Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر یک همکار شرکتی با مدارک عالی هستید ، احتمالاً پیشنهادی را از طریق مصاحبه در دانشگاه از یک روش معتبر و دارای رتبه بندی اتاق ها پذیرفته اید. به همان اندازه احتمالاً هیچ کس به شما نگفته است که نگاهی جدی به اقدامات نخبه شرکتهای نوظهور / سرمایه خطرپذیر (“EC / VC”) در گاندرسون ، کولی ، فنویک ، گودوین و سایر شرکتهای برتر “Tech” بیندازید.

گرچه ممکن است در طول دانشکده حقوق همه این نام ها یا اصطلاح “EC / VC” را نشنیده باشید ، اما مطمئناً اکنون آن را می دانید و دلیل آن وجود دارد. این مغازه های در حال رشد فناوری ، کار ، مشتری و فرهنگ بسیار جالبی دارند و بخشی که در آن فعالیت می کنند رشد فوق العاده و مداومی را تجربه کرده است. این را از شخصی بگیرید که در گروه شرکتی گوندرسون تمرین می کند و دائماً با افرادی کار می کند که سعی می کنند در فضای EC / VC وارد شوند یا از آن استفاده کنند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سابقه من ، این را بررسی کنید مصاحبه من با همکارم کار کردم دیوید لات.)

برای کسانی که می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد این روش ها و شرکت ها داشته باشند ، من شدیداً شما را تشویق می کنم که با آنها تماس بگیرید من در sdamato@laterallink.com. در این میان ، در اینجا مطالبی در مورد سطح بالایی از مواد ، مشتریان ، توسعه ، فرهنگ و نحوه / ورود به درب آورده شده است:

ماده

 • مدل معمول یک عمل EC / VC این است که: (1) به عنوان مشاوره شبه داخلی برای استارتاپ ها و شرکت های نوظهور در طول چرخه زندگی خود باشد و (2) به شرکت های برتر VC در مورد شکل گیری ، فعالیت و سرمایه گذاری آنها مشاوره دهید.
 • در عمل و در سمت شرکت های بزرگ خانه ، این به معنای تشکیل شرکت ، مدیریت جدول سرمایه (“جدول سقف”) ، ماندن در بالای امور حاکمیت ، هدایت سرمایه گذاری سرمایه گذاری است که از طریق آن این شرکت ها از سرمایه گذاران نهادی و خصوصی بودجه دریافت می کنند ، مذاکره در مورد توافق های تجاری و به طور کلی همکاری مشترک با مدیران تجاری برای هدایت شرکت به سمت خروج (به عنوان مثال ، عرضه اولیه سهام یا فروش).

مشتری ها

 • پایگاه مشتری از یک استارتاپ جذاب که اخیراً توسط دانش آموزان جوان هاروارد یا استنفورد تأسیس شده است تا تک شاخ ها (یعنی استارت آپ های خصوصی با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار) تا غول های فناوری عمومی متغیر است.
 • در مقایسه با همکاران خود در سایر زمینه های عملی ، همکاران در روش های EC / VC می توانند فرصت های توسعه معناداری کسب کنند. به عنوان مثال ، پس از كمتر از یك سال حضور در گوندرسون ، من توانستم یك دوست از استارت آپ های مستقر در یك دوست خود را به عنوان یك مشتری بیاورم و سپس مسئولیت تأمین مالی Series Seed آنها را بر عهده گرفتم.

توسعه

 • این شیوه ها همکاران آنها را قادر می سازد تا مستقیماً با مدیران C-Suite و دیگر بازیکنان اصلی تیم های تجاری کار کنند.
 • این امر اغلب به صورت توضیح شرایط مهم تأمین مالی سرمایه گذاری برای هیئت مدیره و سهامداران موجود است تا آنها حقوق و تعهدات مربوطه خود را درک کنند.
 • این همچنین شامل درج مسسین درباره مواردی است که آنها واقعاً به آنها اهمیت می دهند ، مانند میزان رقیق شدن آنها با کمک مالی یا کمک های مالی به استخدام های جدید و کارمندان با ارزش بالا (صحنه را در پایان بخوانید شبکه اجتماعی وقتی ادواردو ساورین یک لپ تاپ را روی میز مارک زاکربرگ خرد می کند؟).
 • یکی از محصولات جانبی کلیدی و هدفمند ماهیت کار و کارمندان بسیار لاغر این است که همکاران می توانند از روز اول یک نگاه صمیمی را در زیر مشاغل مشتری خود پیدا کنند – چیزی که نه تنها نقش وکالت را با ارزش تر می کند بلکه نتیجه می دهد بهترین کیفیت کار همکاران می توانند از نزدیک شاهد تصویر بزرگتر باشند و پیامدهای عملی تغییراتی را که در اسناد ایجاد می کنند درک کنند.
 • از آنجا که وکلای EC / VC از نزدیک با مشتریان خود کار می کنند و واقعاً مشاغل مشتریان خود را می آموزند ، آنها اغلب اولین نامزدهایی هستند که مشتری هنگام راه اندازی یا رشد دپارتمان حقوقی در نظر خواهد گرفت – بنابراین اگر در نهایت می خواهید در خانه خود شرکت کنید ، EC / فضای VC یکی از بهترین سکوهای پرتاب است.

فرهنگ

 • با توجه به تجربه من ، بهترین راه برای توصیف فرهنگ در شرکت های برتر Tech این است که احساس شور و نشاط بیش از یک شرکت حقوقی مانند یک استارتاپ است.
 • به ندرت افراد با لباس رسمی شغلی را مشاهده خواهید کرد ، و همکاران و همکاران در واقع از مناطق مشترک برای پاتوق و مکالمه هایی استفاده می کنند که از “چه چیزی کار می کنید؟”

چگونه / چه موقع وارد شویم

 • این روش ها بسیار شلوغ بوده است و بسیاری از آنها با تاریخ شروع 2020 و 2021 در حال استخدام هستند.
 • در عین حال ، یک تن تقاضا در بازار برای سمت های کاردانی در شرکت های برتر Tech وجود دارد ، بنابراین کاملاً باید یک CV و یک دانشکده حقوقی خوب داشته باشید.
 • در زمان بندی ، اگر در یک گروه شرکتی هستید (در حالت ایده آل وکیل معاملات) و این کار را انجام می دهید نه تجربه EC / VC دارید ، شما می خواهید با توجه به محوری در اواسط یا پایان سال دوم خود شروع به کار کنید – بیشتر به این دلیل که ایده آل این است که دیرتر از دیر باز دوباره استفاده کنید.
 • اگر شما انجام دادن تجربه EC / VC ، مهمترین نکته این است که آیا شرکت شما به شما فرصت های مناسب توسعه و طیف گسترده ای از کار را می دهد (به عنوان مثال ، اطمینان حاصل کنید که تجربه M&A و IPO دارید و نه فقط سرمایه گذاری خالص سرمایه گذاری و معاون بالعکس)

اگر قبلاً نمی توانید بگویید ، من مدافع بزرگی در صنعت Tech و اقدامات برتر EC / VC هستم. در جهانی که به نظر می رسد یک حرکت جانبی روی صورت آن پیشنهادی خطرناک تر از حد معمول است ، فکر کردن در مورد اینکه آیا ماندن در این مسیر در واقع خطر بیشتری نسبت به پیگیری نقش در یک فضای کاملاً فعال و رو به رشد است ، هوشمندانه است.

اگر شما یک شرکت بزرگ Biglaw با اعتبار عالی و علاقه به کار EC / VC هستید ، لطفا برای من یک خط بزنید sdamato@laterallink.com. خوشحال می شوم که این مروری را توضیح دهم و مشخصات بیشتری در اختیار شما قرار دهم ، یک نمای کلی از بازار برای شما فراهم کنم و به شما بگویم که کدام یک از شرکتهای Tech استخدام می کنند و در صورت تمایل فرصت های خاص را با شما جستجو کنید. با تشکر!

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص این پست توسط استفان داماتو، مدیری مستقر در واشنگتن دی سی ، جایی که وی در قراردادن وکلای شرکت های حقوقی در سراسر ایالات متحده تخصص دارد. پیش از پیوستن به Lateral Link ، استیفن به عنوان یک شرکت شرکتی در دفتر گوندرسون دتمر در بوستون و یک عضو M&A و سهامداران خصوصی در دفتر جونز دی در نیویورک وکالت می کرد. استفان دارای JD است ، تقدیر لود، از مرکز حقوق دانشگاه جورج تاون و یک لیسانس ، با ستایش عالی، از دانشگاه پنسیلوانیا. او از علاقه مندان به ورزش DC است (پایتخت های واشنگتن بالاتر از بقیه) و برای همیشه در حال کار روی بازی گلف خود است.


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در زمینه قرار دادن وکلا در معتبرترین شرکت ها و شرکت های حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link با مدیریت وکلای سابق از دانشکده های عالی حقوق ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer