Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

اد توجه داشته باشید: این ستون در اصل ظاهر شد بر صلاحیت اصلی، نشریه جدید Substack از دیوید لات ، اما به روزرسانی های مختلفی انجام شده است ، از جمله تعداد کشته شدگان به روز شده و اضافه شدن به لیست متوفیان در پایان. شما می توانید در مورد صلاحیت اصلی در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید درباره صفحه، و می توانید برای دریافت به روزرسانی از این طریق ثبت نام کنید صفحه ثبت نام.

آن را از من بگیر: COVID-19 یک حقه نیست.

همانطور که بسیاری از شما می دانید ، مارس گذشته من با یک آمدم مورد شدید COVID-19. من 17 روز را در بیمارستان گذراندم ، از جمله تقریباً یک هفته در شرایط بحرانی در ICU ، تا حدی که بهم بستگی داشت هواکش. من فرار کردم اسکناس بیمارستان 320،000 دلاری (که خوشبختانه مجبور به پرداخت آن نبودم). حتی بعد از بیرون آمدن از بیمارستان ، من یک تجربه کردم بهبودی آهسته و آهسته، از جمله سرفه وحشتناک و تنگی نفس که ماهها ادامه داشت.

و خودم را خوش شانس می دانم. با تشکر از تلاش های شجاعانه تیم مراقبت من در NYU Langone در اینجا در نیویورک ، و همچنین دعا و پشتیبانی خیلی ها در حرفه وکالت و فراتر از آن ، من از مصائب COVID-19 خود جان سالم به در بردم و امروز احساس می کنم نسبتاً بهبود یافته ام. بسیاری از آمریکایی ها – بیش از 370،000 مرده، از زمان نوشتن ، و یک شماره ناشناخته با اثرات طولانی مدت سلامتی – خوش شانس نبوده اند

ویروس کرونا ویروسی از حرفه وکالت در امان نمانده است. من گمان می کنم که بسیاری از ما شخصاً وکلا یا قضاتی را که جان خود را به علت COVID-19 از دست داده اند می شناسیم یا فقط چند درجه از آنها اخراج شده ایم. چیزی که من از سالهای فعالیت و پوشش حرفه وکالت آموخته ام این است که این جهان به طرز شگفت آوری کوچک است – و در غم و اندوه فقط کوچکتر می شود.

من می خواهم با استفاده از این پست برخی از کسانی را که به عنوان یک حرفه از دست داده ایم ، تصدیق کنم. من به عنوان مثال دو مورد را ذکر می کنم ، اما آنها فقط دو مورد از بسیاری موارد هستند.

یکی کسی بود که من افتخار می کردم با او تماس بگیرم ، استیفن دی. سوسمن. استیو یکی از بزرگترین وکلای دادگستری کشور ، بنیانگذار و شریک مدیریت ساسمان گادفری ، یکی از بزرگترین شرکتهای حقوقی کشور بود. در 22 آوریل سال گذشته ، استیو – دوچرخه سواری مشتاق ، که هر سال دوچرخه سواری می کرد 180 مایل از هوستون تا آستین برای جمع آوری پول برای تحقیقات مولتیپل اسکلروزیس – از ناحیه سر آسیب جدی دید تصادف دوچرخه سواری.

من آخرین بار استیو و همسرش را دیده بودم ، الن اسپنسر سوسمن، در یک مهمانی شام که در ماه نوامبر سال 2019 توسط دوستان مشترک برگزار شد. کمی قبل از شکرگذاری بود ، و من به یاد دارم که در مسافرت دوستانمان با الن در مورد برنامه های تعطیلات مربوطه صحبت کردیم.

آن روز عصر ، استیو طبق معمول در فرم خوبی قرار داشت – همانطور که از یک وکیل دادگستری افسانه ای انتظار داشتی ، با درخشش شیطنت آمیز ، در یک قصه قصه عالی بود. او می توانست کمی شوخی کند ، و هر بار که مسیرهای متقاطع را طی می کردیم ، او مرا در معرض مزاحمت های خوش اخلاقی درباره چیز یا چیز دیگری قرار می داد. هر زمان که با استیو بودم ، به نوعی همیشه در نقش “انسان مستقیم” (نه نقش معمولی من) ظاهر می شوم.

علی رغم وحشیگری که در اتاق دادگاه داشت ، استیو بیرون از آن محبت و دلسوزی داشت. هنگامی که اواخر ماه مارس در بیمارستان بودم ، او نامه تشویق و پشتیبانی را برای من ایمیل کرد. وقتی اواخر ماه آوریل ، پس از بازگشت از بیمارستان به خانه ، پسرش با تأخیر پاسخ دادم تا از او تشکر کنم هری سوسمن از حساب پدرش جواب داد و خبر تصادف دوچرخه پدرش را با من در میان گذاشت.

استیو چندین هفته بیهوش بود. از زمان مبارز ، او تا اواسط ماه مه به هوش آمد و در یک مرکز توان بخشی هوستون به خوبی بهبود می یافت. او تا حدی پیشرفت کرد که به دستورات کلامی ، گفتگو و حتی پاسخ فیزیکی می داد خواندن برخی از آهنگ های مورد علاقه خود را، مانند “I Walk the Line” و “Under the Boardwalk”.

در 24 ژوئن ، استیو با ویروس کرونا ویروس جدید تشخیص داده شد. او فوت کرد چند هفته بعد ، در 14 جولای. الن مرگ خود را در وب سایت CaringBridge ، جایی که بسیاری از ما مبارزه او را دنبال می کردیم ، اعلام کرد:

استیو بزرگ ما امروز ما را ترک کرد. او از تصادف تا دوران توانبخشی نبردی شجاعانه انجام داد ، اما در نهایت ترکیب COVID و ریه های ضعیف شده بدن بیش از حد برای بدن او بود. ما قلب دل شکسته ای داریم اما با این واقعیت که او سرانجام آزاد و کامل است در آرامش هستیم. او با آرامش رفت و ما در کنارش بودیم.

در استراحت آرام باشید ، استیو. خیلی از ما خیلی دلتنگ شما شده ایم.

استیو یک تیتان بار بود. چند هفته بعد ، COVID-19 ادعای یک تیتان نیمکت را کرد.

در 7 آگوست ، قاضی استفان اف ویلیامز ، عضو دیرینه دادگاه تجدید نظر ایالات متحده برای مدار DC ، فوت کرد از عوارض ویروس کرونا. قاضی ویلیامز یکی از درخشان ترین و بسیار مورد احترام اعضای DC DC ، قدرتمندترین و معتبرترین دادگاه پس از دادگاه عالی ایالات متحده بود.

قاضی ارشد سری سرینیواسان همکارش را به خوبی مداحی کرد:

[Judge Williams] زندگی حرفه ای خود را به تدریس ، نوشتن و خدمت به مردم ، از جمله خدمت در دادگاه ما برای بیش از سه دهه ، متعهد کرد. او یک عشق غیرمعمول به ایده ها ، یک کنجکاوی فکری فوق العاده گسترده ، یک رفتار خوش روحی و یک شوخ طبعی شاد داشت. ما با امتیاز خدمت در کنار او بی اندازه غنی شده ایم.

ما به شدت دوست عزیز خود را از دست خواهیم داد ، و مدتها خاطرات خوش از تعامل با او در کار دادگاه ، از لبخند زدن با او در مورد مسائل بزرگ و کوچک ، و دیدن او در مارک تجاری خود را به دوچرخه سواری به و از دادسرا ما عمیقاً به همسر قاضی ویلیامز ، Faith و فرزندان ، نوه ها و خانواده بزرگشان تسلیت می گوییم.

قاضی ویلیامز ، در آرامش آرام باشید.

من می خواهم لیستی از افراد حرفه وکالت را که در بیماری همه گیر ویروس کرونا مرده اند ، حفظ کنم. برای ما مناسب و مناسب است که آنها را به یاد بیاوریم ، حتی اگر این لیست فقط یک چیز کوچک باشد. من شامل قضات ، وکلا ، اساتید حقوق ، دانشجویان حقوق ، دادگستری ها ، دستیاران حقوقی و هر کس دیگری که به عنوان یک جامعه حقوقی در نظر گرفته می شود ، به طور گسترده تعریف شده است. اگر نامی برای افزودن دارید ، لطفاً از طریق پست الکترونیکی [email protected] با عنوان “In Memoriam” برای من ایمیل ارسال کنید.

لطفاً نام و وابستگی شخص را به من و همچنین پیوندی به یک مقاله خبری در دسترس عموم ، آگهی ترحیم یا اعلامیه مرگ را به من ارائه دهید. به دلیل احترام به حریم خصوصی افراد متوفی و ​​خانواده های آنها ، لیست خود را به افرادی محدود می کنم که پیام های آنها قبلاً به صورت آنلاین ذکر شده است.

در اینجا یک لیست اولیه وجود دارد که من آن را حفظ خواهم کرد اینجا و گاه به گاه بروزرسانی کنید. من این افراد را به ترتیب حروف الفبا با نام خانوادگی ، و به دنبال آنها فعلی (از زمان مرگ) یا وابستگی سابق فهرست کرده ام.

نام هر شخص به مقاله ، آگهی ترحیم ، اعلامیه مرگ یا تأیید دیگری مبنی بر فوت وی پیوند می یابد. همانطور که می بینید ، ویروس کرونا از سراسر کشور و از مناطق مختلف این حرفه – از نیمکت های فدرال ، ایالتی و محلی و از Biglaw گرفته تا بوتیک ها و فراتر از آن – جان خود را از دست داده است.

لطفاً این افراد و خانواده های آنها را در افکار و دعاهای خود نگه دارید. متشکرم.

در یادآوری (از 11 ژانویه 2021 – این تاریخ با هر بار به روزرسانی تغییر می کند)

دونالد آدیر، شریک موسس ، موسسه حقوقی Adair ، روچستر ، نیویورک

دون بیکر، قاضی ، دادگاه شهرداری تالقوه ، و وكیل سابق آمریكا، منطقه شرقی اوکلاهما

لارنس باربر، تمرین کننده انفرادی ، اودسا ، تگزاس

کارن باتن، قاضی ، دادگاه مشروطه شهرستان برانتلی ، جورجیا

جانی لی باینز، عدالت ، دادگاه عالی نیویورک (شهرستان کینگز)

آلن اس. باتر، تمرین کننده انفرادی ، گاردن سیتی ، نیویورک

راس برومن، دستیار ویژه دادستان منطقه ، دادستان منطقه Allegheny ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا

جورج اچ کارلی، رئیس دادگستری سابق ، دادگاه عالی جورجیا

بنتون (بن) چاپین جونیور، سناتور ایالت ویرجینیا

مایکل کوپر، مشاور و شریک سابق ، سالیوان و کرامول ، نیویورک

ملتون Cude، قاضی ، دادگاه شهرستان وایز در قانون شماره 1 ، تگزاس

نوچ عزیز، دادگستری ، دادگاه عالی نیویورک (Kings County)

فرانسیس دکارو، تمرین کننده سابق انفرادی ، نیو راشل ، نیویورک

ویلیام جی دویل، شریک سابق ، ویگین و دانا LLP ، برانفورد ، کنتیکت

بروس دراکر، شریک مدیر سابق ، Rivkin Radler LLP ، Wellfleet ، ماساچوست

کوین توماس دافی، قاضی سابق ، دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورک

ریموند P. D’Uva، شریک موسس ، موسسه حقوقی D’Uva ، نیوآرک ، نیوجرسی

استیون ام. ادواردز، مشاور ، کوین امانوئل اورکهارت و سالیوان LLP ، و شریک سابق ، Hogan Lovells US LLP ، نیویورک

مایک فارلی، شریک سابق ، هالند و هارت ، دنور ، کلرادو

جون فیتز موریس، تمرین کننده سابق انفرادی ، تاکاهو ، نیویورک

فیل فاگلیا، معاون ویژه و رئیس تحقیقات ، دفتر بازرس کل ایالت نیویورک ، نیویورک ، نیویورک

مایر گرینبرگ، شریک زندگی ، کرامر لوین نفتالیس و فرانکل LLP ، و شریک سابق ، Stroock & Stroock & Levan LLP ، نیویورک ، نیویورک

رابین گرینفیلد، معاون مشاور سابق اجرایی ، اداره آموزش و پرورش شهر نیویورک ، نیویورک ، نیویورک

ری گرایمز، قاضی دادگاه جلسات عمومی شهرستان مونتگومری ، جورجیا

ویلیام (بیل) هایدر، ویلیام اف هاید رایانه شخصی ، اسکاتسدیل ، آریزونا

پل کالیل، شریک ، کالیل گلاسر و همکاران ، اسپرینگ فیلد ، ماساچوست

جوزف وی. کاپلان، شریک زندگی ، Passman & Kaplan PC ، واشنگتن ، دی سی

چارلز کلاینبرگ، دستیار وکیل سابق ایالات متحده ، ناحیه شرقی نیویورک

روت کلوتز، قاضی مستشار ناحیه ، دادگستری ناحیه 5 ، آیووا

توماس جی لئونارد، شریک ، باری ، مک تایرنان و مور ، مونتکلر ، نیوجرسی

رابرت دی. لیپمن، شریک موسس ، لیپمن و پلسور ، جریکو ، نیویورک

تایلر چارلز لاکت، عدالت سابق ، دادگاه عالی کانزاس

جیم مک گلدریک، استاد حقوق ، دانشکده حقوق دانشگاه پپردین کاروزو

هنری جی میلر، شریک ارشد ، کلارک ، گاگلیاردی و میلر ، رایانه شخصی و رئیس سابق انجمن وکلای ایالتی نیویورک ، وایت پلینز ، نیویورک

استیون میلی گرم، عدالت ، دادگاه عالی نیویورک (اورنج کانتی)

جون پین، قاضی ، قاضی موکول Chattooga County ، جورجیا

برندا راونل، عضو سابق ، Giscombe & Ravenell LLP ، شرق اورنج ، نیوجرسی

استفان ال راینه، شریک زندگی ، لوینسون ، رینکه و کیمپل ، دره مرکزی ، نیویورک

دالتون رابرسون، قاضی سابق ، دادگاه مدار وین کانتی ، میشیگان

موردی روچلین، مشاور و شریک سابق ، Paul Weiss Rifkind Wharton & Garrison LLP ، نیویورک ، نیویورک

جورج سالرنو، دادگستری سابق ، دادگاه عالی نیویورک (Kings County)

آنجلو اسکاریکامازا، شریک ، Naulty ، Scaricamazza & McDevitt LLC ، فیلادلفیا ، پنسیلوانیا

جوزف A. سنا ، جونیور، تمرین کننده انفرادی ، White Plains ، نیویورک

لوئیس جی سلیمانو، مشاور ، دفتر حقوقی ویلیام A. گالینا ، برانکس ، نیویورک

نانسی استفنسون، قاضی ، قاضی موقت دادگستری ، جورجیا

استیون ساسمن، شریک مدیر و بنیانگذار ، Susman Godfrey LLP ، هوستون ، تگزاس

رایس ام. تیللی جونیور، مشاور ارشد سابق ، Haynes and Boone LLP ، فورت ورث ، تگزاس

جورج ولنتاین، معاون مدیر دفتر مشاور حقوقی شهردار ، واشنگتن دی سی

Paul L. Weafer، مشاور ارشد سابق ، کمیسیون تهیه لایحه قانونگذاری ایالت نیویورک ، آلبانی ، نیویورک

ریچارد وبر جونیور، شریک زندگی ، Gallo Vitucci Klar LLP ، نیویورک ، نیویورک

هارولد وایزمن، شریک سابق ، Weisman & Calderon LLP ، هارتسدیل ، نیویورک

استفان اف ویلیامز، قاضی ، دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای مدار DC ، واشنگتن دی سی


عکس سر مربع DBLدیوید لات، سردبیر موسس کتاب “بالاتر از قانون” ، نویسنده، بلندگو، و استخدام قانونی در Lateral Link، جایی که او مدیر عامل در دفتر نیویورک است. کتاب دیوید ، بلندپروازی های عالی: یک رمان (2014) ، توسط نیویورک تایمز به عنوان “پر سر و صداترین رمان سال” در میان نخبگان قانونی توصیف شد. دیوید قبلاً به عنوان دادستان فدرال ، یك دادخواهی در Wachtell Lipton و یك كارمند قانونی قاضی Diarmuid F. O’Scannlain از دادگاه تجدیدنظر در مدار نهم ایالات متحده كار می كرد. می توانید با David در ارتباط باشید توییتر (DavidLat @)، LinkedIn، و فیس بوک، و می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer