Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

افزایش ممکن است راه خود را از طریق Biglaw باز کند ، اما این بدان معنا نیست که شرکت های مگا تنها کسانی هستند که پول کلانی می دهند. بوتیک های نخبگان بارها و بارها ثابت کرده اند که آنچه برای ارائه حقوق سخاوتمندانه همان Biglaw ارائه می شود ، دارند.

از هولول شوستر و گلدبرگ استفاده کنید. این شرکت که در سال 2012 توسط قاضی سابق SDNY ریچارد جی هولول به همراه همکارانش از White & Case مایکل شوستر ، دانیل گلدبرگ و دوریت اونگر بلک تاسیس شد ، مجموعه خود را برای افزایش اعلام کرد و آیا شما نمی دانید – آنها در حال پیگیری با دیویس پولک های دنیای حقوقی هستند.

شبکه جبران خسارت جدید این شرکت که از اول ژوئیه قابل اجرا بود:

می توانید یادداشت کامل را بخوانید از شرکت در صفحه بعدی.

و به یاد داشته باشید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer