Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخیراً مورد توجه من قرار گرفته است که پادکست تفکر ما مانند یک وکیل نظرات بدی را بدست آورده است زیرا “ما بیش از حد در مورد آزمون وکالت صحبت می کنیم”. به من اعتماد کنید ، من دوست دارم در مورد سایر موضوعات صحبت کنم ، اما سال 2020 بلایای بی وقفه امتحانات وکالت را به ارمغان آورده است در حالی که همزمان باعث ایجاد گسترده ترین گفتگوی جدی درباره گزینه های صدور مجوز در دوره من به عنوان روزنامه نگار حقوقی شده است. (بنابراین ، اگر دوست دارید در مورد امتحان وکالت صحبت کنیم … فکر کنید بهتر است به ما بپردازید و نظرات خوبی به ما بدهید!)

یکی از بلندپروازانه ترین مطالعات مربوط به مجوز ، مطالعه IAALS است، نویسنده مشترک پروفسور دبورا مریت است. ما اخیراً با آرون تیلور از AccessLex صحبت کرده است، که به تأمین بودجه گزارش کمک کرد. این یک تعهد عظیم است و مجالس قانونگذاری ایالتی ، دادگاه های عالی ، کانون های وکلا یا هر آژانس دیگری که بر روند صدور مجوز در ایالت شما نظارت می کند ، باید فوراً آن را بخوانند.

بنابراین NCBE درباره این گزارش چه نظری دارد؟

عبارت “به نظر نمی رسد بر اساس داده ها باشد” ، برای کسب عنوان “Dumbest Thing The NCBE Said In 2020” رقابت سختی را تجربه می کند اما یک رقیب قوی است. مطالعه IAALS ، همانطور که مشخص شد ، به داده های زیادی از جمله داده های خام جمع آوری شده توسط by NCBE متکی است! علاوه بر این ، گزارش IAALS همچنین 50 گروه متمرکز را شامل می شود و بیش از 75 ساعت بحث را رونویسی می کند و دارای بیش از 500 نقل قول در پاورقی است.

بنابراین ، شما می دانید ، “یهوه! اخبار جعلی! ” از این “مهارت های خواندن انتقادی” استفاده کنید!

وقتی گرد و غبار از صحنه جهنم سیاسی آمریکا در حال زندگی است ، تخریب مهارت استدلال یکی از بدترین تحولات این سالها شناخته خواهد شد. 114 صفحه را منفجر می کنید انگار بر اساس داده نیست؟ چیزهای گنگ زیادی وجود دارد که می توان آنها را در 114 صفحه بیان کرد ، اما شما باید حداقل آنها را به خاطر شایستگی های آنها درگیر کنید تا اینکه شانه خالی کنید و وانمود کنید که همه آن پاورقی ها واقعی نیستند.

نه اینکه سازمانی که ظاهراً حرفه ای است فکر می کند چنین ادعایی نادرست از نظر ظاهری داشته باشد ، بلکه معتقد است که احتمالاً به درستی انجام چنین کاری واقعاً م workثر است. افراد کافی در موقعیت های مهم وجود خواهند داشت که هرگز این گزارش را ترک نخواهند کرد و این ادعا را که “اوه ، آن گزارش بر اساس واقعی داده ها.”

طنز این است که گزارش IAALS به سادگی یک مدل امتیاز دیپلم را که نیاز به مرکز تصویب امتحان مجوز متمرکز را برطرف می کند ، تحت فشار قرار نمی دهد. در حالی که بدیهی است یک پیشنهاد دیپلم-محور وجود دارد (که پیشنهاد صحیحی است) ، این مطالعه همچنین گزینه ای را فراهم می کند که تست موضوع را با اصلاحات مبتنی بر تعیین مهارت های تحقیق به جای حفظ روت حفظ می کند و یک گزینه مبتنی بر تجربه است که باعث کاهش آزمایش را از بین نمی برد. در هر یک از این جهان ها ، NCBE می تواند خود را به عنوان شریک آژانس های صدور مجوز دولتی معرفی کند. اینکه واکنش زانویی آن در برابر یک مطالعه متفکرانه و مبتنی بر داده ، دو برابر کردن مدل ناموفق است که آنها قبلاً به کار گرفته اند ، نشانگر این است که سازمان چگونه دیگر وظیفه خود را به عنوان یک مجوز حرفه ای جدی نگرفته و به طور کامل به یک کسب و کار فروش مواد آزمایش.

اما این جایی است که ما هستیم: یک طرف این بحث اختصاص منابع برای انجام یک کار تحقیقاتی گسترده است و طرف دیگر تهیه مطالب مربوط به مطالعه. و متاسفانه نمی توانم به طور قطع بگویم که اولی در بیشتر مخاطبان در موقعیت بهتری قرار دارد.

زودتر: چه چیزی بهتر از آزمون وکالت است؟
از آنجا که آزمون وکالت به اندازه کافی پیچیده نبود ، ایالت به جشن متقاضیان می گوید: “متاسفم ، شما در واقع شکست خوردید”


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer