Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سرانجام!

پس از هفته ها گچ بری كردن جیب فدرال با پرونده های قضایی زباله ، قاضی دادگاه در دلاور چنان از شوخی های وكیل لین وود نگران شد كه وی صادر كرد نظم علت را نشان می دهد جواب شما خواستار دانستن اینکه چرا نباید وود را لغو کند معاون حرفه ای پذیرش برای حضور در دادگاه.

به عنوان اولین گزارش شده توسط آدام كلاسفیلد توسط Law & Crime ، نمایندگی وود از دستیار سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ ، كارتر پیج در کت و شلوار ادعای افترا توسط یاهو! اخبار و هافپوست به چنگال برخورد کرده است. پیج خود را با شکایت فدرال در برابر شرکت مادر Oath، Inc رسانه خبری وکالت داد ، اما قاضی منطقه لورنا جی شوفیلد نتوانست نقض ادعای قانون ضد تروریسم را پیدا کند و پرتاب شده این پیج در سال 2018 بود. بنابراین پیج چوب را برای یک دادخواست ساده افترا در مورد وانیل در دادگاه عالی ایالت دلاور حفظ کرد و درخواست وکالت PHV در ماه آگوست تأیید شد.

اما پیج تنها مشتری وود نیست. از زمان انتخابات ، وود علاوه بر ایجاد چالش برای انتخابات ریاست جمهوری و سناتورهای جورجیا از طرف خود ، نام خود را بر روی لباس “کراکن” ویسکانسین سیدنی پاول قرار داده است.

“به نظر دادگاه می رسد که ، از زمان پذیرفتن درخواست آقای وود ، وی در سایر حوزه های قضایی ، که اگر در دلاور اتفاق افتاده باشد ، قانون رفتارهای حرفه ای وکلای دلاور (” DRPC “) را نقض می کند ، “قاضی کریگ کارسیتیتس ، قبل از ادامه جزئیات موارد پیچیده ، نوشت.

قاضی کارسنیتس در میان عدم موفقیت در حمایت از ویسکونسین کراکن ، به طور خاص ذکر کرد: افزودن یک شاکی بدون اطلاع و رضایت وی ؛ ادعا می کند که مقالات را تحت مهر و موم ثبت کرده است ، در حالی که چنین نبود. درخواست TRO بدون استشهاد نامه پشتیبانی مورد نیاز ؛ عدم تأیید اینکه طرفین مخالف اخطار دریافت کرده اند. به نادرست تقاضای تسریع در امر رسیدگی به دستور و شامل یک نقل قول ساختگی از یک پرونده پشتیبانی کننده در یک دادخواست هیچ یک از آنها نشان دهنده توجه دقیق به رویه در یک حوزه قضایی نیست که در آن از احترام مجاز بودن مجازات وی تمدید شده است.

و در جورجیا ، جایی که آقای وود یکی از اعضای وکالت است ، دادخواست شخصی وی برای جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات توسط وزیر امور خارجه براد رافنسگرگر توسط قاضی منطقه ایالات متحده استیون گریمبرگ ، که توضیح داد این ادعا “فاقد اساس است یا قانون ” قاضی کارسنیتز پیشنهاد می کند که این ممکن است قانون 3.1 DRPC را نقض کند ، وکلا از تشکیل پرونده شکایت ممنوع می کند “مگر اینکه قانونی و واقعیتی برای این کار وجود داشته باشد.”

قاضی کارسنیتس نیز عمیقا تحت تأثیر بدنام قرار نگرفت “سوگند نامه رامزلند” با توجه ادعای تقلب در انتخابات در میشیگان ، که وود (غیرقابل توضیح) با شکایت خود در جورجیا دادخواست داد. دادگاه با اشاره به اینکه “این سند حاوی اطلاعات نادرست مادی ، شناسایی نادرست شهرستانهایی است که ادعا می کردند اطلاعات رأی متقلبانه رخ داده است” ، دادگاه از این سوال س ifال کرد که آیا ارائه آن به عنوان مدرک با تعدد قوانین متعدد DRPC که خواستار رد صلاحیت در دادگاه بودند ، خدشه دار شده است؟

احتمالاً دادگاه دلاور دادگاه وود را ندیده بود آخرین چالش فدرال به قوانین دور دوم سنا در جورجیا ، که در آن هنگام تهیه این نمایش “نظم دروغ” را تضمین کرد.

آقای وود تا 6 ژانویه فرصت دارد تا به دادگاه توضیح دهد که چرا باید اجازه داشته باشد در پرونده کارتر پیج بماند.

در همین حال ، دادستان کل میشیگان ، دانا نسل ، در تماسی با خبرنگاران گفت که وی در مورد “آنچه ما تصور می کنیم یک سوتعبیر عمدی است” توسط سیدنی پاول در دادخواست خود در دادگستری کراکن در میشیگان تحقیق خواهد کرد.

نسل گفت: “من فکر می کنم ما باید به زمانی برگردیم که شما بتوانید اعتماد کنید یک وکیل در دادگاه یک وکالت دقیق و درست دارد ، زیرا اگر آنها این کار را نکنند ، دیگر آنها نمی توانند وکالت کنند.” ، مطابق با فوربس.

وکلای شهر دیترویت دارند گزارش شده با توجه به اطلاع پاول 21 روزه از قصد خود مبنی بر درخواست دادگاه برای مجازات قانون 11 برای رفتار وی در دادگاه میشیگان ، بنابراین پاول ممکن است در چندین جبهه در ایالت گریت لیک با چالش روبرو شود.

بعداً سخنگوی نسل ، رایان جاروی افزود: “دعاوی حرفه ای باید بهتر از اتلاف وقت دادگاه با استدلالهای بی اساس طراحی شده برای گمراه ساختن افکار عمومی باشد ، و ما طرح شکایت علیه کسانی را که قوانین رفتار حرفه ای را نقض کرده اند ، بررسی خواهیم کرد. “

Godspeed ، Michiganders و Muskrats. وقت آن است که این شیشه را تمیز کنید.

قاضی می گوید دعاوی پس از انتخابات لین وود ممکن است چندین قانون حرفه ای را نقض کرده باشد ، او را به پاسخ دادن دستور می دهد [Law & Crime]
دادستان کل میشیگان با مجازات های حرفه ای علیه سیدنی پاول ، وکلای طرفدار ترامپ [Forbes]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer