Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هنگامی که FCC به بازیابی بی طرفی شبکه نزدیک می شود ، یک نقطه صحبت GOP جدید و عجیب ظاهر می شود. این چیزی شبیه به این است: اگر شما می خواهید برخی از قوانین متوسط ​​را در مورد پاسخگویی به انحصارهای مخابراتی بازیابی کنید ، فقط باید قانونی را که از آزادی بیان در اینترنت محافظت می کند ، از بین ببرید! این قطعاً معنای منسجمی ندارد ، اما این مانع از آن نمی شود کسانی که درصدد تخریب بخش 230 هستند ، قانونی که برای محافظت از گفتار آنلاین ضروری است.

به عنوان مثال کمندر FCC ، برندان کار را در نظر بگیرید. کار با وجود داشتن پست در رگولاتور برتر ارتباطات کشور ، به معنای واقعی کلمه حتی نمی تواند به وجود انحصارات مخابراتی ایالات متحده اعتراف کند. یا اینکه گفته می شود انحصار طلبی مستقیماً مسئول قیمت های بالای باند پهن ، پوشش ناپایدار ، خدمات وحشتناک مشتری و / یا سرعت کندی است که همه از آن نفرت دارند. دوره تصدی وی صرف لاستیک کردن و مهر زدن بر روی هرگونه هوی و هوس Comcast و AT&T شده است ، با این حال ، بدون هیچ دلیل منسجمی که از وی بعنوان صدای اصلی گفتگوی بخش 230 و رسانه های اجتماعی ظاهر شود.

این هفته ، کار در اجلاس سیاست INCOMPAS این حرف را زد:

در حالیکه مطمئناً لحظاتی وجود دارد که این جهانها با هم برخورد می کنند (مانند Amazon AWS یا Google Fiber) ، این یک بحث حسن نیت نیست ، و خنثی کردن خنثی بودن شبکه و بحث در مورد 230 مورد در یک توپ ناسازگار ، یک استراتژی تاکتیکی است ، نه یک استدلال واقعی قانونی یا سیاسی.

چه بخواهیم و چه نخواهیم ، بی طرفی خالص صرفاً تلاشی بود – در غیاب یا رقابت واقعی بازار باند پهن ایالات متحده – برای ایجاد برخی از قوانین اساسی جلوگیری از سو mon استفاده از انحصارهای مخابراتی طبیعی و فیزیکی از قدرت بازار. قدرتی که آنها سعی کردند از زمان و زمان و زمان و بارها سو استفاده کنند. در مقابل ، حمله ترامپيستي GOP به بخش 230 ، مغز گوزن يك رئيس جمهور سابق فاقد صلاحيت و فاسد است كه عمدتاً براي آزار و اذيت سكوهاي محتوا براي حمل سخنان نفرت انگيزانه و سوformation اطلاعات سياسي ، سنگ بناي قدرت مدرن GOP به دنبال تغيير آمار جمعيت آمريكا ، طراحي شده است. و یک پایگاه انتخاباتی آویزان.

دومی مانند چیزی نجیب تر و وطن پرستانه از آنچه در حال حاضر است لباس پوشیده است. اما مطلقا هیچ چیز به طور معناداری اتصال یک بحث سیاست به بحث دیگر نیست. خوب ، جدا از ریاکاری تاول زده ای که کمیسیونرهای FCC مانند Carr برای ادعا می کنند که تلاش های FCC برای پاسخگویی به انحصارهای مخابراتی “سوسیالیسم” یا “دولت بهم ریخته” بود ، پس از آن برای پرداختن به تلاش مضحک ترامپ برای تنظیم مقررات اجتماعی FCC با یک سکه محوری تلاش کرد. رسانه ها (علیرغم اینکه هیچ اختیاری برای این کار ندارند).

البته همین مخلوط عجیب و غریب اخیراً در مجله فاکس بیزینس از یک مقام ناشناس “سابق FCC” (احتمالاً رئیس سابق FCC تبدیل به لابیست کابل ، مایک پاول) در قطعه ای ظاهر شده است که دقیقاً از همان قاب غیر منطقی (و حتی کلمه ” جامع “):

یکی از مقامات سابق FCC می گوید: “اگر دموکرات ها بخواهند در مورد بی طرفی شبکه صحبت کنند ، مجبورند Big Tech را نیز در نظر بگیرند.” “این باید یک گفتگوی جامع باشد.”

اوه ، نه آنها نمی کنند؟

در هیچ کجا مطلقا هیچ چیزی وجود ندارد که این دو سیاست را کاملاً رعایت کند و فقط ادعای خلاف آن به طور جادویی آن را درست نمی کند. واضح است که GOP می خواهد مردم را در ایجاد “بی طرفی خالص” با برخی نیازهای تصور شده برای “بی طرفی” سیستم عامل و خدمات اشتباه بگیرد. آنها قبلاً “پاسخگو بودن به دلیل یک دروغگو دروغگو در اینترنت” و “یک سرویس خصوصی به دلیل نقض آشکار شرایط خدمات خود” را با “سانسور” اشتباه گرفته اند ، و فاکس بیش از این خوشحال است که آب را بیشتر گل آلود کند :

“فعالان حزب جمهوری اسلامی و لابی گرانی که توسط FOX Business مصاحبه کرده اند ، قوانینی را تصویب می کنند که قوانین بی طرفی خالص را به Big Tech گسترش دهد ، با توجه به ترکیب کنگره ، امری طولانی است. با این حال ، آنها معتقدند که می توانند بحثی را در این مورد آغاز کنند که می تواند توجه عموم را به آنچه که به عقیده آنها خفقان صداهای محافظه کار صنعت فناوری است ، معطوف کند. “

بیایید روشن باشیم: GOP دشمن بزرگ “فن آوری بزرگ” را به دلیل اینکه آنها واقعاً به قدرت شرکتی یا انحصارطلب اهمیت می دهند ، دشمن عمومی نکرده است ، زیرا شرکتهایی مانند توییتر بالاخره بعد از تقریباً بلا شدن کشور ، پلیس با گفتار نفرت و اطلاعات نادرست سیاسی با جدیت بیشتری شروع به کار کردند. در همان زمان ، GOP به معنای واقعی کلمه حتی قادر به تأیید وجود “مخابرات بزرگ” (1) یا (2) یک مشکل نیست. این تا حدی به لطف لابیست های مخابراتی است ، که سالهاست که با تلاش برای سهم گسترده تری از تبلیغات ویدئویی آنلاین با لابی برای یک فضای سیاست انحرافی ، آن طبل خاص را می کوبند.

موقعیت GOP در اینجا مربوط به پول و قدرت سیاسی است و همه موارد دیگر یک مزخرف عملی است.

اگر واقعاً می خواهید انحصارها را سرکوب کنید ، بیایید این گفتگو را انجام دهیم و آن را در همه صنایع ، نه فقط در صنفی که در حال حاضر به دلایل سیاسی فشار می آورید ، اعمال کنیم. بیایید در مورد کوچک کردن ضد انحصار صحبت کنیم ، و شاید نه مهر زدن لاستیک به هر شغل و مسابقه ای که باعث از بین رفتن megamerger می شود. بیایید در مورد اصلاح امور مالی کمپین صحبت کنیم ، بنابراین غول هایی مانند AT&T (یا فیس بوک و گوگل) به معنای واقعی کلمه قوانین ایالتی و فدرال را نمی نویسند. به شما اطمینان می دهم این مکالمه ای نیست که GOP شیفته ترامپ در واقع می خواهد با وجود سیاست های گاه به گاه مخالف این ادعا.

صرف نظر از این که مکالمه در مورد بی طرفی شبکه داغ می شود ، می توانید انتظار بسیاری از کارهای گول زننده را داشته باشید که این تعارض عمدی را طوطی کنند. چرا که چه کسی می خواهد بحث صادقانه و حسن نیت درباره اصلاح سیاست های فناوری ایالات متحده داشته باشد ، در حالی که می توانید سعی کنید مردم را برای حمایت از مجموعه قربانیان سو faith نیت خود سردرگم کنید؟

Dumb New GOP Talking Point: اگر خنثی بودن شبکه را بازیابی کنید ، باید بخش 230 را بکشید. فقط به این دلیل!

بیشتر داستانهای مرتبط با قانون از Techdirt:

اورین هچ ، که زمانی می خواست کامپیوترهای هر کسی را که نقض حقوق نویسنده است تخریب کند ، اکنون درباره بخش 230 دروغ می گوید
مالیات های قطعه ای نه تنها کنوانسیون برن را نقض می کند ، بلکه به عمیق ترین ریشه های فرهنگ روزنامه نیز خیانت می کند
جدیدترین اقدام ضد پاسخگویی توسط پلیس ، درگیر کردن موسیقی در هنگام ضبط به امید سو Trاستفاده از حق حذف

logo-footer