Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

اواخر سال گذشته ، تعدادی از سناتورها با نوشتن ExamSoft خواستار وضوح در مورد موضوعات مختلفی شدند که پیرامون مبارزات امتحان وکالت آنلاین بود که ما در طول سال گزارش می دادیم. به طور قابل توجهی ، این نامه به دنبال پاسخ به ادعاهای سیستم تشخیص چهره ExamSoft بود که مردم را به دلیل تقلب بر اساس نژاد به طور مکرر پرچم گذاری می کند – چیزی که با توجه به مسائل سیستمی در فناوری تشخیص چهره کاملاً قابل پیش بینی بود.

صادقانه بگویم ، پاسخ شرکت را از دست داده بودیم. تعطیلات به وقوع پیوست و پس از آن کودتایی رخ داد و ما کل برنامه 401k را به Gamestop منتقل کردیم … این شلوغ است. و شاید این امید ExamSoft بود. خوشبختانه یک ناظر چشم عقاب پاسخ را پیدا کرد و پیوندی را ارسال کرد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، پاسخ ها چیزهای زیادی را برای خود جای داده اند.

پس از روشن شدن اینکه ExamSoft دارای فناوری تشخیص چهره نیست که برای تولید آزمایش خود استفاده می کند:

ما متعهد هستیم اطمینان حاصل کنیم که ExamID برای همه داوطلبان آزمون فارغ از شکل ظاهری و لباس ، دقیق است. اگرچه ExamSoft مستقیماً از فناوری تشخیص چهره ExamID استفاده نمی کند ، ExamSoft با انجام آزمایشات منظم و کار با موسسات برای ارزیابی نرم افزار تشخیص چهره ، در ارزیابی صحت و اثربخشی این فناوری کار می کند.

در واقع چیزی نمی گوید. “ما این فناوری را از شخص ثالث خریداری می کنیم و” ارزیابی می کنیم “که این موضوع پیچیده نیست.” مگر اینکه ما انبوهی از شکایات را شنیدیم که نتیجه نداد. در درجه اول از افراد رنگی است که به طور مداوم به اشتباه شناخته شده است توسط سیستم و مجبور به شرکت در آزمون می شوند که می دانند قبلاً پرچم گذاری شده اند. به نظر می رسد در سراسر نامه ExamSoft در حال نوسان بین مقصر دانستن فناوری شخص ثالث و سرزنش بازرسان برای عدم استفاده صحیح از این فناوری است. تنها موضوع ثابت این است که تقصیر ExamSoft نیست.

اما غذای اصلی ExamSoft این است که حتی اگر آنها باشند به زحمت نتوانید شکایاتی را که دریافت کرده اید پیگیری کنید، همه چیز خوب است و همه چهره های سیاه و قهوه ای که در درجه اول پرچم گذاری می شوند ، به وضوح تقصیر آزمایش کننده است.

ExamSoft در حال حاضر آماری درباره سوالات کاربران مربوط به اثربخشی یا دقت تشخیص چهره را حفظ نمی کند. اما ما تمام شکایات کاربر را بررسی می کنیم و سعی در حل آنها برای هر دو کاربر خاص و کاربران فعلی یا آینده ای داریم که ممکن است تجربه یکسانی داشته باشند. ما بررسی کرده ایم که آیا به دلیل نژاد یا شناسایی جنسیت افراد آزمون دهنده ، موضوعات سیستمی با ExamID وجود داشته است. حل و فصل چنین مواردی یک اولویت اصلی خواهد بود ، اما هیچ کدام را پیدا نکردیم. در عوض ، تحقیقات ما نشان می دهد که رایج ترین دلایلی که داوطلبان آزمون با ExamID دچار مشکل می شوند به شرح زیر است: (1) اتصال به اینترنت
(چه به دلیل سرور ، رایانه یا خود سرویس اینترنت). (2) کیفیت تصویر ضعیف (اغلب به دلیل مشکلات دوربین مانند راننده های قدیمی ، لنز کثیف یا عدم تمرکز آزمون دهنده است) ؛ و (3) مسائل مربوط به روشنایی (مانند نورهایی که به دوربین می تابند یا کم نور بودن قابل توجه است).

نمی دانم ، به نظر می رسد یک نتیجه گیری جسورانه است. در یکی از پست های قبلی خود ، من حتی تصویری از خانمی را که به او گفته شده بود نرم افزار شناسایی شکست خورده است ، آورده ام و مطمئناً به نظر نمی رسد یک عکس تار یا پیچ و تاب روشن باشد. بازخوردی که در طول امتحان دریافت کردیم شامل پشتیبانی افراد از ExamSoft است که دائماً می گویند آنها هرگز در مورد هرگونه تبعیض نژادی با این فناوری چیزی نشنیده بودند حتی اگر چندین منبع این مورد را قبل از شروع آزمون پرچم گذاری کرده بودند و ما می دانیم که چندین بازپرس با این شکایت تماس گرفتند نتیجه اصلی این پاسخ این است که ExamSoft باید در حال ردیابی سوالات باشد زیرا در این صورت ممکن است بتوانند روندهای آزار دهنده سیستم را مشاهده کنند.

دفاع مجدد برای ExamSoft این است که ، حتی اگر نرم افزار تشخیص چهره به طور مکرر پیچ شود ، یک پروکتور انسانی پس از امتحان به همه چیز نگاه می کند ، بنابراین هیچ کس در طول آزمون از کار نمی افتد.

ما همچنین ExamID را طراحی کردیم تا در صورت عدم شناسایی نرم افزار احراز هویت ، هرگونه اخلال در شرکت کنندگان در آزمون را به حداقل برسانیم. همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ویژگی ID به تعویق افتاده – که اکثر موسسات قبلاً استفاده از آن را انتخاب کرده اند و ExamSoft در سال 2021 اکثر موسسات را ملزم به استفاده از آن کرده است – به فرد آزمون دهنده اجازه می دهد بدون تاخیر یا وقفه در امتحان شرکت کند در حالی که نرم افزار عکس آنها را برای بعد تجزیه و تحلیل می کند بررسی و تعیین توسط فردی در موسسه.

با کنار گذاشتن اینکه سیستم به مردم اطلاع داد که از بالا تشخیص داده نشده اند و به این دلیل که معاینه کننده باید کل جلسه را در زیر ابر تحمل کند ، که خیلی دور از ایده آل نیست ، این امر ایمان زیادی به معاینات می دهد که از نظر تجربی ، ضمانت شده به یاد بیاورید که کالیفرنیا ، پس از دیدن حجم امتحانات پرچم دار ، از جمله مواردی که توسط این سیستم “شناسه معوق” پرچم گذاری شده است ، فقط جلو رفت و به یک سوم از کل معاینات گفت تا ثابت کند که آنها تقلب نمی کنند. به عبارت دیگر ، پروتکل گرانبهای ExamSoft تنها در صورت به حداقل رساندن تحمیل بر آزمایش کننده موفق می شود که دولت زحمت انجام کار لازم برای پاکسازی سیستم پرچم گذاری بیش از حد سیستم را داشته باشد. این مانند این است که صنعت دخانیات می گوید ، “با فرض اینکه مشتریان ما محدودیت یک سیگار در هفته را رعایت کنند ،” همه چیز مطمئن است “- اگر این محافظ ها غیر واقعی باشند ، بنابراین آنها پادمان نیستند.

درمجموع ، این نامه اعتماد به نفسی را برملا می کند که آنچه در پاییز اتفاق افتاده را نفی می کند. اگر ExamSoft روش دیگری را در پیش گرفته بود و می گفت ، “ببینید ، به وضوح مشکلاتی در فن آوری تشخیص چهره وجود دارد که ما نمی توانستیم به طور پیشگیرانه آنها را برطرف کنیم ، اما این یک اورژانس بهداشت عمومی بود و ما همه تلاش خود را انجام دادیم تا حوزه های قضایی بتوانند آزمون را انجام دهند قصد داشتند به بی خطرترین حالت ممکن را بدهند “، من همدردی بسیار بیشتری خواهم داشت. زیرا این نیز احتمالاً دقیق تر است! ExamSoft شرور سبیل نیست ، آنها فقط سعی کردند نیاز مورد نیاز امتحانات وکالت را برآورده کنند – لزوما تقصیر آنها نیست که پارامترهای این درخواست موفقیت کامل را غیرممکن می کنند. به دلایل واضح ، آنها نمی خواهند مشتری های خود را منفجر کنند ، اما این امتحان کنندگان دادگستری دولت هستند که ExamSoft را در این وضعیت قرار می دهند ، مجبورند به س questionsالاتی در مورد چگونگی عدم موفقیت فناوری آنها در انتظارات غیرواقعی پاسخ دهند.

در حال حاضر در دولت اتفاقات زیادی در حال انجام است ، اما بیایید امیدوار باشیم سناتورهایی که این تحقیق را تهیه کرده اند ، آن را رها نکنند. دیدن اینکه مشکلات معاینه آزمون امتحان بار از راه دور به یک تپه لوبیا در این دنیای دیوانه بر نمی گردد ، خیلی طول نمی کشد ، اما این بدان معنا نیست که باید آن را زیر فرش فرو برد. به خصوص با استفاده از فناوری تشخیص چهره در سراسر کشور گسترش یافته است. این ممکن است برای برخی از افراد “یک مشکل امتحان وکالت” باشد اما پذیرش غیرقابل انتقاد از یک فناوری ساختگی می تواند تأثیرات زیادی در جاهای دیگر داشته باشد و این یک مطالعه موردی قابل توجه برای بررسی این موضوع را فراهم می کند.

(نامه کامل را در صفحه بعد بررسی کنید.)


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer