Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من به عنوان یک دادخواست ، مجبور نبودم صدها قرارداد را برای تهیه زبان مناسب بازار برای بند 58 (c) (6) (iii) (⏁) جمع کنم ، اما به نظر وحشتناک می آمد. آنچه را که می خواهید در مورد تلاش برای رسیدن به معنای الهی از 10 سال نظرات قابل تشخیص متمایز بگویید ، اما این کار تمام وقت شب را صرف این کار می کند. از طرف دیگر ، وکلای معامله در انتهای بازار بسیار قابل فروش هستند بنابراین … شاید ارزش آن را داشته باشد.

خوشبختانه ، اکنون ابزارهای زیادی وجود دارد که باعث می شود معاملات کمتر به تمرینات سخت افزاری منجر شود. ما قبلا در مورد چگونگی صحبت کرده ایم تمام محصولات چرخه عمر قرارداد یکسان نیستند، بنابراین هیچ گلوله جادویی برای حل همه مشکلات قرارداد وجود ندارد ، اما ترکیبی از ابزارها وجود دارد که می تواند روند معامله قابل ملاحظه ای کارآمد را ایجاد کند.

و امروز ابزار دیگری در آن بازار با اعلامیه منتشر شد استانداردهای بازار LexisNexis – امور مالی، یک راه حل جدید برای “تحقیق و مقایسه معاملات اخیر و مربوطه ، یافتن زبان مقدماتی و بندها ، و ارزیابی نقاط معامله خاص برای تهیه دقیق تر اسناد و مذاکرات موفق تر”.

برای LexisNexis، این پسوند منطقی است کارهایی که آنها در چند سال گذشته انجام داده اند. این شرکت ابزار M&A خود را در ماه اكتبر راه اندازی كرد. اکنون کتابخانه گسترده داده های شرکت و قابلیت های تجزیه و تحلیل آن به فضای مالی رسیده است. طی چند هفته ، این شرکت قول می دهد که از راه حل اشتغال رونمایی کند. راهپیمایی ثابت تحلیلی ادامه دارد.

پیشنهاد جدید دارای بیش از 2200 توافق نامه اعتباری ثبت شده SEC بیش از 50 میلیون دلار و بیش از 350 نامه تعهد بانکی از سال 2017 است. در این کتابخانه – که هر دو هفته با معاملات جدید گسترش می یابد – استانداردهای بازار تجزیه و تحلیل تا 90 امتیاز معامله را در اختیار شما قرار می دهد توافق نامه های اعتباری و حدود 70 امتیاز معامله در نامه های تعهد.

سیستم فیلتر با کاربرد آسان به کاربران اجازه می دهد تا محدود به معاملات براساس صنعت ، هدف ، اندازه ، تاریخ و موارد دیگر باشند. کاربر می تواند آن را در معاملات مربوط به همان نمایندگان یا وام گیرندگان فیلتر کند تا تصویری ساده از آنچه در گذشته توافق شده است نیز بدست آورد.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی شرکت ، “استانداردهای بازار – مالیات برای مشتریان Lexis و Lexis + که در ماژول های شرکت یا امور مالی در راهنمای عملی مشترک هستند ، بدون پرداخت هزینه اضافی است. ” به عنوان شوک آور نیست پلت فرم Lexis + در عمل فشار داده محور در خط مقدم بوده است. مردم می توانند درباره نحوه دسترسی به محصول در اینجا بیشتر بیاموزید.

این یک اعلامیه هیجان انگیز دیگر از LexisNexis است. چند هفته دیگر منتظر رونمایی از محصول Employment باشید.

زودتر: متن LexisNexis به بینش های وکیل مدافع هوش مصنوعی گسترش می یابد
فقط فراخوانی محصول “هوش مصنوعی” به اندازه کافی خوب نیست


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer