Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

امروز صبح ، Dominion Voting Systems تهدید خود را برطرف کرد و مدیر عامل MyPillow ، مایک لیندل را به لیست Trumplanders که به دلیل ادعاهای دروغین در مورد نرم افزار انتخاباتی خود شکایت می شوند ، اضافه کرد.

در یک شکایت 115 صفحه ای دومینیون ادعا کرد که لیندل ادعاهای دروغین انتخابات را به عنوان بخشی از طرح افزایش فروش بالش ، شلاق زده و در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا تشکیل داده است.

مایکل لیندل پس از برخورد با برنده تمام پولها با تأیید دونالد ترامپ برای MyPillow و پس از شرط بندی یک میلیون دلاری در تبلیغات فاکس نیوز ، از فرصت دیگری برای افزایش فروش استفاده کرد: بازاریابی MyPillow به افرادی که برای شنیدن لیندل آماده می شوند و در تجمعات شرکت می کنند. به “دروغ بزرگ” بگویید که دومنیون انتخابات سال 2020 را به سرقت برده است. همانطور که MyPillow قبلاً برای اقدامات فریبنده بازاریابی با اقدامات قانونی روبرو شده بود ، لیندل می دانست که هیچ “مدرک” واقعی برای اثبات ادعاهای او وجود ندارد. و او به خوبی از ممیزی های مستقل و بازشماری آرا paper کاغذی که به طور قطعی دروغ بزرگ را رد می کند آگاه است. اما لیندل – یک فروشنده با استعداد و پیش فروش کارت حرفه ای سابق – این دروغ را تا امروز می فروشد زیرا این دروغ بالش می فروشد. کمپین تبلیغاتی افترا آمیز MyPillow – با کدهای تبلیغاتی مانند “FightforTrump” ، “45” ، “Proof” و “QAnon” – فروش MyPillow را 30-40٪ افزایش داده و همچنان مردم را به سمت هدایت خشم دروغ انتخاباتی خود به خرید بالش افزایش می دهد.

“حالا من می توانم سریعتر به شواهد برسم. این بسیار شگفت انگیز خواهد بود. ” واشنگتن پست، افزود كه او قصد دارد “فیلم های بیشتر ، مستندهای بیشتر” درباره نقش دومینیون (موجود) در تغییر آرا از ترامپ به بایدن در یك نمایش برای لغو انتخابات. احتمالاً این بدان معناست که او قبل از شروع کشف ، اقدامی برای رد کردن ارائه نمی کند.

اگر او فقط آنقدر دیوانه وانمود می کند که در واقع به حرفهای بیهوده ای که درباره Dominion و Smartmatic می زند اعتقاد داشته باشد ، قطعاً به این کار متعهد است. اما طبق نظر Dominion ، این فقط كمی توسط یك شركت شغلی متوجه می شود كه واقعاً و سازنده است كه “اثبات” ادعای تقلب در انتخابات چیزی بیش از لیستی از آدرس های IPO موجود نیست كه توسط یكدیگر جمع شده است. طراح داخلی بازنشسته و یک کلاهبردار شناخته شده.

همانطور که دومینیون یادداشت می کند ، چندین نامه به لیندل ارسال کرده و توضیح می دهد که ادعاهای او نه تنها غلط بلکه به معنای واقعی کلمه غیرممکن است ، زیرا آرا paper کاغذی دومینیون اثری از خود برجای می گذارد که با هک شدن در شب انتخابات نمی تواند تغییر کند ، به دولت هایی مانند جورجیا اجازه می دهد تا شمارش ماشین از طریق بازشماری دست را تأیید کنند.

علاوه بر این ، دومینیون به عنوان یک شخص اعداد خودخوانده که “به خصوص تئوری بازی را دوست داشت – این ایده که موفقیت در انتخاب بستگی به درک گزینه های دیگران دارد بستگی دارد” ، استدلال می کند که لیندل حتما می دانسته است که شواهد آماری مربوط به لباس “Kraken” ناخواسته است بر اساس یک پیش فرض معیوب که آرا abs غیرحضوری نمی توانست اینقدر دموکراتیک را کج کند. خصوصاً از آنجا که خود لیندل توصیه های متعدد رئیس جمهور سابق را برای رأی دادن حضوری مجدداً توئیت کرده بود ، بنابراین او به روشنی فهمید که میان رأی های حضوری و غیاب آرا حزب تفرقه خواهد افتاد.

Dominion به عنوان شواهدی که لیندل از “ادله” بودن وی آگاه بودن آگاه بوده ، به تلاشهای متهم کننده مدیر بالش برای آشکار نکردن آن علیرغم چندین درخواست اشاره می کند.

علیرغم این واقعیت که او “تلاش خود را انجام داده است” ، “متخصصان خود را استخدام کرده است” و “خود شواهد را دیده است” ، لیندل بارها و بارها موفق به ارائه هیچ مدرکی نشده است – وبلاگ تئوری توطئه. 136 در واقع ، پس از مصاحبه با NBC News ، هنگامی که از او خواسته شد مدارکی را برای اثبات ادعاهای خود ارائه دهد ، لیندل در یک ایمیل پاسخ داد: “تمام شواهد علیه Dominion در دادگاه عالی است. … اینجا یک صفحه از اثبات است. “137 NBC گزارش داد که”[t]وی ایمیل حاوی پیوست نبود. وقتی لیندل از او س askedال شد که آیا او به اشتباه آن را حذف کرده است ، ایمیل دیگری را با پیوست خالی و دیگری را با عکس هایی از متن غیرقابل خواندن ارسال کرد. “

و در حمایت از این ادعا که MyPillow نیز در معرض خطر است ، از آنجا که با تلاش های کلاهبردار مدیر عامل شرکت همکاری کرد و از حضور رسانه ای او درآمد کسب کرد ، Dominion خاطرنشان می کند که این شرکت از تور اتوبوس “مارس برای ترامپ” اولین بار برای زنان حمایت مالی کرد و دارای کد های تبلیغاتی بود متناسب با هر یک از حضورهای رسانه ای لیندل. برای مثال:

در 3 دسامبر سال 2020 ، لیندل با سباستین گورکا در اولین حضور در آمریکا ظاهر شد. در طی آن مصاحبه ، لیندل به مخاطبان تلویزیون جهانی گفت که او ، پاول و وود “در مورد این تقلب در انتخابات صحبت می کنند” و آنها در تلاشند این “ماشین های سلطه” را بدست آورند. لیندل که به وی بستری برای تبلیغ Big Lie داده شده بود ، از فرصت استفاده کرد و MyPillow را بازاریابی کرد و گفت که “رئیس جمهور MyPillow را دوست دارد” و مردم باید به MyPillow.com مراجعه کنند و از کد تبلیغاتی “Gorka” استفاده کنند. در طول مصاحبه ، آرم ، وب سایت و شماره تلفن MyPillow نیز به طور برجسته برای بینندگان نمایش داده شد.

در حضور دیگری در 20 ژانویه 2021 ، لیندل ادعا کرد “فقط در شهرستان فولتون ، [Georgia] این نشان می دهد که 24000 رأی درون دستگاه چرخانده شده است “، در حالی که بینندگان را به استفاده از کد تخفیف” MIKE “تا 66٪ تخفیف دعوت می کند ، که به Lindell اجازه می دهد از سود” برای همیشه “استفاده کند.

لیندل ، که همچنین از رسانه ها برای فروش کتاب های خود استفاده می کرد ، ادعا می کند که حمایت از انتخابات وی برای این شرکت بد بوده است. “من 22 خرده فروش را از دست داده ام. این مثل دیوانه ها از نظر مالی به من ضربه زده است. ” و با فرض اینکه مدیر عامل به عمل خود وینسنت گیگانته پایبند بوده و سعی در برکناری این موضوع قبل از کشف نداشته باشد ، همه ما به زودی می فهمیم که آیا این واقعیت دارد.

شکایت و تقاضای دادرسی هیئت منصفه [US DOMINION, INC. v. MY PILLOW, INC. (1:21-cv-00445)]
Dominion شکایت افترا را علیه مدیرعامل MyPillow به دلیل ادعاهای دروغین ماشین های رای گیری علیه ترامپ جعل کرد [WaPo]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer