Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

دولت ترامپ چقدر از ریل فاصله دارد؟ خوب ، DOJ حداقل یک کارمند بهداشت و خدمات انسانی را از ساختمان منع کرده است زیرا او سعی کرده است اطلاعات محدودی را در مورد تحقیقات انتخاب کند. بنابراین … خیلی دور!

آسوشیتدپرس گزارش ها:

هایدی استیرروپ ، متحد مشاور ارشد ترامپ ، استفان میلر ، چند ماه پیش بی سر و صدا به عنوان رابط کاخ سفید در وزارت دادگستری مستقر شد. مردم گفتند که در طی دو هفته گذشته به وی گفته شد که پس از اطلاع مقامات ارشد دادگستری از تلاش های وی برای جمع آوری اطلاعات داخلی در مورد پرونده های در حال انجام و کار وزارت در زمینه تقلب در انتخابات ، ساختمان را تخلیه کند.

استیرروپ یکی از مجریان قانون بود تقدیر “رابطین کاخ سفید” که توسط جانی مک آنتی ، پیرمرد 30 ساله جسمی که ترامپ مسئولیت دفتر کارکنان ریاست جمهوری (OPP) را بر عهده داشت ، در آژانس های مختلف اجرایی پارک شده است. مک آنتی خود در خارج از کاخ سفید در سال 2018 اسکورت شد ، ظاهرا بیش از یک سال مشکل قمار. اما در سال 2020 وی برای رهبری استیضاح پس از استیضاح بازگشت پاکسازی وفاداری از کسی که به رئیس جمهور بی وفا باشد – آنها قرار نبود اجازه دهند الکساندر ویندمن دیگری اتفاق بیفتد.

به عنوان بخشی از مک آنتی سرکوب، وی وفاداران ترامپ را نصب و راه اندازی کرد تا چشم و گوش رئیس جمهور به آژانس ها باشند ، و ریشه ستون پنجم نظریه خرابکاران دولت عمیق را در میان انتصاب کنندگان شغلی و سیاسی ریشه یابی کند.

اولین اعزام استیرروپ به بهداشت و خدمات انسانی بود ، جایی که کارمند سابق کاپیتول هیل بود خودش را ارتقا داد از رابط کاخ سفید به HHS تا سمت مدیر دفتر اسکان مجدد پناهندگان (ORR). چیزی که اشتیرروپ در مهاجرت و تجربه سطح بالای مدیریتی نداشت بیش از آنکه در وفاداری به ترامپ جبران کند. بعلاوه ، او با استفان میلر محکم بود و مایل بود سیاست جدایی کودکان دولت را انجام دهد.

از نظر فنی ، استیرروپ همچنان کارمند HHS است ، اگرچه چند ماه پیش برای شکستن تازیانه به وزارت دادگستری اعزام شد و دوباره به کاخ سفید گزارش داد.

به نظر می رسد که دستگاه های حزب مادام العمر کمتر از ضرب و شتم به سبک قدیمی به فکر دولت خوب و عدالت بی طرف هستند.

مردم گفتند که استیرروپ به نزدیک شدن به کارمندان در بخش متهم شده است و خواستار آن است که اطلاعات مربوط به تحقیقات ، از جمله موارد تقلب در انتخابات را به او بدهند. آنها مشروط بر اینکه نامشان فاش نشود ، صحبت کردند زیرا مجاز به گفتگو درمورد موضوع نبودند.

این تلاش در حالی انجام شد که ترامپ همچنان ادعاهای بی اساس پیروزی خود در انتخابات را تایید می کند و بدون هیچ مدرکی ادعا می کند که تقلب گسترده در رای گیری عامل شکست وی نسبت به رئیس جمهور منتخب جو بایدن است.

اشتیرروپ همچنین بدون مشورت با هیچ یک از مقامات ارشد وزارت ارشد یا دفتر مشاوره کاخ سفید ، پیشنهادات شغلی خود را برای متحدان سیاسی برای پست در برخی از سطوح عالی وزارت دادگستری تمدید کرده بود و همچنین سعی در مداخله در روند استخدام کارمندان شغلی داشت ، که این نقض قانون یکی از مردم گفت: سیاست های منابع انسانی دولت

بیل بار ، که به نظر می رسد با تاخیر متوجه شده است که این جنجال به پایان رسیده است و او مجبور است به زندگی غیرنظامی برگردد ، به اندازه کافی برای جلوگیری از پیشرفت ترامپ بدون جاسوسی در خانه خود مشکل دارد ، به همین دلیل وزارت دادگستری استیرروپ را از در چند هفته گذشته مدتی ایجاد کنید.

اما برای او خیلی سخت گریه نکن. دقایقی قبل از افشای داستان توسط AP ، پرزیدنت ترامپ طبق گفته جانور روزانه. زیرا چه کسی بهتر است تحقیق کردن “روحیه ، نظم ، برنامه درسی ، دستورالعمل ، تجهیزات بدنی ، امور مالی ، روش های آکادمیک” هواپیماهای هوایی آینده ما از یک جاسوس زندگی واقعی است؟

نمی توان این گریه را ایجاد کرد.

دستیار ترامپ پس از تلاش برای بدست آوردن اطلاعات پرونده ، از حضور در دادگستری منع شد [AP]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer