Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با تمام او مشکلات مختلف حقوقی، شما فکر می کنید که نماینده مت گاتز تا آنجا که ممکن است از زندان دور می ماند. و با این حال ، او دیروز در آنجا با تیم دیپشیت حضور داشت و از او خواست تا اجازه ملاقات با متهمان شورش Capitol را که در یک مرکز اصلاحی متروپولیتن دی سی نگهداری می شدند ، داشته باشد.

مارژوری تیلور گرین ، پل گوسار و لوئی گوهمرت طرفداران نمایندگی – اعتماد کل مغز! گائتز – به اضافه خدمه دوربین One America News ، به سمت در حرکت کرد و از مدیر خواست در مورد “زندانیان سیاسی” که در این مرکز نگهداری می شوند صحبت کند.

باشه کارن

در اینجا در سیاره زمین ، شما نمی توانید به سادگی با یک گروه دوربین حاضر شوید و تقاضا کنید که به یک تور زندان برده شوید. نه ، حتی اگر شما عضو کنگره با نظارت بر زندان های فدرال هستید ، همانطور که نماینده گرین به دوربین یادآوری کرد و اصرار داشت که او به هیچ وجه از تجاوز خودداری می کند.

نماینده گوهمرت ، از این رو نگران نباشد ، سپس اصرار داشت که “محرمانه محرمانه” است که به او اجازه می دهد تا به دلخواه از تاسیسات بازدید کند. و لوئی گوهمرت ممکن است احمق باشد ، اما او همچنین وکیل JAG و قاضی ایالتی در تگزاس بود – بنابراین او خوب می داند که این نه اینکه هیچ کدام از اینها چگونه کار می کند.

او ناله کرد و بعداً گفت: “سرپرست پایین آمد و همین جا ایستاده بود و به من پشت کرد.” این شیوه برخورد با افراد جهان سوم است. “

این یک نژادپرستی SPI-cy است!

گروه گوبر در زندان بود تا آخرین تلاش وینگرها را برای بازپروری شورشیان کاپیتول با ادعای دستگیری آنها اعلام کند. سوء استفاده در زندان (همچنین ببینید: اشلی بابیت ، قهرمان آمریکایی.) متهم رونالد سندلین نمایندگی در دادگاه که نگهبانی به او گفت: “من از همه سفیدپوستان و مذهب خوش اخلاق تو متنفرم.”

که فقط باورکردنی به نظر می رسد! متأسفانه ، دابنی فردریش قاضی ناحیه ایالات متحده قانع نشد و درخواست سندلین برای وثیقه را رد کرد.

در واقع متهمان شورش کنگره آمریکا هستند همانطور که مقامات دی سی ماه قبل اعتراف کردند در چیزی که به سلول انفرادی نزدیک می شود ، نگهداری می شوند و به قاضی ناحیه آمریکایی رویس لمبرت می گویند که این امر برای محافظت از آنها در برابر حملات احتمالی در صورت اقامت با عموم مردم ضروری است. و با توجه به اینکه بسیاری از اغتشاشگران با گروه های نژادپرست مانند Proud Boys ارتباط دارند ، احتمالاً این یک شرط مطمئن است.

در مورد لیزا آیزنهارت که به همراه پسرش اریک “زیپ تای گای” مونچل در این شورش شرکت کرد ، قاضی لامبرت به درجه احترام زیاد مقامات زندان اشاره کرد وقتی که از درخواست متهم برای قرار دادن در ژن پاپ خودداری کرد. اما او نوشت، “در این مورد ، اداره اصلاحات حتی بدون احترام برتری خواهد داشت. نگرانی بیان شده آن برای ایمنی متهم و دیگر زندانیان به وضوح مبنایی منطقی برای قرار دادن متهم فراهم می کند. بنابراین ، دادگاه باید به این نتیجه برسد که متهم نقض قابل تشخیص از بند دادرسی قانونی را مطرح نکرده است. “

ادعاهایی مبنی بر سوء استفاده متهمان 6 ژانویه توسط کارکنان زندان اثبات نشده است. اما نگران نباشید ، زیرا تیم Kraken است بر روی آن. و حتی سنجاق ها می دانند که شما نمی توانید فقط به یک مرکز اصلاحی وارد شوید و درخواست کنید افرادی را ببینید که مشتری شما نیستند.

“[T]این مقامات عملیات ایمنی و امنیتی در DOC را به خطر انداختند. ” تپه. “ایمنی و امنیت مربوط به امکانات ، کارکنان و ساکنان DOC از اولویت بالایی برخوردار است و به همین دلیل DOC رویه ها و پروتکل های مربوط به بازدید از امکانات خود را ایجاد کرده است. همه بازدیدکنندگان ، شامل اعضای خانواده ساکنان ، وکلا و مقامات دولتی ، باید به قوانین و رویه های DOC پایبند باشند. “

یا به قول معروف ترین زاویه ویلیام و مری لا ، “مریک گارلند ، دادستان کل آمریکا چه چیزی را پنهان می کند؟”

و سپس همه گوبرها با عجله به دفتر برگشتند تا پول کمتری از کمپین کوچک خود بدست آورند. بیت سوم ، همان اول.

گائتز ، گرین و گوهمرت برای ملاقات با متهمان 6 ژانویه از زندان رویگردان شدند [The Hill]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer