Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به دلیل همه گیر شدن و بحران اقتصادی جهانی ، فصل جشن در حال حاضر نسبت به اکثر سال ها کمی تاریک تر خواهد بود. اما در Kasowitz ، تعطیلات فقط فرصتی دیگر برای گسترش نام تجاری خود است – برندی که اخیراً به آنها دست یافته است به روشنی توسط پروژه لینکلن مسخره شد – با شکایت از کارمندان حضانت خودشان.

احضار دادگاه ایالتی نیویورک – به تاریخ هفته گذشته – نام خدمات ABM نگهبانان خدمات شمال شرقی و با کیفیت را به عنوان متهمان در یک اقدام برای “نقض قرارداد ، نقض ضمانت ضمنی حسن نیت و معاملات عادلانه و غنی سازی غیرعادلانه” ، ناشی از مبلغ اضافی ادعا شده با مبلغ 563،717.31 دلار.

بدیهی است که احضاریه اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار نمی دهد و هنوز شکایت به صورت آنلاین در دسترس نیست ، بنابراین نمی توانیم در مورد محاسن این اقدام قضاوت کنیم. آیا کاسوویتس می تواند در صدد بازپرداخت هزینه های خدمات حضانت باشد که در خارج از دفتر کار پرداخت می شود؟ زیرا این امر می تواند نیاز مشتری را از قرارداد سرایداری به شدت تغییر دهد. از طرف دیگر ، خدمات حضانت گسترده تر از جمع آوری خدمات پس از افرادی است که پس از خوردن چهارمین وعده غذایی متوالی خود در دفتر ابر خرده ریز در پشت میز خود می گذارند و بسیاری از کارهایی که انجام می دهند حتی در صورت عدم حضور کسی ضروری است. و چند ماه طول می کشد تا نیم میلیون عقب بیفتیم تا به این مرحله برسیم؟ دیدن کل دامنه این اقدام جالب خواهد بود.

اما جدا از اصل ادعا ، همانطور که غالباً اشاره می کنیم ، تجارت قانون به همان اندازه تجارت است که قانون است و گاهی اوقات اختیار در هنگام محافظت از مورد اول ، قسمت بهتری از اعتبار است. پس از یک دلقک عمومی برای پیشبرد ادعاهایی مبنی بر بدنام کردن جارد کوشنر توسط نقل قول مستقیم خود و آمدن در یک سال شاهد یک درآمد نگران کننده بود، شاید تعطیلات زمان انتخاب جنگ عمومی با پرسنل خدمات نباشد.

منظورم این است که … حداقل تا ژانویه صبر کنید!

(در صورت تمایل می توانید احضارهای صفحه بعدی را بررسی کنید.)


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer