Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برای سالها ، من فکر می کردم که نوار ایالتی کالیفرنیا مانند باند است که نمی تواند مستقیم شلیک کند ، یا حتی بدتر ، “آماده ، آتش ، هدف” را تمرین می کند. هرچه بیشتر عضو و یا دارای پروانه فعالیت در این وکالت باشم (و امسال 45 سالگی خواهد بود) ، بیشتر فکر می کنم که باید دوباره اصلاح شود.

آخرین تعمیرات اساسی چند سال پیش اتفاق افتاد که نوار از یکپارچه شد ، خودش را واگذار کرد از همه توابع به جز پذیرش و نظم. با توجه به آخرین تناسب جسمی (و به حق) که در حال حاضر قانونگذار کالیفرنیا درباره این نوار است ، مشخص است که سیستم هنوز درست کار نمی کند. قانون گذاران در مورد شکست مداوم در نظم و انضباط (زبان قدرتمندتری که در اینجا قابل قبول است) متلاشی هستند و تام ژیراردی نمایشگاه A است.

تقریباً هر کس چیزی در مورد آن می داند نامزد تام ژیراردی. هرکسی که فصل فعلی “زنان واقعی خانه دار بورلی هیلز” را تماشا کند از جیراردی و همسرش اریکا جین اطلاع دارد. دادگستری ایالت کالیفرنیا که برای مدتی اخطار عادلانه ای در مورد بازیگران سریع و شل Girardi با وجوه مشتری داشت ، اعتراف کرد که “اشتباهاتی صورت گرفت” تماس کاپیتان آشکار! اگر بیشتر کنجکاو هستید یا می خواهید در حال خراب شدن قطار در مقابل چشمان شما باشد ، اکنون یک مستند نسبتاً خوب در مورد هولو وجود دارد که “زن خانه دار و هاستلر

قوه مقننه به اندازه کافی از این طوفان **************************************************************************************** شده است که به دادگستری گفته است تا زمانی که دو اتفاق نیفتد هیچ بودجه 2022 را تأیید نمی کند: (1) سیستم به طور گسترده ، و (2) ، تایید یک مشاور ارشد دادگاه قبل از هر گونه بودجه فراهم شده است.

این بودجه به بودجه قانونگذاری بستگی دارد. سنای ایالت باید انتخاب وکیل دادگستری به عنوان رئیس ارشد دادگاه ، که مسئول سیستم انضباط است ، را تأیید کند. این سمت در پنج سال گذشته یا درب گردان بوده است (مشاور ارشد دادگاه موقت مسئول) یا خالی از سکنه است. نیازی به خواندن هیچ برگ چای نیست. قانونگذار قبل از این که بار حتی یک سکه نازک بگیرد ، می خواهد در صندلی رئیس ارشد دادگاه شلوغ شود.

این اولین بار نیست که دادگستری ایالتی کالیفرنیا کمک هزینه خود را دریافت نمی کند. آخرین باری که این اتفاق افتاد ، چند سال پیش ، وکالت خواستار رعایت داوطلبانه حقوق آنها شد. با توجه به احساساتی که بسیاری از وکلای دادگستری در حال حاضر برای بار وکالت داشته و دارند ، فکر نمی کنم در آن زمان صد در صد مطابقت داشته باشد. من شک دارم که رعایت داوطلبانه دوباره کارساز باشد ، خصوصاً اینکه وکلا چندین سال پیش باید هزینه های چاپ مجدد انگشت را بپردازند زیرا این نوار سوابق اثر انگشت را دور زده بود.

با توجه به اینکه اواخر ماه ژوئیه است ، احتمال انتخاب شخصی و تأیید به موقع برای اهداف حقوقی 2022 چیست؟

مقاله LA Times صفر در مورد یک بازپرس انتظامی دادگستری ایالت کالیفرنیا است که قبلاً در سایر داستانهای تایمز ذکر شده است. او در این یکی جلو و مرکز است. اگرچه ممکن است تام لایتون کارمند سطح پایین سیستم انضباطی بار باشد ، اما ظاهراً او از همه جهات شخص جیراردی بود. ژیراردی خود را به عنوان یک دلال قدرت ، فروشنده ویلر ، هر آنچه را که صدا می کنید صدا کنید ، و لایتون جلسات ، شام ها و موارد مشابه را با افراد قدرتمند LA که ظاهرا مایل به حلقه ژیراردی را ببوس. پس از خواندن مقاله ، فکر کردم که زمانی که شهردار ریچارد جی دالی ، رئیس سابق ، پدر ، و نه پسر ، تأثیر مهیب خود را اعمال کرد ، به شیکاگو برگشتم.

سیستم نظم و انضباطی بارها برای چندین دهه آشفته بوده است. اصلاحات از دهه 1980 آغاز شد. از آن زمان تاکنون ، وکالت تلاش کرده است تا به موقع وکلا را تنبیه کند ، اما یک سری اصلاحات هنوز جواب نداده است. در واقع ، چند سال پیش که تعداد عقب مانده ها نیز زیاد بود ، کارکنان اعلام کردند که این موارد حذف شده است. صبر کن! چی؟ در مورد شوخی با آمار صحبت کنید. بنابراین ، در اینجا ما دوباره در تلاش هستیم تا دریابیم که چگونه خواسته های مشروع عمومی را که می خواهد وکلای متخلف به موقع مجازات شوند ، تأمین کنیم. از آنجا که مأموریت اعلام شده این بار ، حفاظت عمومی است ، به سرعت هجوم می آورد

و هفته آینده آزمون وکالت است. چقدر وقت باید روزی را برای مطالعه بگذرانید؟ قانون کاهش بازده وجود دارد.

بنابراین وقت آن رسیده است که برای همه شرکت کنندگان در آزمون ، چه به صورت مجازی و چه به صورت حضوری ، مزاحمت های شش ماهه من باشد. در کالیفرنیا ، این مجازی است ، اما سایر ایالت ها به همراه ویروس Delta شخصاً حضور خواهند داشت.

صرف نظر از این ، لطفاً تحت هیچ شرایطی پاسخ های خود را با شخص دیگری ، حتی شریک مطالعه بدحال خود ، مطرح نکنید. او ممکن است در مورد پاسخ های خود کاملاً مطمئن باشد ، اما ممکن است اشتباه کند. بعد از پایان امتحان به دنبال چیزی نگردید ، در مورد نحوه نوشتن مقاله یا انتخاب پاسخ چند مرحله ای استقامت نکنید. هنگامی که آزمون وکالت به پایان رسید ، آن به پایان رسیده و هیچ مجوز دیگری وجود ندارد ، مگر اینکه … اما بیایید حتی به آن فکر نکنیم. اگر فقط تمام تجربه وحشتناک را از ذهن خود خارج کنید ، احساس بهتری خواهید داشت. در حال حاضر دیگر کاری نمی توانید انجام دهید. این منتظر حکم هیئت منصفه است ، هرگز تجربه لذت بخشی نیست. سعی کنید آرام باشید (برای افرادی که بیش از حد درگیر نیستند همیشه دشوار است) و بدانید که تمام تلاش خود را انجام دادید مطمئنم که کردی موفق باشید!


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer