Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کلاهبرداری در اوراق بهادار هیچ چیز برای تهیه کردن ندارد ، زیرا “فارما برو” مارتین Shkreli یاد گرفت که راه سختی است که او به 7 سال در سال 2018 محکوم شد.

قبل از عزیمت به سرزمینهای ناهموار سازمان تعزیرات فدرال ، وزارت دادگستری بالاترین دارایی اشکرلی ، آلبوم یک نوع Wu-Tang Clan ، Once Upon A Time In Shaolin را تصاحب کرد ، که وی با قیمت 2 میلیون دلار از آن استفاده کرد. برای آنهایی که پیروی نمی کردند پشت صحنه در این ضبط

این آلبوم طی شش سال مخفیانه ضبط شد. یک نسخه از دو سی دی در سال 2014 فشار داده شد و در یک خزانه ایمن در هتل رویال منصور در مراکش ، مراکش ذخیره شد و سپس در سال 2015 از طریق حراج Paddle8 به حراج گذاشته شد. یک توافق نامه قانونی با خریدار پیش بینی کرد که آلبوم نمی تواند مورد سوited استفاده تجاری قرار گیرد تا زمانی که 2103 ، اگرچه می توان آن را هنگام مهمانی های گوش دادن پخش کرد.

و شکرلی آن را داشت ، تا اینکه دولت فدرال آنرا با جلب رضایت لایحه استرداد 7.4 میلیون دلاری Shkreli تصور کرد. امروز ، DOJ اعلام کرد که آنها داشته اند آلبوم را فروخت.

در حالی که این راز محرمانه بودن ما را از اینکه چه کسی رکورد را تحویل گرفته است سلب می کند ، شاید خریدار ما را به زودی برای یک مهمانی گوش فرا دهد؟


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer