Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

قاضی منطقه ایالات متحده لیندا پارکر روزهای سختی را پشت سر می گذارد ، و خبرنگار دادگاه او نیز همینطور. در طی شش ساعت جنجال تنبل مجازات در پرونده “کراکن” میشیگان ، تیم برای جلب همکاری وکلای دادگستری فریاد ، قطع صحبت ، گریه و شکنجه تلاش کرد. این از گربه گله بدتر بود – حداقل گربه ها ناز هستند.

شهر دیترویت و ایالت میشیگان خواستار مجازاتی از جمله جریمه نقدی و ارجاع برای تخلیه وکلا برای سیدنی پاول ، هاوارد کلایندلر ، لین وود ، استفانی لمبرت جونتیلا ، جولیا هالر و تعداد انگشت شماری از همکاران ماهی مرکب آنها شدند. دلیل اصلی ادعا این بود که وکلای شاکی در انجام ابتدایی ترین احتیاط برای بررسی “شواهد” در حمایت از ادعاهای خیالی خود در مورد انتخابات سرقتی موفق نبودند.

“چطور هرکدام از شما بعنوان افسر دادگاه می توانید این نوع استشهاد را ارائه دهید؟” قاضی پارکر با اشاره به یکی از سندهای ویژه مضحک این ادعا که شاهد بوده است شخصی کسی دسته آرا را در یک کیسه پلاستیکی شفاف تحویل داده و در نتیجه به بازی ناپاک مشکوک شده است ، پرسید.

دادگاه پرسيد: “آيا وكيل نيز هيچ تعهدي در ارزيابي اين مسئله و گفتن اينكه” اين واقعاً چه چيزي را اثبات خواهد كرد؟ “

وکیل کراکن ، جولیا هالر ، که در چندین نقطه برای گریه ظاهر شد ، لکنت زبان را بر عهده گرفت که تغییر عقاید برای آنها غیراخلاقی است. که درست است ، اما هیچ اقدامی برای مقابله با این استدلال نمی کند که وکلایی که آن را به صورت واقعی ارائه داده اند ، در تعهد خود درمورد غیرقانونی بودن رفتار ادعا شده کوتاهی کردند. برای تعیین اینکه آیا واقعاً اتفاق افتاده است ، خیلی کمتر است.

هالر بیشتر روز را مشتاق جلسه دادرسی برای آزمایش صحت سوگندنامه هایی بود که در چهره آنها نادرست بود و توسط دادگاه های دیگر رد می شد ، ظاهراً غافل از اینکه موضوع مورد بحث صحت یا کذب ادعاهای وابستگان نیست ، بلکه عدم اطمینان وکلای دادگستری برای تضمین این که آنها توده ای از مزخرفات آتش زا را بر روی حوض فدرال قرار نداده اند.

از طرف خود ، لین وود اصرار داشت که دادگاه صلاحیت رسیدگی به او را ندارد زیرا ، اگرچه او موافقت کرد که نام او در شکایت اصلی قید شود ، او فقط “مشاور دعوا” بود و پرونده قبل از دادرسی منتفی شد. که یک قطعه با وضعیت یک تیم حقوقی است که استدلال می کند امضاهای الکترونیکی حساب نمی شوند همانطور که در پرونده ظاهر می شود

وود انکار کرد که علیرغم اعتراض دیوید فینک ، مشاور شهر دیترویت ، به او سرویس داده شده است ، زیرا وی هم اثبات سرویس و هم پست های متعدد رسانه های اجتماعی توسط وود با اشاره به پرونده و مشارکت در آن را داشته است. وود ، که مرتباً دور می شد و به دادگاه پشت می کرد ، با فریاد واقعی به قاضی دادگاه حق دادرسی داشت که در برابر اتهامات فینک مبنی بر کمک به ادعاهای این پرونده در شورش مسلحانه 6 ژانویه ، حق دادرسی داشت.

پاول ، که در اکثر اوقات جلسه سنگ تمام و خشمگین نشسته بود ، موضع خود را اعلام کرد که اسپم كردن جیب با استنادیات جعلی ، خود به خودی خود از دقت كافی برخوردار است. نبود او کار برای تعیین اینکه آیا شاهد خبره او همان کسی بود که وی گفت – او نبود – از آنجا که صحت اظهارنامه وی باید منوط به “قابل شنیدن جلسه دادرسی” باشد.

وكيل دونالد كمبل دفاع روحي از پاول ، وودز ، كلينهندلر و لمبرت جونتيلا ارائه داد ، اگرچه كنترل مشتري يك چالش را نشان داد ، بويژه در مورد وودز و كلينهندلر. اما به نظر می رسید که در برخی مواقع کمپبل مخالف دادگاه است.

“من یک گیاه گلدان نیستم!” او در طی یک مبادله به خصوص بحث انگیز فریاد زد که در آن قاضی هشدار داد که “رویه های من” را زیر سوال نبرد.

دیوید فینک گفت: “من از بی احترامی به دادگاه نگران هستم.” و هر وکیل دیگری آن را در خانه و توییتر تنظیم می کند.

لمبرت جونتیلا نیز این حرفه را تحسین کرده است ، هفته گذشته با ارسال یک پرونده با این استدلال که ثابت شده است وکلای دادگستری حق بیان آزاد برای گفتن هرگونه جنون مجنون همانطور که آنها با غیرت از مشتریان خود دفاع می کنند.

[Plaintiffs’ attorneys] سخنرانی و حق آنها برای درخواست دولت برای جبران شکایات اولین اصلاحیه ای است که توسط مواردی از دادگاه عالی ایالات متحده محافظت می شود که ذکر آن بسیار زیاد است و هر تلاشی برای استناد به آنها در اینجا برای همه افراد دخیل توهین آمیز است.

در حقیقت ، قاضی پارکر “مورد توهین” قرار نخواهد گرفت. به نظر می رسد ، او مدرکی برای اثبات این ادعا می خواهد ، لطفاً و متشکرم.

اما هوارد کلایندلر در مسابقه Crazy Lawyer در میان شلوغی مدعیان برنده شد. از گفتن به دادگاه که هیچ صلاحیتی در قبال وی ندارد تا تقصیر خلاصه خود را مقصر تبدیل ورد به PDF تبدیل کند ، به نظر می رسید که او مأموریت دارد که بلیط پارکینگ را به حکم اعدام تبدیل کند. وی بارها و بارها در مورد مشاوران مخالف و حتی خود قاضی صحبت می کرد ، این استدلال را مطرح کرد ایالات متحده در برابر Throckmorton’s با این ادعا که “تقلب همه چیز را متضرر می کند” به شاکیان واگذار می کند تا از رویه های قانونی برای چالش های انتخاباتی چشم پوشی کنند و خواستار لغو نتایج دادگاه ها هستند.

او با اصرار اصرار داشت که تخته جایگزین انتخاب کنندگان، یعنی افراد عجیب و غریب cosplay که خود را در مراحل قوه مقننه سوگند یاد کردند ، ادامه پرونده را طولانی مدت پس از تأیید انتخابات و ارسال نتایج به بایگانی ملی توجیه کردند. و او هیچ سه ماهه ای در مورد اسناد ساختگی و شاهدان معیوب نداد ، و ادعا کرد که اسناد مستند به پرونده های دیگر ، فرضاً درست بوده است ، حتی اگر بلافاصله خلاف آن ثابت شود.

خلاصه ، باتری بود. و در حالی که به احزاب اجازه دادرسی دو هفته ای داده شد تا در حمایت از مواضع خود خلاصه ای ارائه دهند و متهمان میشیگان ثابت کنند که آنها در واقع از دستورات قانون 11 مطلع شده اند ، مطمئناً به نظر می رسد که کسی قرار است در عمق قرار بگیرد مشکل اینجا

King v. Whitmer، Docket [Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer