Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

درزهای طلای استراتژیک در داده های حقوقی خام دفن شده است و کارل هریس ، مدیر اجرایی شرکت تحلیلی حقوقی Lex Machina ، می خواهد که طرفین دعوا بدانند که شرکت او بهترین فناوری را برای کشف آنها دارد.

پلتفرم تجزیه و تحلیل حقوقی اختصاصی Lex Machina داده ها را پردازش می کند تا اطلاعاتی راجع به قضات ، وکلا ، طرفین و موضوعات خود پرونده ها ارائه دهد که از میلیون ها صفحه اطلاعات دادخواهی استخراج شده است.

سابقه هریس با موقعیت او مناسب است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشکده حقوق استنفورد ، کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر از دانشگاه تگزاس در آستین و AB در علوم کامپیوتر از کالج دارتموث است. او قبل از اینکه مدیرعامل شود ، به عنوان مدیر ارشد فناوری و معاون محصولات Lex Machina ، که متعلق به LexisNexis است ، خدمت کرد. قبل از آن ، او در XSeed Capital Management ، یک شرکت سرمایه گذاری مرحله سرمایه گذاری و سرمایه گذار اصلی Lex Machina ، عضو بود.

فوق قانون با هریس تماس گرفت تا از روند شرکت خود مطلع شود و اینکه چرا او فکر می کند این برتری نسبت به داده های سریع و کثیف دیگر شرکت های فعال در این زمینه برتر است.

این مصاحبه از نظر طول و وضوح ویرایش شده است.

ATL: چگونه وارد تجارت تجزیه و تحلیل داده های حقوقی شدید؟

KH: سه تکه از سابقه من مرا به اینجا کشاند. ابتدا ، من در دانشکده حقوق استنفورد شرکت کردم و یکی از اعضای فعال وکال کالیفرنیا هستم ، بنابراین بدیهی است که با فضای حقوقی آشنا هستم. دوم محصولات و سابقه فناوری من است. قبل از دانشکده حقوق ، من مهندس نرم افزار بودم. من یک محصول تجزیه و تحلیل تلفن همراه ساختم که در یک مرحله در 90 درصد از آیفون های جهان استفاده می شد. بنابراین ، من قبل از پیوستن به Lex Machina ، تجربه زیادی در زمینه تجزیه و تحلیل داشتم.

سوم کارآفرینی است. شرکت تجزیه و تحلیل تلفن همراه که نام بردم Flurry بود ، استارتاپی که در نهایت به دست آمد [by Yahoo]به Lex Machina قبل از خرید توسط LexisNexis ، یک استارتاپ با پشتوانه سرمایه گذاری بود. این سه مورد به این شکل بود که همه چیز برای من به دور کامل رسید.

در مورد تجزیه و تحلیل حقوقی بگویید. برخی از ویژگیهای خاص حوزه حقوقی چیست؟

تجزیه و تحلیل حقوقی مشابه فضاهای دیگر است زیرا همه چیز در مورد تصمیم گیری مبتنی بر داده است. آنچه در قانون منحصر به فرد است ، داده های زیرین است – خلاصه ، یادداشت ها و پرونده هایی که به دادخواهی کشیده می شود – همه آنها بدون ساختار هستند ، فقط متنی است که در دادگاه ثبت شده است. همه چیز در مورد تجزیه و تحلیل حقوقی استفاده از فناوری هوشمند مانند پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشینی است که به شما امکان می دهد حجم وسیعی از متن را درک کنید.

در چه زمینه هایی از قانون تجزیه و تحلیل داده ها مفیدتر است؟

کاربردها در دو دسته گسترده جای می گیرند.

یکی این است که مطمئن شوید مشتریان بیشتری را به عنوان یک شرکت حقوقی به دست آورده اید ، یا به شما در انتخاب شرکت حقوقی مناسب به عنوان مشاور داخلی کمک می کند. سوابق دادخواهی مخالفت شما چیست؟ عملکرد یک وکیل خاص در حضور این قاضی چگونه بود؟

دومین مورد برنده شدن موارد است. وکالت مخالف چگونه ممکن است رفتار کند؟ قاضی چگونه رفتار می کند؟ بهترین کاری که باید در مورد خود انجام دهیم بر اساس آنچه که کار کرده و چه چیزی با همه افراد درگیر کار نکرده است چیست؟

آیا داوران ، محل برگزاری و هیئت منصفه را تحلیل می کنید؟

بله ، ما مکان ها را تجزیه و تحلیل می کنیم. قطعاً دادگاهها و نهادهای اداری مانند هیئت محاکمه و تجدیدنظر ثبت اختراع ایالات متحده و کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده. ما محاکمات هیئت منصفه و احکام هیئت منصفه را تجزیه و تحلیل می کنیم تا بتوانیم ببینیم در مواردی که نتایج متفاوت هیئت منصفه در مکان های مختلف رخ داده است ، چه اتفاقی افتاده است.

ما همچنین می توانیم رفتار قضات را در تمام مراحل دادرسی تجزیه و تحلیل کنیم. تنها بخش کوچکی از پرونده ها در واقع به هیئت منصفه ختم می شود. اکثریت یا حل شده اند ، یک نتیجه رویه ای وجود دارد ، یا یک نتیجه قاضی محور است. در بیشتر موارد ، رفتار قاضی از همه مهمتر است. آنجاست که تجزیه و تحلیل واقعاً یک فاکتور بزرگ است و به سوابق قاضی در طول زمان ، در موقعیت های خاص مشابه شما نگاه می کند.

شما دارای سابقه حقوقی هستید و بسیاری از اعضای تیم شما دارای سابقه قانونی هستند. به نظر شما چرا این مهم است؟

اجازه دهید تیم سازنده محصول را شرح دهم. ما تیم مهندسی را بر فناوری متمرکز کرده ایم و سپس اعضای تیم داده را داریم که همه آنها سابقه قانونی دارند. ما افرادی را در تیم داریم که ده ها سال قبل از پیوستن به Lex Machina مشاور داخلی بودند. و دو دلیل مهم است.

شماره یک این است که ما می خواهیم مطمئن شویم مشکلاتی را حل می کنیم که وکلای واقعی در واقع می خواهند حل کنند. ما می توانیم این کار را با صحبت با مشتریان انجام دهیم ، اما یک راه دیگر این است که افرادی که در واقع وکیل بوده اند تصمیم بگیرند که چه چیزی به آنها در انجام کار کمک می کند. ما می خواهیم مطمئن شویم که هنگام نوشتن کد و الگوریتم برای تفسیر داده های حقوقی ، کارهای درستی انجام می دهیم. با در اختیار داشتن تخصص حقوقی در تیم مهندسی ، به ما کمک می کند تا مطمئن شویم که کار خوبی را از ابتدا انجام می دهیم تا اینکه بعداً مشکلی پیدا کنیم.

شما استفاده از تجزیه و تحلیل های “سریع و کثیف” را محکوم کرده اید. منظورتان از آن چیست و به نظر شما چرا چنین مشکلی وجود دارد؟

تنها راهی که مردم می توانند به استفاده از داده ها برای تصمیم گیری ایمان داشته باشند این است که آیا این داده ها درست است ، درست است؟ شاید این جمله را شنیده باشید: “زباله داخل ، زباله بیرون”. اگر نمی توانید به داده هایی که برای تصمیم گیری استفاده می کنید اعتماد کنید ، تصمیمات آشغال را خواهید گرفت. ما در حال استخراج بسیاری از داده های بدون ساختار هستیم که هرگز برای این استفاده در نظر گرفته نشده بود ، و ما واقعاً مفتخریم و بسیار مراقبت می کنیم تا مطمئن شویم که می توانید به داده ها اعتماد کنید.

به عنوان مثال ، با Lex Machina ، همیشه می توانید به بخش شخصی مراجعه کنید تا ببینید چرا یک یافته مهم است ، یا جایی که پول تغییر دست داده است. ما آن را نشان دادن کار خود می نامیم. اگر می خواهید بدانید چرا نقض قرارداد در یک مورد خاص پیدا شده است ، می توانید دقیقاً به سند قانونی مراجعه کنید. انجام این کار بسیار دشوار است و سالها سرمایه گذاری در بستر ما نیاز داشته است.

ما همچنین اشتباهات سوابق قانونی را تصحیح می کنیم. این کلمه به معنای واقعی کلمه فقط توسط یک منشی تایپ می شود ، که ممکن است نام افراد یا شرکت های حقوقی را اشتباه بنویسد یا شخصی را در سمت شاکی که در دفاع است ، ذکر کند. و اگر شما فقط آنچه را که دادگاه می گوید مجدداً قضاوت کنید ، به طور بالقوه اطلاعات نادرست را در اختیار کاربران محصول خود قرار می دهید. در Lex Machina ، ما تمام این اطلاعات را تصحیح می کنیم تا بتوانید به آنچه می بینید اعتماد کنید.

شما همچنین باید موارد جامع مورد را نشان دهید. کی برد؟ آیا پول در پرونده تغییر کرد؟ آیا راه حلی مانند دستور دائمی وجود داشت؟ بسیاری از ارائه دهندگان سریع و کثیف تجزیه و تحلیل های قانونی این کار را نمی کنند. آنها اساساً حوضهایی را که می توانید از دادگاه دریافت کنید ، دوباره می فروشند. ما فکر نمی کنیم این تجزیه و تحلیل است. ما مطمئناً فکر نمی کنیم که شما باید به این اطلاعات اعتماد کنید. شما نباید از آن برای تصمیم گیری های استراتژیک در موارد خود استفاده کنید.

در محصول شما ، چگونه هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی با مرور انسان تلاقی می کند؟

خوب ، ما دوست داریم بگوییم دستگاه 90 تا 95 درصد راه را به ما می رساند و بقیه بقیه را انجام می دهد. بنابراین ، دستگاه مواردی را که شخص واقعی باید بررسی کند ، تنگ می کند. سپس ما با تیم داده های حقوقی خود تماس می گیریم و آنها وارد می شوند و بررسی می کنند که به عنوان مثال ، مقدار دلار درست است. یا یافته درست است. آن نقاط عطف مهم بررسی می شود تا از درست بودن آنها اطمینان حاصل شود.

آیا توسعه نرم افزار پردازش زبان طبیعی شما چالشی نبود؟

در Lex Machina ، مالکیت معنوی اصلی ما فناوری پردازش زبان طبیعی ما است که در قانون اعمال می شود. ما نمی خواستیم چرخ را دوباره اختراع کنیم ، اما متوجه شدیم که پردازش زبان طبیعی که به آسانی در دسترس است نمی تواند قوانین دادخواهی ، قوانین آیین دادرسی مدنی ، روند یک پرونده را پردازش کند. ما دریافتیم که فناوری خارج از قفسه فقط به اندازه کافی خوب نیست ، بنابراین ما سیستم خود را طوری طراحی کردیم که از دانش حقوقی برخوردار باشد ، بنابراین می تواند بر اساس مواردی که باید طبق قوانین اتفاق بیفتد تصمیم گیری کند.

و ما موقعیت منحصر به فردی داریم زیرا صدها میلیون نقطه داده داریم که می توانیم از آنها برای آموزش الگوریتم های یادگیری ماشین سفارشی که به مجموعه داده های عظیمی نیاز دارند ، استفاده کنیم. وقتی Lex Machina را راه اندازی کردیم ، هیچ ورودی برای قانون وجود نداشت. ما 10 سال صرف ساختن این مجموعه داده عظیم کردیم و اکنون در واقع می توانیم آن را به الگوریتم های یادگیری ماشین وارد کنیم. ما می توانیم در مقیاس بیشتر از آنچه تا به حال توانسته ایم انجام دهیم. این مرز بعدی است. ما سرانجام تجزیه و تحلیل کافی داریم تا یادگیری ماشینی را در قانون به گونه ای اعمال کنیم که هیچ کس دیگری نمی تواند انجام دهد.

ما همچنین دائماً موارد را به روز می کنیم. اگر به راه حل های تجزیه و تحلیل شرکت های دیگر نگاه کنید ، بارها خواهید دید که پرونده بیش از یک سال به روز نشده است. ما زمان ، پول و منابع را سرمایه گذاری می کنیم تا مطمئن شویم همه موارد ما به صورت روزانه تجدید می شوند. این منابع زیاد است ، اما این تنها راه برای داشتن داده هایی است که می توان به آنها اعتماد کرد.

پیشتر اشاره کردید که Lex Machina کار خود را نشان می دهد. این شامل چه چیزی می شود؟ به مشتریان خود چه چیزی نشان می دهید؟

در خود محصول ، همیشه می توانید به سندی بروید که نشان می دهد یک موقعیت خاص در کجا رخ داده است. بگذارید مثالی را به شما نشان دهم که از آن برای نشان دادن ضرورت بازبینی انسانی استفاده خواهم کرد.

این حکم هیئت منصفه در پرونده اپل در مقابل سامسونگ از چندین سال پیش است ، که شاید به خاطر داشته باشید یک پرونده بزرگ حقوقی ثبت اختراع بود. این جایزه میلیارد دلاری است.

همانطور که ملاحظه می کنید ، به صورت دستی نوشته شده است ، سپس خط کشی شده و دوباره در اینجا نوشته شده و پاراف شده است. هیچ فناوری تشخیص شخصیت نوری فعلی نمی تواند این شماره را با اطمینان معنا کند.

بنابراین وقتی می گویم بررسی انسانی به کمک فناوری ، منظورم این است که سیستم ما می تواند بگوید: «در این سند ، در این صفحه در این خط ، یک حکم هیئت منصفه بزرگ وجود دارد. یک انسان باید برود و آن را بخواند و از صحت آن مطمئن شود. “

برخی از حوزه های قضایی ایالت ممکن است هنوز پرونده الکترونیکی نداشته باشند. آیا این مشکل برای شما ایجاد می کند؟

بله ، دادگاه های ایالتی یک چالش هستند. آنها همچنان تکه تکه می شوند ، اما با سرعت بسیار زیادی در حال آنلاین شدن هستند. ما مناطق بزرگ مترو را هدف قرار می دهیم و به طور کلی این مکان ها دارای سیستم بایگانی الکترونیکی خواهند بود.

همچنین ، دادگاه های ایالتی بالاخره دریافتند که داده های آنها دارای ارزش است. سوابق باید بصورت آنلاین برای دسترسی افراد به منظور شفافیت و شفافیت قانون وجود داشته باشد ، اما اگر شرکت هایی مانند LexisNexis و Lex Machina به دادگاه پرداخت کنند تا این داده ها را خریداری کنند تا ما بتوانیم از آنها برای تجزیه و تحلیل استفاده کنیم ، و آنها آن را به عنوان امکان پذیر می دانند. جریان درآمد ، این انگیزه ای برای حرکت سریع است.

حفاری عمیق تر

پلتفرم تجزیه و تحلیل حقوقی منحصر به فرد Lex Machina آخرین پیشرفت ها در علوم رایانه را با تخصص حقوقی داخلی و صدها میلیون نقطه داده ترکیب می کند تا تجزیه و تحلیل تمیز و عمیق با نیازهای پزشکان در نظر گرفته شود. این پلتفرم به اصحاب دعوا این امکان را می دهد تا استراتژی های موفقی را تدوین کنند ، در پرونده ها پیروز شوند و تجارت نزدیک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Lex Machina مراجعه کنید.

logo-footer