Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بنابراین … ما فکر می کنیم این یک مشکل RAM است.

هر اداره از راه دور امتحان وکالت دارای سطوح مختلف وحشت وحشتناک بود. و در قلب این بلایا همیشه ExamSoft قرار دارد ، شرکتی که برای حرکت قطار امتحانات وکالت در زمان قرنطینه ، از پلتفرمی بیرون آمد. سیستم نظارت آن بود به عنوان مشکلی از پرش علامت گذاری شد، فارغ التحصیلان را مشمول رنج غیر ضروری، یک سوم کامل آزمودنی ها را برای تقلب پرچم گذاری کرد و در نهایت کاپیتول هیل مجبور شد درگیر شود.

و هنگامی که گروهی از سناتورها درخواست پاسخ کردند ، ExamSoft پیشنهاد کرد که این فقط به دلیل اینترنت ، نورپردازی یا دوربین وب مبهم مورد بحث است … همه را به جز خودشان در مورد مشکلی که مدتها قبل از امتحان مشخص شده است سرزنش می کند.

به نظر می رسد این شرکت به دفتر بازی استاندارد روابط عمومی خود بازگشته است. پس از تصادفات متعدد در سراسر کشور در هفته گذشته ، ExamSoft تصمیم گرفته است که این مشکل احتمالاً تقصیر آنها نیست. برگرفته از قانون بلومبرگ:

نیچی سندبرگ ، سخنگوی ExamSoft در بیانیه ای نوشت: “متأسفانه برخی از متقاضیان مشکلات فنی را تجربه کردند و برای از سرگیری آزمایشات نیاز به راه اندازی مجدد کامپیوتر خود داشتند.” “در حالی که ما هنوز در حال تحقیق هستیم ، به نظر می رسد که این موارد مربوط به مسائل مربوط به حافظه در برخی از دستگاه ها است.”

چرا در تست قبل از امتحان به این موضوع توجه نشده است یا حداقل مشخص شده است که به آزمودنی ها اجازه می دهد از مسائل در اواسط جلسه اجتناب کنند؟ افرادی هستند که در طول این مدت زمان طولانی امتحان را از دست داده اند و حتی اگر ExamSoft در مورد منبع مشکل درست بگوید ، باز هم صد در صد تقصیر ExamSoft است که هر کسی بخاطر آن رنج می برد.

و مردم هنوز چندان متقاعد نشده اند که شرکت در مورد منبع مشکل درست می گوید. متقاضیانی که در طول امتحان دچار نقص فنی شده اند به رسانه های اجتماعی رساند بهانه “مسائل مربوط به حافظه کاربر” را تضعیف کند. یک انتخاب:

* من MacBook Air 2021 با 8 گیگابایت رم دارم و دستگاهم خراب شده است. مطلقا مشکل کامپیوتر نیست 100٪ مشکل نرم افزاری نفرت انگیز است که آنها سرزنش چنین تغییر می کنند.

* LOL مطمئن شدم که مقدار بیشتری از مقدار توصیه شده در رایانه ام دارم. آنها مکیدن

* من یک لپ تاپ جدید برای نرم افزار آنها خریدم. مانند ، تنها چیزی که لپ تاپ اجرا کرده است برنامه آنها است.

* هفته گذشته یک لپ تاپ جدید خریدم که می توانستیم نرم افزار را ثبت کنیم. من عمداً چیزهایی را در آن بارگیری یا ذخیره نکردم و از رایانه قدیمی خود برای موارد دیگر استفاده کردم تا مشکلی نداشته باشم. دوشنبه بعدازظهر من یک برنامه کاربردی برای مرد IT در دانشکده حقوق تهیه کردم تا همه چیز را بررسی کند تا مشکلی نداشته باشم … ..MEE 6 صفحه آبی خالی را دریافت کرد. کامپیوتر من اصلا مشکلی نداشت. ExamSoft را خوب امتحان کنید!

* من 3 سال از امتحانات دانشکده حقوق بدون هیچ مشکلی از Examsoft استفاده کردم اما مطمئنم ، تقصیر من است که برای این امتحان دو بار خراب شد

این مشکل حافظه به نظر نمی رسد. اما در اینجا ما دوباره با مشکل امتحان و ExamSoft اشاره داریم. این زمان خوبی است تا به مردم یادآوری کنیم که رقیب شرکت نرم افزاری تست Extegrity زود گفت آنها راهی برای برطرف کردن چالش های فنی و ارائه هر چیزی که آزمونگران وکالت به روش پایدار در کوتاه مدت مورد نیاز می بینند ، نمی بینند. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که این احتمال را در نظر بگیریم که آنها در این مورد درست بوده اند.

یا فقط می توانیم داوطلبان را به طور تصادفی سرزنش کنیم. بله ، این راحت تر به نظر می رسد


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنید. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer