Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با هدف ایجاد جامعه ای که توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران و خریداران محصولات فناوری قانونی را گرد هم آورد تا فرصت ها را برای هر سه گروه گسترش دهد ، انجمن بین المللی فناوری حقوقی (ILTA) مرکز نوآوری ILTA را 22 آگوست در جریان ILTACON سالانه خود در لاس وگاس راه اندازی می کند.

بروشور توصیف کننده Hub می گوید: “ILTA در مرکز اکوسیستم خدمات حقوقی قرار دارد.” “برای پاسخگویی بهتر به نیازهای متغیر اعضای خود و جامعه حقوقی ، ILTA در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مرکز نوآوری حقوقی ILTA است تا خریداران اصلی خدمات حقوقی را با ارائه دهندگان ، استعدادها و جامعه سرمایه گذاران گرد هم آورد.”

Hub در سه مرحله راه اندازی می شود ، از مرکز سرمایه گذاری ILTA شروع می شود ، جایی که از سرمایه گذاران منتخب دعوت می شود تا برای سرمایه گذاری های بالقوه و استعدادهای مورد بررسی ، از اولویت دسترسی به ارائه دهندگان فناوری و خدمات قانونی برخوردار باشند.

مراحل بعدی Hub شامل بازار استعدادها ، گرد هم آوردن استعدادهای حقوقی و تجاری بررسی شده و بازار نوآوری است که برای شرکت های کوچک تر و شرکت های حقوقی طراحی شده است تا فناوری ها و خدمات مورد بررسی را شناسایی کنند.

اولین مرحله سرمایه گذاری هاب ، که 22 آگوست راه اندازی می شود ، شامل موارد زیر است:

  • یک رابط متخصص صنعت برای همکاری با هر سرمایه گذار برای درک نیازها و علایق آنها.
  • جلسه های فصلی با راه اندازی فناوری های حقوقی اولین مورد برای اکتبر 2021 تعیین شده است.
  • گفتگوهای ماهانه پانل با متخصصان موضوعی و استعدادهای دارای تخصص حقوقی برای به اشتراک گذاشتن بینش در مورد صنعت.
  • خبرنامه های ماهانه فعالیت سرمایه گذاران ، شرکت هایی که به دنبال سرمایه گذاری هستند ، شرکت های نوپا و آینده و زمینه های رشد را پوشش می دهند.
  • دسترسی به استعدادهای متخصص با تخصص صنعت ، تجارت ، رشد و سرمایه گذاری.
  • رویدادهای ویژه و جلسات شبکه ای هر سال در اطراف ILTACON برگزار می شود.

نیتا سنگر، مدیر تمرین مشورتی دیجیتال در Cherry Bekaert ، با او کار کرده است جوی هیث راش، مدیرعامل ILTA ، و جیسون استوکی، معاون توسعه شریک ILTA ، برای توسعه برنامه.

سانگر طی تماس اخیر خود به من گفت: “ما می خواهیم بازیگران اصلی اکوسیستم فناوری حقوقی را گرد هم آوریم ،” سرمایه گذاران ، شرکت های فناوری حقوقی که بخشی از ILTA هستند ، و سپس خریداران خدمات ، GC های شرکت و حقوق شرکت ها. ”

او تصور می کند که گردهمایی های محلی در شهرهای مختلف ایالات متحده از ویژگی های اصلی مرکز سرمایه گذاری در آینده خواهد بود ، جایی که استارتاپ ها می توانند محصولات خود را به سرمایه گذاران بالقوه نشان دهند. اما در حال حاضر ، این رویدادها به صورت مجازی باقی می مانند.

سانگر گفت ، Hub همچنین شروع به چاپ مصاحبه ها و مقالات هفتگی برای اعضا می کند که شرکت های موفق ، موسسان و سرمایه گذاران را به نمایش می گذارد.

در حالی که ILTA زمانبندی دقیقی برای راه اندازی مراحل بعدی Hub تعیین نکرده است ، سانگر گفت که بازار استعدادها یک هیئت شغلی نخواهد بود ، بلکه مکانی است که در آن سرمایه گذاری خطرپذیر و شرکت های سرمایه گذاری خصوصی می توانند از افراد منتخب با مهارت های صنعتی استفاده کنند. تخصصی که نیاز دارند

استوکی در تماس جداگانه ای به من گفت که هدف این پروژه تقویت کار ILTA در جامعه استارتاپ های قانونی است.

وی گفت: “هدف ما کاشتن پرچمی در زمین است که منبعی برای استارتاپ ها برای تبدیل شدن به شرکت های موفق تر هستیم.”

اطلاعات بیشتر در آدرس زیر ارسال می شود: www.iltanet.org/resources/hubبه

logo-footer