Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


آنها حتی گران نیستند!: بنابراین پل دیویس از دادگاه احمقانه خود اخراج شد اما او این مورد را با یک آدرس ایمیل متصل به نام دامنه ای که حتی خود او هم نداشت امضا کرد؟ هزینه آنها مانند 10 دلار چیست؟ من شروع به تعجب می کنم که آیا این کل قیام اولین نشانه قضاوت متزلزل حرفه ای نبوده است؟.

آسان ترین. علامت گذاری در جهان.: دانشکده های حقوقی مدام خود را پیدا می کنند که می گویند ، “مطمئناً ، سخنران دعوت شده گفت که ما باید مهاجران را جمع آوری کنیم و اعضای بدن آنها را به بالاترین پیشنهاد پیشنهاد فروش بفروشیم ، اما من واقعاً ناامید هستم که شما از همه چیزهای ناخوشایند در مورد او گفتید – برخی از دکوراسیون را بیاموزید!

تصویب هیچ چیز: آیا فرد دیگری دیروز زمین را با دقت مشخص در یک نقطه از میلیون ها مایل دورتر تماشا کرده است؟ وقتی ادعا نمی کنیم علم وجود ندارد ، ما واقعاً یک چیز خارق العاده هستیم. به هر حال ، این شما را کاملاً شوکه خواهد کرد که بدانید شرکت Biglaw که بیشترین درآمد را از چالش های COVID کسب کرد ، روز جونز بود.

مرحله مفید: شرکت دیگری اعتبار متنوعی را برای تنوع ارائه می دهد.

اوه ، اوه ، اوه ، شما می گویید مدرسه ای به نام تاجر برده دارای مشکلات تبعیض باقیمانده است؟: ژورنال حقوقی ییل در تازه ترین اعلامیه ثبت نام خود در بالای قانون فوق العاده نیست.

Con Law’s Hard Y’All: همانطور که قاضی اسمایلز گفت ، “جهان نیز به حفاران خندق احتیاج دارد. متاسفانه اکنون آنها اعضای کنگره هستند.

logo-footer