Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دولت ترامپ اشتباهات زیادی به دست می آورد ، اما ناخواسته موفق شد واقعیت مهمی را نشان دهد: پس از چندین دهه سرمایه گذاری سایه دار ، خرید مقادیر بی شمار Chick-fil-A ، جناح راست همچنان در تلاش است تا بسیاری از حقوقی های شایسته را جلب کند. ذهن ها تفسیر خیریه این است که بهترین و درخشان ترین محافظه کاری بیش از حد مشغول ثروتمند شدن با استفاده از صندوق های پرچین یا پیمانکاران دفاعی هستند تا تبدیل به یک فرد حرفه ای دانشکده حقوق شوند. تفسیر کمتر خیریه این است که درخشان ترین چراغ های محافظه کاری با تغییر حزب جمهوریخواه در جایی بین چینی گرایی و MAGAism خارج شد و وقتی ترامپ به خرید قاضی رفت ، کابینت تقریباً برهنه باقی ماند.

در هر صورت ، هنگامی که میچ مک کانل ترامپ را با مشاغل بی سابقه ای برای ایجاد مشاغل آماده کرد ، دولت قبل از این که خود را به انتهای بشکه برساند ، تعداد انگشت شماری از قرارهای قابل تحسین را به ثمر رساند. شکارچیان ارواح، وبلاگ نویسان ضد همجنسگرا، و همکاران مستقیمبه

ABA ، در نقش خود به دولت در مورد صلاحیت نامزدها ، از رویکرد بسیار سستی استفاده می کند. اگر نامزد بتواند اساسی ترین وظایف قاضی فدرال را انجام دهد ، همه انواع پرچم های قرمز نادیده گرفته می شود. با وجود این ، سازمان همچنان 10 نامزد را به عنوان “فاقد صلاحیت” برچسب گذاری کرد و شاهد پیشروی سنا و تأیید اکثریت قریب به اتفاق آنها بود.

یکی از این نامزدها لورنس وان داک ، قاضی نهم بود که علیرغم گزارش نسبتاً نفرت انگیز که از نظر قوه قضائیه کمتر بود ، در مورد رتبه ABA خود گریه کرد.متکبر ، تنبل ، ایدئولوگ و فاقد آگاهی از تمرینات روزمره از جمله قوانین رویه ای. » او همچنین به طور فعال سعی کرد از پرسش “آیا با افراد جامعه دگرباش جنسی منصف هستید؟” بدیهی است سنا جلو رفت و او را تأیید کرد.

و اکنون ما دقیقاً می بینیم که کشور چند دهه دیگر با این مرد 50 ساله هنوز قفل شده است:

“[S]o به خوبی شناخته شده است که نیازی به استناد پشتیبانی ندارد؟ من قبلاً کجا چنین استدلال حقوقی ترکی را شنیده بودم؟ می دانید ، اگر شما یک اظهارات متهم کننده می کنید ، می توانید پیش بروید و آن را با “استناد” پشتیبانی کنید ، حتی اگر نمی خواهید “هر استناد” را وارد کنید. و ABA فکر کرد که او تنبل است!

اما من واقعاً برای آن کارمند بیچاره احساس بدی دارم. تصور مصاحبه شغلی بزرگ بعدی:

شریک: پس کارمند شدی؟ چطور بود؟
منشی: باورنکردنی است. من خیلی چیزها آموختم و در بسیاری از موارد شرکت کردم.
شریک: مانند آنچه که؟
منشی: من ارجاع رشته ای را گردآوری کردم تا رئیس من بتواند همکاران واجد شرایط خود را تحقیر کند.
شریک: *بالا بردن ابرو *
منشی: اما او ، نهایتاً از آن استفاده نکرد. به هم خورد تا او بتواند در مورد تف کردن در کوزه های کوکی صحبت کند.
شریک: خوب ، ملاقات با شما فوق العاده بود ، من مطمئنم که شما می توانید راه خود را پیدا کنید.

زودتر: نامزد می کوشد با بیانیه حقوق همجنسگرایان با دهان خود فاصله بگیرد و سپس در مورد تماس گرفتن با آن گریه می کند


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنیدبه در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPNبه

logo-footer