Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از اندرو هارنیک-استخر / گتی ایماژ)

پس از دو سال و نیم کشیدن پای خود ، سرانجام FBI در روزهای اندکی در سال 2018 وقتی به کشور گفتند که دفتر ادعاهای سو sexual رفتار جنسی را که به قاضی وقت برت کاواناو رسیدگی می کند ، باز کرد.

معلوم شد FBI هیچ کاری نکرده است.

خوب ، دقیقاً هیچ چیز نیست. FBI پس از آنکه به صف مقدم دعوی تأیید منتقل شد و بهانه ای برای به تأخیر انداختن روند رسیدگی به تحقیقات بیشتر در مورد اتهامات مورد استفاده قرار گرفت ، برای جمع آوری 4500 پیام تلفنی و ایمیل که ممکن است به قطب شمال هدایت شده باشند ، اطلاعاتی راه اندازی کرد. زیرا هیچ کس به زحمت نمی توانست کاری در مورد آنچه در آینده بود انجام دهد.

که در یک نامه خطاب به سناتورهای شلدون وایت هاوس و کریس کونز ، دستیار رئیس FBI ، جیل تایسون توضیح داد که ، علی رغم پیام رسانی عمومی که FBI به طور جدی به افشاگری های جلسات رسیدگی می کند ، آژانس بیشتر شانه خالی می کند:

در تاریخ 13 سپتامبر 2018 ، دفتر مشاور کاخ سفید از FBI خواسته است که تحقیقات تکمیلی مربوط به سابقه ، به ویژه تحقیقات محدود را انجام دهد. برای حل مسئله خاصی که در حین یا پس از اتمام BI بوجود آمده است ، یک تحقیق محدود انجام می شود. نهاد درخواست کننده پارامترهای یک تحقیق محدود را تعیین می کند ، که ممکن است شامل مصاحبه شوندگان و موضوعاتی برای پرداختن باشد. در طی شش روز ، به عنوان بخشی از چندین پرسش محدود ، FBI با ده نفر مصاحبه کرد (بخشی از 49 نفر مصاحبه شده در طول BI نیست). از آنجا که FBI دوباره در نقش خود به عنوان ISP عمل می کرد و نه به عنوان یک نهاد تحقیق جنایی ، مقامات ، سیاست ها و رویه های مورد استفاده برای تحقیق در امور کیفری اعمال نشدند. FBI س limitedالات محدود را در 4 اکتبر 2018 تکمیل کرد و نتایج را به نهاد درخواست کننده ارائه داد.

“گلی ، ما واقعاً در اینجا” تحقیق “نمی کردیم زیرا فکر نمی کنیم این مسئله همسایگی باشد.” فقط یک امتیاز شگفت آور از موجودی که ، مبادا فراموش کنیم ، کلمه “تحقیق” را دارد به نام آن. بیشتر نامه ها در مورد این موضوع است که FBI عموماً نظاره گر این مسائل است – بهانه ای که اگر “ما FBI را کشف خواهیم کرد” موضوع اصلی سنا برای به تعویق انداختن رای گیری نبود ، بهتر است.

بنابراین از 4500 نکته ، دفتر ده مصاحبه انجام داد. انصافاً ، بعد از آن جلسات پرحرفه ، تعداد زیادی از این نکات احتمالاً دستپاچه بوده است ، اما میزان ربط 1 به 450 ، اعتبار را وادار می کند. حتی برخی از نکات بی فایده نیز نیاز به پیگیری قبل از نوشتن دارند. کل ماجرا فقط دو هفته طول کشید.

همانطور که می توان تصور کرد ، سناتورها عصبانی می شوند.

“پذیرفته شدگان در نامه شما تأیید و توضیح بسیاری از اعتبارات معتبر توسط افراد و شرکت هایی را که آنها با FBI تماس گرفته اند با اطلاعات” بسیار مرتبط با آنها. . . آنها در نامه ای به FBI نوشتند “اتهامات مربوط به سو sexual رفتار جنسی توسط دادگستر كاوانو ، اما نادیده گرفته شد”.

آنها گفتند: “اگر FBI مجاز به هيچ يك از نكاتي كه از خط نوكي دريافت كرده بود نبوده يا آن را پيگيري نكرده است ، درك نقطه خط نوك كاري دشوار است.”

اوه ، این آسان است دوستان تئاتر سیاسی. قبل از استفاده از این واقعیت که FBI هرگز توجیهی برای حرکت به جلو پیدا نکرد ، نکته اصلی تئاتر سیاسی بود تا گرما را برای چند هفته از بین ببرد. این که FBI هرگز به زحمت نمی افتاد که در این میان تلاش کند ، در کنار این موضوع است ، فریب کار آمد.

FBI می گوید که بیش از 4500 نکته در مورد کاوانو دریافت کرده است که نکات “مرتبط” را به کاخ سفید ترامپ ارائه می دهد [CNN]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer