Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به نظر شما باید برای سال 2020 کپسول زمانی داشته باشیم؟ بدیهی است که ماسک ها ، ضد عفونی کننده های دست ، آزمایش ویروس از هر نوع و نوع ، محافظ صورت ، و سایر PPE ها در آنجا قرار می گیرند ، اما چه چیز دیگری؟ مطبوعات صدها هزار نفری که قبلاً مرده اند و تعداد آنها همچنان رو به افزایش است؟ و آن کپسول را کجا قرار دهیم؟ و چه مدت قبل از باز شدن آن؟

فکر نمی کنم کسی در کره زمین وجود داشته باشد که وقتی 2020 عقب نشینی خود را شکست داد ، پشیمان شود. با توجه به سن و سال من ، از جنگ ویتنام به بعد ، چیزهای زیادی را تجربه کرده ام و این جنگ زندگی من را از بسیاری جهات تغییر داده است. با این حال ، هرگز در طول زندگی من چیزی مانند آنچه در سال گذشته ساخته شده وجود نداشته است. خوب Riddance 2020 ، خیلی زود نمی توانید بروید. بگذارید تو را از در بیرون هل بدهم.

بنابراین ، من قصد ندارم به گذشته نگاه کنم (مانند Satchel Paige گفت، به عقب نگاه نکنید زیرا چیزی در حال افزایش است) ، و من به جز ورود واکسن ، انتظار ندارم که به جلو نگاه کنم. نگاه به جلو کت و شلوار قوی من نیست. یک سال پیش ، هیچ کس حتی به آنچه قرار بود آینده فکر کند. علاوه بر این ، توپ کریستالی من در مغازه است. می توانم منتظر بمانم. من فکر آینده را به کسانی واگذار می کنم متخصص بیشتر در پیش بینی. با این حال ، من پیش بینی می کنم که باید در آزمون وکالت ، رویه های چند قضیه ای و روش های دسترسی بهتر به عدالت تجدید نظر کنیم.

هر زمان ممکن باشد می توانم منتظر واکسن باشم. من می توانم منتظر هر وقت که هست برای هر “عادی جدید” باشد. می توانم منتظر خیلی چیزها بمانم.

وکلا به طور معمول افراد صبوری نیستند. (تعجب!) اما من فکر می کنم امسال ممکن است سرعت فوریت رشد بیش از حد توسعه یافته همه ما را کند کند. آیا کاملاً باید این دقیقه انجام شود؟ این ساعت؟ این روز؟ آیا اکثر مواردی که ما از عهده آنها برمی آییم ، خصوصاً امروزه واقعاً آنقدر فوری هستند؟ آیا ما نیاز داریم آتش بس تعطیلات؟ دیدن نمایشگاه A.

موارد اضطراری ما در مقایسه با آنچه در اطراف ما اتفاق می افتد هیچ چیز نیستند. حرفه ما دارای یک فرهنگ با سابقه افتخار خدمت است ، اما یک جنبه تاریک باید به دنبال آن باشیم.

قتل / خودکشی دلخراش وکیل کانکتیکت و همسرش این را به ما یادآوری می کند شاید مصالحه باید بیشتر طول بکشد از تعطیلات و اینکه ما باید از خود و همچنین مشتری مراقبت کنیم. قبل از اینکه ما وکلا سرانجام بفهمیم چند داستان دیگر باید بخوانیم که همانطور که کورت وونگوت گفت ، ما انسان هستیم ، نه کار انسانی؟ ما وکالت می کنیم ، آن را کامل نمی کنیم و هنوز هم باید یاد بگیریم که مشکلات مشتریان ما از ما نیست ، بلکه از مشکلات آنها است.

این همه مرده ، این همه “ماشین حمل و نقل طولانی” ، این همه زندگی برای همیشه تغییر کرده است. برای بسیاری از وکلا ، با سقف بالای سر ، غذا روی میز و مقداری پول در بانک ، جهان تغییر نکرده است. بله ، ما در حال بزرگنمایی ، Skyping ، Face Timing ، Blue Jeansing یا هر سرویس دیگری هستیم که برای ارتباط با جهان استفاده می شود. با این وجود ما تقریباً از بسیاری از واقعیت هایی که کارگران ضروری هر روز با آن روبرو هستند ، پناه گرفته ایم ، کسانی که بیکار هستند به دلیل تعطیلات تجاری از هر نوع و طبیعتی ، کسانی که در صف های طولانی در بانک های مواد غذایی منتظر هستند. ممکن است از چگونگی تأثیر همه گیری بر زندگی ما غر بزنیم و شکایت کنیم ، اما من فکر می کنم که درمورد اصلی ما خوش شانس تر از بسیاری هستیم. یادت باشد.

CDC می گوید که وکلا و قضات در تعریف “سایر کارگران ضروری” برای صف آرایی برای واکسن قرار دارند. کی دادگاه ها دوباره به طور کامل عملیاتی می شوند؟ و اگر پانل های هیئت منصفه از کارگران اساسی تشکیل نشده باشد ، بعید به نظر می رسد که آنها قفسه های مواد غذایی را تهیه می کنند ، نامه ها و بسته ها را تحویل می دهند و از همه مهمتر سعی در نجات جان افراد دارند ، چه زمانی دادرسی هیئت منصفه بدون ترس فعلی که در همه وجود دارد ، در جریان است ما (اگر ویروس نباشد)؟

مارک هرمان این س questionال را مطرح می کند که چگونه؟ ما خودمان را سرگرم خواهیم کرد بعد از 20 ژانویه

جهان توییتر ممکن است دیگر رسانه های اجتماعی ، که من ترجیح می دهم آنها را “رسانه های غیر اجتماعی” بخوانم ، کسل کننده شود (هوی! قلدری کمتر ، خصومت کمتر ، شاید دنیای مهربانتر و لطیف تری؟ آیا این یک تسکین نخواهد بود ، آیا یک لذت نخواهد بود؟ آیا می تواند منجر به تعداد کمتر توئیت از این نوع؟

این همه مرگ بر اثر ویروس ، اما تعداد زیادی قهرمان. به نوعی در زمان این همه افتضاح ، در حالی که جهان همچنان به چرخش ادامه می یابد ، کارهای حقوقی ، معاملات ، اختلافات کشف – چیزهایی که زندگی روزمره وکلا را تشکیل می دهند – مسئله چندان مهمی نیست. مگر اینکه یک پرونده جنایی با سهام بالا باشد (و مجازات اعدام نمی تواند بالاتر باشد) مسئله پول است: چه کسی آن را دارد ، چه کسی آن را می خواهد ، چه کسی آن را دریافت می کند ، و در حال حاضر ، من فکر نمی کنم که این چیزها واقعا مهم باشند این روزها. من می توانم زوزه های اعتراض را بشنوم ، به ویژه آنچه در “دنیای بیگلاو” ، اما فقط یک دقیقه صبر کنید. واقعاً چه چیزی این روزها مهم است؟ چی باید واقعاً این روزها مهم است؟ اگر پاسخ هیچ ارتباطی با سلامتی و خانواده ندارد ، پس این حرفه بیش از آنچه که فکر می کنم پایین است.

هیچ چیز مهمتر از سلامتی ما ، سلامتی و عشق به خانواده و دوستان نیست. فقط از هرکسی که یکی از نزدیکان خود را در حدود 350،000 نفر از دست داده باشد (نمی توانم باور کنم این شماره را تایپ می کنم) که امسال در آمریکا فوت کرده است ، س askال کنید. فقط از کسی بپرسید که یکی از عزیزانش با ویروس مبارزه کرده و برنده شده است اما زندگی او برای همیشه تغییر کرده است.

امیدوارم ، ما در حال یادگیری هستیم که چیزهای مهم ساعت های قابل پرداخت نیستند ، اما همانطور که گفتم ، جهان به چرخش خود ادامه می دهد. همانطور که انجام می شود ، از کسانی که ادامه زندگی را برای ما ایجاد کرده اند تشکر کنید.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer