Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

در ماه آوریل ، شرکت بزرگ نورتون رز فولبرایت مجموعه ای از برش های مربوط به COVID-19 را انجام داد. و علاوه بر کاهش حقوق و دستمزد صنعت در اوایل همه گیر شدن بیماری ، آنها همکاران خود را اخراج کردند. و کسانی که جان سالم به در بردند کاهش 15 درصدی حقوق برای همه کسانی که بیش از 50،000 دلار درآمد داشتند ، مشاهده شد. سپس در ماه سپتامبر، آنها این کاهش ها را معکوس کردند ، حقوق را به سطح کامل و قبل از همه گیری بازگشتند.

اکنون در یک ایمیل گسترده کمیته مدیریت نشان داده است که این شرکت برخی از افراد را به پشتوانه پرداخت می کند – تقریباً 55 درصد از هرگونه کاهش. سپس آنها این خط را رها کردند ، “بعلاوه ، شرکت در حال بررسی پرداخت اضافی است که باید در قسمت اول سال جدید انجام شود. با این حال ، این پرداخت اضافی به بسته شدن شدید شرکت در پایان سال بستگی خواهد داشت. “

اگرچه ممکن است قصد شرکت خیرخواهانه باشد ، اما برای برخی از خبرچینان این یک تهدید “پوچ” است. همانطور که یکی از خودی ها به زور خاطر نشان کرد ، “خوشحالم که می بینیم این شرکت با استفاده از حقوق ما به عنوان هویج منتهی به سال جدید است.”

در اینجا ایمیل کامل شرکت است:

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق یا ترمیم مجدد برش های قبلی ، بستن درهای خود و یا کاهش ردیف وکلا یا کارمندان خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفی کاری یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به هیچ کاری ندارید. در عرض چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های قانونی که منتشر می کنیم ، یک اخطار ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer