Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ببینید گربه چه چیزی را به خود کشانده است – یک شرکت Biglaw که حقوق کاردانی خود را افزایش می دهد!

آخرین شرکت برای افزایش غرامت برای همکاران سخت کوش ، Katten Muchin Rosenman است ، شرکتی که در سال گذشته با درآمد ناخالص 646601،000 دلار در رتبه 67 در آخرین Am Am ​​100 قرار دارد. و آنها نشان می دهند که می دانند چه چیزی برای نگهداری و جذب وکلای با کیفیت لازم است: پول زیاد.

این شرکت با مقیاس تنظیم شده توسط دیویس پولک ، حداقل در کلاس 2014 مطابقت دارد. شبکه جبران خسارت جدید ، که از 1 ژوئیه اجرا می شود ، به شرح زیر است:


شما می توانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در راس این موارد باشیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer