Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از استفان ماتورن / گتی ایماژ)

مایک لیندل خیلی دیوانه شده است. دیلی میل منتشر شد مقاله ارتباط عاشقانه او با جین کراکوفسکی ، بازیگر و مدیرعامل My Pillow نداشتنش. چقدر جرات می كنند كه یك ستاره جذاب فیلم داوطلبانه وقت خود را با یك وقت بگذراند خسته کننده تئوری پرداز توطئه مثل خودش ، خیلی کمتر از اینکه او را با هدیه شراب و گل جلب کند؟ این تهاجم پابرجا نخواهد ماند ، مرد!

بنابراین لیندل چارلز هاردر ، “قاتل گاوکر” را در گوشت استخدام کرد ، تا دقیقاً قصاص را انجام دهد. همانطور که Daily Beast اولین بار بود گزارش، لیندل با طرح شکایت افترا در ناحیه جنوبی نیویورک خواستار رسیدگی هیئت منصفه به ادعای وی و ریختن دلار در سوراخ شکاف روح وی شد که ناشی از این رذالت ناپسند است.

به نظر می رسد خانم کراکوفسکی مقاله را بدون هیچ تهدیدی به شکایت درباره گزارشی مبنی بر اینکه او 9 ماه در رابطه با یک ترول جناح راست بوده است ، جدی می گیرد.

“جین هرگز آقای لیندل را ملاقات نکرده است. او هیچ رابطه ای عاشقانه یا غیر از این با او نداشته و نداشته است. ” “با این حال ، او در روابط فانتزی کامل با برد پیت ، رژه-ژان پیج و کرمیت قورباغه است و از همه و همه پوشش در مورد آنها استقبال می کند.”

اما لیندل ، که به خبرنگار اصلی تحقیق ، لورا کالینز (همچنین متهم نامبرده) گفت که “من هرگز حتی نام جین کراکوفسکی را نشنیده ام ؟؟؟” ادعا می کند که به شدت زخمی شده است.

احتمالاً ، لیندل ماهی بزرگتری برای سرخ کردن دارد ، چه با دادخواست افتراam توسط Dominion Voting Systems نزدیک در افق و محصول او وجود دارد از قفسه های خرده فروشان عقب نشینی کرد. (شاید هاردر این یکی را به عنوان بازیکن آزاد پرتاب کند؟) اما نکته جالب اینجاست که دقیقاً چطور My Pillow Guy با این داستان آسیب دید؟ آیا این ضرر در اینجا نیست که نشان دهد او ماه عسل در کلیولند رفته و پیتزا آناناس می خورد؟

این حتی زنا نیست ، زیرا لیندل ازدواج نکرده است. در حقیقت ، او همسر اول خود را به خاطر زنی دیگر ترک کرد در حالی که دو از چهار فرزند آنها هنوز در خانه زندگی می کردند ، در سال 2013 برای یک ماه مجدداً با زنی ازدواج کرد که وی را در اظهارنامه متهم کرد که قصد داشت او را بدرقه کند و متهم به آزار جسمی در یک درخواست برای یک دستور محافظ توسط زن دیگری که با او قرار گذاشته است. با این وجود ، این مرد خوب خانوادگی به دنبال جبران خسارت به اعتبار استرلینگ خود است.

آقای لیندل به عنوان یک مسیحی انجیلی ، با تقوایی به ایمان مذهبی ، خانواده ، مشارکت مدنی و امور خیریه خود ارادت دارد. او به هیچ وجه شخص پنهانی یا کج خلقی نیست ، همانطور که متهمان او را در مقاله به تصویر می کشند ، “مردی که آخرین بار در حال ترک کاخ سفید با یادداشتی نوشت برنامه ای برای اعلام حکومت نظامی و یک انتخابات را لغو کنید. “آقای. به همین ترتیب لیندل درگیر هیچ نوع کار رسوائی و مخفیانه ای از نوع توصیف شده در مقاله نمی شود. »

شرکت وی موافقت کرد که مبلغی را پرداخت کند جریمه 2 میلیون دلاری برای تبلیغات فریبنده در سال 2016 ، اما این به سختی پنهانی بود ، بنابراین … به اندازه کافی منصفانه.

لیندل همچنین ادعا می کند که به دلیل خرید شامپاین و شراب های گران قیمت برای کراکوفسکی صدمه دیده است و می گوید: “وی شبکه ریکاوری لیندل را تاسیس کرد ، سکویی که به کسانی که با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنند کمک می کند تا با سازمان های بهبودی مسیحی ارتباط برقرار کنند. به عنوان یک الکل در حال بهبودی ، آقای لیندل هرگز مشروبات الکلی یا شامپاین یا الکل تهیه شده برای دیگران خریداری نمی کند ، و اظهارات متهمان مبنی بر این که این کار را انجام داده برای وی بسیار مضر و توهین آمیز است. “

عجیب ، لیندل اصرار دارد که روزنامه دیلی میل “به طور کلی غیرقابل اعتماد” شناخته می شود ، و اشاره به ممنوعیت استفاده ویکی پدیا از آن به عنوان منبع استناد – که ادعای آسیب دیدن وی را زیر پا می گذارد زیرا بسیاری از مردم به این داستان اعتقاد داشتند.

علاوه بر این ، علیرغم نقل قول های متعدد از منابع ناشناس ، این ادعا ادعا می کند که “هیچ نشانه ای وجود ندارد که متهمان هرگز تلاش کرده اند با شاهدان دیگری که می توانستند ادعاهای مندرج در ماده را تأیید یا انکار کنند” تماس بگیرند.

خوب ، موفق باشید دوست من بالش. و از ما شکایت نکنید – ما به شما اعتقاد داریم. ما هزار درصد اطمینان داریم که جین کراکوفسکی هرگز در طی یک میلیون سال با شما درگیر نخواهد شد.

Lindell v. Mail Media، Inc. (1: 21-cv-00667) [Docket via Court Listener]
EXCLUSIVE: مایک لیندل ، مدیر عامل MyPillow دوست داشتنی ترامپ ، عاشقانه مخفیانه با جین کراکوفسکی بازیگر راک بود و او را در رابطه با گل و شامپاین که به دوستانش تعارف می کرد ، فریب داد [Daily Mail]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer