Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Dominion Voting Systems به سیستم خود افزود فهرست چشمگیر از پس از انتخابات افترا کت و شلوار امروز ، ادعاهایی علیه کانالهای تلویزیونی محافظه کار Newsmax و One America News (OAN) ، و همچنین ذکر شد wingnut در مورد شهر پاتریک برن ، مدیرعامل سابق Overstock.com.

به دنبال بیش از 1.6 میلیارد دلار در هر پرونده ، Dominion یک توطئه گسترده برای بدنام سازی شرکت را با فشار بی وقفه به یک روایت نادرست مبنی بر تقلب عمدی در انتخابات به نفع جو بایدن ، تشریح می کند. احتمالاً زمانی که دونالد ترامپ قول داده بود “قوانین افترا را باز کنید” احتمالاً منظور او این نیست

همانند طرفین ، هر یک از دعاوی مربوط به غرفه دیوانه واری خود است. متهمان پرونده OAN عبارتند از موسس شبکه ، روبرت هرینگ پدر ، پسرش چارلز و مجریان شانل ریون و کریستینا باب

ریون ، که نام خود را به عنوان ست ریچ نظریه پرداز توطئه، بیشتر سال 2019 را صرف کرد تور اوکراین با رودی جولیانی برای جمع آوری “شواهد” علیه جو بایدن ، و حتی ادعا کرد شخصاً توسط جورج سوروس تعقیب شده است. او اکنون از نظریه های توطئه انتخاباتی فارغ التحصیل شده است و همراه با کریستینا باب از “کلاهبردار” آریزونا به شدت حمایت می کند. ریون و باب هر دو در هیئت مدیره هستند صداها و آرا، سازمانی که بودجه خصوصی را برای حمایت از شکست مجدد شمارش کرد. اما این هیچ مانعی برای بازپخش مجدد با جزئیات نفس گیر نبود ، زیرا اینها هستند روزنامه نگاران بسیار جدیبه

این شکایت ادعا می کند که شبکه ادعاهای مبنی بر تغییر رای توسط Dominion از طریق الگوریتم را رد کرد ، علیرغم این واقعیت که ماشین های این شرکت از کاغذ قابل بررسی برخوردار هستند و چهره های بی اعتبار مانند سیدنی پاول ، مایک “بالش من” لیندل ، رودی جولیانی و پاتریک برن را قرار داده است. روی آنتن می رود تا به شرکت تهمت بزند.

این کت و شلوار شامل تخم مرغ های عید پاک سرگرم کننده است ، مانند این:

اد سلیمان توسط OAN در شبکه خود به عنوان “ریاضیدان متخصص” معرفی شد. اما در حقیقت ، او یک جنایتکار محکوم است که در زمان مصاحبه با OAN ، به عنوان “نصاب” در یک شرکت ساختمانی در لانگ آیلند کار می کرد.

درست به نظر میرسد!

Dominion استدلال می کند که OAN عمداً تصمیم گرفت این دروغ ها را در ترفندی پخش کند تا هم به سمت راست Fox برسد ، هم وقتی که با تصدیق واقعیت پیروزی خود در آریزونا در انتخابات نوامبر 3 ، بینندگان خود را عصبانی کرد ، و بینندگان خود را عصبانی کرد و برای جلب رضایت دونالد ترامپ و حامیانش.

این ادعایی است که در کت و شلوار Newsmax، که بر خلاف بقیه که در دادگاه فدرال در دی سی قرار گرفتند ، در دادگاه عالی دلاور ثبت شد.

در طول و پس از انتخابات نوامبر 2020 ، Newsmax یک فرصت تجاری را دید. Newsmax – رقیب غول رسانه ای فاکس – که به دنبال کسب سود و بیننده بود ، با فاکس و دیگر رسانه ها مانند One News News Network (OAN) رقابت کردند تا داستانهای جعلی و ساختگی در مورد تقلب در انتخابات منتشر کنند. سلطه به سرعت کانون این مارپیچ نزولی دروغ قرار گرفت ، زیرا هر پخش کننده سعی کرد با فجیع تر کردن دروغها ، آنها را بیشتر گسترش دهد و تا حد ممکن آنها را تأیید کند از دیگران پیشی بگیرد.

و در حالی که در شکایت Newsmax از استعدادهای موجود به عنوان متهم نام برده نمی شود ، به طور خاص میزبان گرگ کلی و گرانت استینچفیلد ، هم به دلیل اظهارات خود و هم به دلیل میزبانی مکرر مهمانانی مانند لیندل و پاول ، برای ادعای افتراآمیز که قبلاً مطرح شده بود ، دعوت می شود. به طور گسترده ای خنثی شده است

شکایت علیه پاتریک برن عجیب ترین گروه است ، زیرا برن یک شخص بسیار عجیب است. نیویورکر مشخصات شگفت انگیزی دارد ، اما TL ، DR ، FBI او را درگیر رابطه با ماریا بوتینا ، مأمور روسی کرد ، رابطه ای که او می گوید به دستور FBI به دلایل جاسوسی مخفی ادامه داد ، اگرچه او ادعا می کند که درخواست آژانس را رد کرده است. رشوه 18 میلیون دلاری به هیلاری کلینتون بدهد تا باراک اوباما هنگام ریاست جمهوری او را “کنترل” کند. در آن زمان بود که از او خواسته شد تا شرکتی را که تاسیس کرده بود ترک کند ، بنابراین می تواند بدون آلودگی به فروش مبلمان بازگردد … خوب ، همه اینها.

در اینجا اولین پاراگراف از شکایت برنبه

پس از انفجار حرفه خود در Overstock با برقراری رابطه با یک جاسوس روسی ، پاتریک بیرن به زودی خود را به یک پروژه جدید حیوان خانگی رساند: تبلیغ روایت نادرست مبنی بر سرقت انتخابات 2020. در واقع ، همانطور که بیرن به طور عمومی اعتراف کرد ، او سه ماه قبل از برگزاری انتخابات به این روایت متعهد شده بود. پس از انتخابات ، برن مدارک جعلی تهیه و ترویج کرد تا جهان را متقاعد کند که انتخابات 2020 به عنوان بخشی از یک توطئه بین المللی عظیم بین چین ، شرکت های ونزوئلا و اسپانیا ، وزارت دادگستری (“DOJ”) ، وزارت کشور ، به سرقت رفته است. امنیت (“DHS”) ، دفتر تحقیقات فدرال (“FBI”) ، جمهوریخواهان برجسته ، رئیس دادگاه جان رابرتز و دومینین ، که به گفته بیرن به دروغ ، مرتکب تقلب شده و به سرقت انتخابات ریاست جمهوری 2020 کمک کرد.

گیدیوپ! این اضافه کردن رئیس دادگاه رابرتز است که تمام اتاق را به هم وصل می کند – لوازم جانبی عالی.

مشخص نیست که دارایی های هر یک از این احزاب نزدیک به 1.6 میلیارد دلار است. پس از انتخابات ، شایعاتی مبنی بر پیشنهاد تیم ترامپ برای خرید 200 میلیون دلار Newsmax وجود داشت. گزارش های مشابهی از پیشنهاد خرید OAN به مبلغ 250 میلیون دلار و تبدیل آن به وسیله ای برای رئیس جمهور سابق وجود داشت. و برن مرد ثروتمندی است ، اما احتمالاً یک میلیاردر نیست.

این یک شوخی است و تازه شروع شده است.

US Dominion Inc علیه برن [Docket via Court Listener]
US Dominion Inc. علیه شبکه هرینگ ، Inc. [Docket via Court Listener]
US Dominion Inc. علیه Newsmax Media Inc. [Complaint via Law & Crime]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer