Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سالهاست که ما به این نکته اشاره کرده ایم که سقف استفاده از پهنای باند محدود است مزخرف. لو رفته اسناد ISP و بیانیه های اجرایی عمومی بارها و بارها تصریح کرده اند که سقف استفاده و هزینه های بیش از حد فقط افزایش قیمت در پشت مشتریان اسیر است که فقط به دلیل انحصار در صنعت (و ضبط مقررات قانونی و فساد کنگره که به آنها اجازه می دهد کنار بیایند) امکان پذیر است.

این مشکلی برای دهه ها بود ، که در طی بحرانی که باند پهن برای بقا ضروری است (مراقبت های بهداشتی ، کار ، یادگیری از راه دور) وخیم تر شد. FCC Trump در اوایل سال جاری هنگامی که اعلام کرد ، حرکات عملکردی و پوچی نسبت به این مشکل انجام داد تعهد کاملاً داوطلبانه با ISP ها، که موافقت کرد آنها به طور موقت از گرفتن هزینه های دیررس یا اعمال محدودیت های استفاده متوقف می شوند. بسیاری از ISP ها نه تنها قول آنها را نادیده گرفتند، اما تنها چند ماه طول نکشید که اکثر ISP ها به طور معمول به کار خود بازگشتند ، به این معنی که مشتریان اسیر را با هزینه های اضافی و هزینه های اضافی به لطف خلا account پاسخگویی خنثی کردن خنثی آن ایجاد شده است.

ظاهراً در تلاش برای “کمک” روشن کردن این مسئله است ، مجله ی وال استریت این هفته مطلبی را نوشت و در آن به بحث درمورد استفاده و نحوه تأثیر آن بر مردم عادی پرداخت. متأسفانه ، نیمی از داستان با ادعاهای صنعت مزخرف پر شده است که به سادگی درست نیست. مانند اینجا ، جایی که ژورنال یک متخصص ادعایی را تقویت می کند که سعی می کند ادعا کند محدودیت استفاده برای جبران هزینه های سرمایه گذاری شبکه ضروری است:

به گفته مارک ترودو ، مدیر عامل شرکت باند پهن داده OpenVault ، که بیش از یک میلیون مشترک آمریکایی را ردیابی می کند ، “محدودیت های داده همچنین با تغییر هزینه اضافی به کاربران سنگین به ثابت نگه داشتن بسته های اینترنت کمک می کند. وی گفت: “این از اکثر مشترکان در برابر افزایش نرخ ها هر ساله محافظت می کند.”

این بی معنی است. برای اولین بار ، مصرف کنندگان آمریکایی در حال حاضر برخی از بالاترین قیمت ها را در کشورهای پیشرفته برای پهنای باند به دلیل انحصارطلبی ، ضبط مقررات و فساد آشکار کنگره پرداخت می کنند. این قبل از شما است حتی رسیدن به سقف استفاده خودسرانه ، هزینه های بیش از حد ، یا اقیانوس گمراه کننده در زیر خط اضافی ISP های بزرگ برای جاسوسی پنهانی قیمت تبلیغاتی پس از فروش استفاده می کنند. سقف “اکثریت مشترکان را از افزایش نرخ محافظت نمی کند” ، آنها کاملاً مصنوعی هستند که قیمت های بالا را حتی بیشتر می کنند. بدتر ، آنها هستند سوused استفاده از ضد رقابت توسط ISP های فعلی.

ژورنال بدون نگرانی ، ادعای نادرست مبنی بر ضروری بودن چنین محدودیت هایی برای “مدیریت ازدحام شبکه” را نیز طوطی می کند:

“علاوه بر کمک به ارائه دهندگان اینترنت برای درآمدزایی بیشتر ، محدودیت های داده راهی برای کاهش ازدحام و فشار در شبکه است. ستون فقرات اینترنت علی رغم فشار قابل توجهی در روزهای ابتدایی همه گیری کاملاً خوب حفظ شد. “

اینترنت ایالات متحده کاملاً خوب برقرار بود زیرا زیرساخت شبکه اصلی جامد بود (این “آخرین مایل” است که به دلیل رقابت محدود مکیده است) و مهندسان شبکه باهوش هستند. اما همانطور که مدیران دوست دارند مدیرعامل سونیک Dane Jasper اشاره کرده اند ، کلاهک های استاتیک اعمال شده است تمام کاربران در واقع به مدیریت ازدحام کمک نمی کنند. لو رفته اسناد Comcast و تحقیق مستقل بارها این موضوع را تایید کرده و صنعت را مجبور به کاملاً از توجیه عقب نشینی کنید چند سال پیش کاربران بسیار سنگین قطعاً وجود دارند ، اما ISP ها از قبل گزینه ای برای سوق دادن آن کاربران به برنامه های پرهزینه تر دارند: مهاجرت آنها به خدمات درجه تجاری.

اگرچه خوب است که ژورنال می تواند مشکلات ایجاد شده در طول Covid را به لطف انحصارهای جا افتاده پوشش دهد ، قانونگذاران ایالات متحده از انجام هر کاری در این زمینه خودداری می کنند ، و این مقاله را با توجیهات مزخرف برای افزایش قیمت (بدون یک بار حتی ذکر کمبود رقابت یا قیمت های بالا با نرخ بالا در این بخش) فقط در وهله اول به تداوم شیوه های تجارت مزخرف کمک می کند.

ISP های انحصاری ایالات متحده از بحران Covid کاملاً استفاده می کنند

بیشتر داستانهای مرتبط با قانون از Techdirt:

تبلیغات بازاریابی Twitch Over Emoji Golden پس از حمله هسته ای DMCA به طرز وحشتناکی اشتباه می رود
سناتور وایدن می خواهد بداند آیا NSA هنوز خواهان شرکت های فنی است که درب ورودی محصولات خود را تولید می کنند یا خیر
شفافیت مهم است. شفافیت اجباری خطرناک است و نوآوری و رقابت را خفه می کند

logo-footer