Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر امروز صبح خودتان را در میدان تایمز می دیدید ، با نمایشگرهای غیرمعمول دیوارهای ستاد فرماندهی 4 میدان تایمز NASDAQ با ارائه یک نمایشگاه (نه کاملاً) شرکت حقوقی.

LegalZoom ، شرکتی که قاطعاً یک شرکت حقوقی نیست ، با این وجود هنوز هم منبع اصلی خدمات حقوقی برای بسیاری از آمریکایی ها – به ویژه مشاغل کوچک – امروز صبح هنگام معرفی NASDAQ با عنوان “LZ” فضا را اشغال کرد.

همانطور که اخیراً اشاره کردیم ، سال گذشته 10 درصد از کل LLC های جدید LLC و 5 درصد از سهام جدید در ایالات متحده از LegalZoom در این راه استفاده کرده اند که یک آمار شگفت انگیز است.

مدیر عامل شرکت Dan Wernikoff یک روز پس از ایراد سخنان ستایش “Zoomers” که به شرکت در رسیدن به موفقیت مهم این شرکت در دو دهه گذشته کمک کرد ، زنگ را به صدا در آورد.

مراسم زنگ زدن را بررسی کنید اینجا. که در واقع یک مراسم فشار دادن دکمه است. بنابراین شاید ما آن را به طور مناسب یک زنگ صدا (نه کاملاً) صدا کنیم.

زودتر: موسسه حقوقی (نه کاملاً) که آمریکایی ها واقعاً از آن استفاده می کنند IPO را اعلام می کند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer