس دوره پیش دانشگاهی به کارشناسی و مشاوره تیم دادرسی شد. و بدین ترتیب جنا الیس “استاد حقوق اساسی” متولد شد.

در سال 2018 الیس به انستیتوی سیاست دابسون ، بخشی از انجیلی تمرکز بر سازمان خانواده ، نقل مکان کرد و در آنجا واقعیت های خانه را برای تسکین روح ملت توزیع کرد. پسندیدن گفتن که مردان همجنسگرا و دوجنسگرای از نرخ بالاتر HIV رنج می برند زیرا “ما نمی توانیم از قانون اخلاقی خدا و برتری او فرار کنیم.” و اینکه Stonewall Inn نیویورک سیتی را “یک یادبود ملی برای آغوش باز و جشن گناه” نامیده ایم.

این همجنسگرایی فاحش فقط باعث پیشرفت جایگاه او در قشر محافظه کار شد. به زودی او در حال نوشتن ستون هایی برای واشنگتن اگزمینر بود و در فاکس نیوز بازدیدهایی انجام می داد ، به این ترتیب او در سال 2018 مورد توجه ترامپ قرار گرفت و سال بعد برای کارزار انتخاباتی خود پایان یافت.

این یک زندگی است ، بسیار خوب. اما این دقیقاً آماده سازی برای مدیریت دعاوی پیچیده در چندین حوزه قضایی فدرال و ایالتی نیست. که ممکن است به نوعی برای توضیح شکست چشمگیر مبارزات انتخاباتی ترامپ در هر دادگاه در این سرزمین باشد. مارک الیاس او نیست.

اما بهترین دفاع یک حمله خوب است ، این شعار جنا الیس است. ظاهراً

توجه داشته باشید که وی سخنان خاصی را در مقاله جرمی دبلیو پیترز و آلن فوئر انکار نمی کند. اما او به همکاران سابق خود و “رسانه های خبری جعلی” حمله می کند. از آنجا که جنا الیس ممکن است یک هک فاقد صلاحیت باشد ، اما به عنوان یک دختر متوسط ​​، بی نظیر است.

جنیا الیس ، وکیل مدافع ترامپ ، “Elite Strike Force” مواد چگونه است؟ [NYT]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer